Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megértem az eszem futtatásod az új gumira vonatkozóan, DE a másik verzió nem így van, hogy minél öregebb annál keményebb nagy mértékben függ attól, hogy hol volt tárolva és a többi, tavaly a 900RR-en egy pirelli dragon corsa gumi volt fenn 2001-es és két kör alatt felmelegedett úgy a gokartpályán, hogy el sem hinnéd. Gumi függő, és tárolás függő a dolog, nekem lassan fél éve áll a pincében, a motor amin rajta van, felbakolva. Ha érdekel komolyabban a dolog a posta rovására tudunk valamiféle alkut kitalálni.
Köszönöm!Azt látom hogy nemsokat ment, csak minél öregebb úgy keményedik maga a gumi is(relative csúszik)... ezmiatt kérdeztem csak. Ha aktuális lenne írok de szerintem inkább veszek újat(7+cca2e=9e) 10től felfele meg már van bárhol új, nemkell postáztatnom se, 1 szezon alatt nekem lekopik egy ilyen guma.Tavaszra majd cserélnem kell mindenképp.
2007. 11. heti gyártású, 2009-ben került a motorra.
Hali, mikori a gumi?
Hali, nekem szerintem van, fényképezd le és linkelj be egy képet a tiedéről.
Heidenau gumim van eladó állat a mintája pirelli dragonos 7000forintért odaadnám nem sok kilóméter van benne 110/70*17 mivel a meglévő hátsógumimhoz keresek párt azért adnám el csak azért, nagyon jó puha keverékű (gyorsan üzemi hőmérsékletre melegszik és jól tapad). Posta játszik (+1690.-), de alku nincs.
hali engem leginkább a jó első gumi érdekelne ha a gyári méret 110/70 17 és normális a gumi
Hello!

Nem régen beszéltünk telefonon. Légyszives a zotyavfr@freemail.hu címre küldeni képet a gumikról. Ha esetleg van másik opció akkor azt is.
Eladó egy pár RS 125 kerék 3küllős jó gumikkal!
70 389 6486
Aprilia matrica!
Egy pár 1300 Ft (egymás felé nézők oroszlánok).
8X8 cm-es méretben. Csúcsminőségben!
Teljesen műanyag, lehúzod, felragasztod, majd az átlátszó réteg eltávolítása után kész. (mint a tatoo matricák...)
Rs 125 2000.-évj henger eladó! E-mailt írj
hello: telo számom:06705377495
Ha telefonszámot adnál meg annak jobban örülnék...:D légyszi add meg azt is!
aprilia rs 125 2000-év olasz papirokkal alkatrészekkel eladó.
blokk-henger-karbi-kipufogó-gyujtás power-telok-felnik-idomok
kapcsolok-zárszett-tank........minden
érd
:ktmktm@freemail.hu
Msn:misoc160@freemail.hu
igazad van nem az. Csak szépen ki van dolgozva minden elismerésem a Művész úré
és nem kicsit van szétfaragva
értem.hát komplett gyári matricaszettet se minden második honlapon talál az ember....nem egyszerű..
aprilia nem ad ki színkódokat, szemre kell eltalálni a szín, az árnyalatokat. matricaszettet meg talán az apró részlegből is tudsz szerezni.
kivan faragva rendesen meg levan homokzva és szép hamvas. csak aszittem valami világmegváltóbb dolog
hát ha azokon a képeken nemlátsz semmit akk eléggé szomorúúú
hello. néztem de már elviték fékkel együtt sajna
konkrétan mit is kell látni?
sziasztok valakit érdekel rotax 123-as alaktrész?
amik vanak: sem amal alaplap , lendkerék,trafó,
blokfelek ,komplet váltó léptető vilák kiegyenlitőtengej! fogaskerekel , van 1 nikacilos hengerem is!stb.
előrrhetőségeim:
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307
316232
Arrow Rezó
Gianelli carbon véggel

60000HUF

Pályaidom szett (far+fej+2oldal+ekeidom+láncvédő+sötét plexi+sárvédő) fehér színben

60000HUF

Kettő együtt 110000HUF
20/5140810
Valakinek kell egy AF1 125 motor alkatrésznek 80 000- ért?

Tel: 0620-916-42-35


nem az én hirdetésem szóval bővebbet nem tudok