Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 évig vezettem az RS-t a1-gyel 4X igazoltattak, utoljára egy motoros rendőr, ő tudta...
Utána le is raktam az A kategóriát.
enis ettol felek... hogy nehogy szopozzanak tavasszal, hogy 21 kw s a1-es jogsi....
Nekem is 21kW-os, de nekem se szoltak érte...
szia semmiért eljösz érte vagy találkozunk valahol odaadom
21kw én a1 el vezetem én is féltem megvenni de nem igazán érdekli öket legalábbis tudomásom szerint
Szia, mennyiért adod?
Érdekel.
fenntvagy msnen de nem tőled kérdeztem:D
csá
vegyél fel msn-re!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
heló 30!
csak a hajtókar volt bele 20 ezer!
ja és ezt én már belepréseltetem tökéletes csak bele kel lökni a mocidba!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
hello
az új főtengelyt hajtókarral együtt mennyiért adod?
Hello!
A forgalmiban mennyi KW szerepel?
a1el vezehető?
sziasztok
valakit nem érdeklenek alkatrészek? rotax 123-as!
van minden ami a blokba van!csak lendkerék nincs!
van 1 zsir uj hajtókaros főtengej van 1 másikfőrengej az még ugyahogy müködőképes! akor van 1 hengerszet, blokfelek,váltók ,kuplungok,deknik ,trafó,tengejek müanyag fogaskerekek!van még 1 af1 gyári kipufogorendszer horpadásmentes és tökéletes hangu !
akor bven még 1 arow sportkipugogó rendszer is!
akor van még 1ledes index relé meg 1 sima izos relé is 1 pár tökéletes rs viszapilantótükör
stb.mongyad mi kle és né meg mondom az árat meg hogy vn e!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
123-as főtengelyem van fúrcsa alakú. Nem a kerek, hanem a hajtókarnál kikönnyített gyárilag. Forgattyúsház térfogatnövelő tulajdonságokkal bír :D Hajtókar állapota siralmas.
Kérdezd meg a jézuskát :) ! :D::D
rotax 122 főtengelye van valakinek? hajtókar állapota mindegy.
125ccm Rs Extremából származó központi teleszkóp jó állapotban eladó:15000Ft
Illetve első futómű kompletten ahogy a képen is látni teljesen felújitott, tehát tökéletes állapotú ára:20000Ft.
aprilia rs 125 alkatrészek eladok.
érd:ktmktm@freemail.hu
köszi :D
megesnek az ilyenek soha ne legyen nagyobb gondod
Boldog karácsonyt mindenkinek
köszönöm a segitséget sebességbe vol :D de azt mutatta üresbe van de utána már jól mutatta és indult is köszönöm a segitséget mindenkinek és boldok karit
köszi megoldotta :D
Boldog Karácsonyt és Boldog Új évet kívánok minden fórumozónak !
Boldog Karácsonyt és BUÉK arra is !
MAMI Kupások figyelem!

Díjátadó és megbeszélés január 8-án! Kérek mindenkit, hogy ha jönni akar, akkor jelentkezzen a http://szocformula.hu/?q=node/... címen!

Békés Karácsonyt és BUÉK!
kattog a relé miközben nyomod a gombot?

ha igen akkor gyorsan kapd le az önindítót 3 csavar szétszedni és minden bizonnyal a bronzkefe befordult és megszorította a forgórészt.. a bronzkefe kb 100 Ft vegyél újat tedd bele és mielőtt betennéd a motorba kösd rá egy aksira és próbáld ki hogy teker-e az önindító, majd tedd vissza a motorba. kb 15 perces meló kivéve a vásárlást