Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én kerestelek telefonon idomszett ügyben a hét elején talán,basztál jönni msnre
nekem ugyan úgy 125/50 es a motorom.
Most énis gondolkozok azon hogy mi legyen vele. Szívem szerint megtartanám, viszont kell a pénz mer autót akarok venni.
ha tavaszig megmarad lerendszámoztatom kb 100ezer (műszaki+rendszám+névreírva stb.....) , viszont ha esetleg el tudnám adni mostanába akkor végre megvehetném az autót. tehát eladó az enyém is :)

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125-4243602
Irtam mailt...nem emelő ügyben
heló én most voltam énis ijen témába otthon !
a külföldit felejcsd el az ugy kezdődik hogy regisztrálciós adó 1 125-os mocira 95 ezer azután a magyar forgalombahajezáés 60-70 ezer[
akor ott van a 125/50 papirosok ott is ha még minden okés is a papirokal de az nagy ritkaság!
általába mindegyiknek van valami bünje! de ara is minimum 60-70 ezera forgalombahajezés!
jobban megéri veni 1 olyat mi normál papiros még vanamikor az sem tiszta
énekem amikor vetem az enyémet a gyerek akitöl vetem még bene sem volt a motor nyilvántartásában se üzembentertó se tulajdonos na akor irni 1 másik adásvételit azal akinek a nevén van a moci
azután nekem még 30 ezer volt az átiratás ugy hogy müszakis a gép azt én müszakisan vetem
ha nics rajta a müszaki azt nem tudom menyi lehet szerintme olyan 20 és az csak akor ha a motornak jok a gumik fékek stb ha nem akor ez még tuvábbi + kölcségek!
amugy nekem van 1 eladó mocim!ha érdekel papiros 11 kw müszakis felujitott! olcson!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
üdv:zsolti
küldesz nekem egy képet mert érdekelne télire azért még is csak jó lenne
meg kellene egy gyári kézikönyv ert most vettem a motoromat 2007 es de nicns könyvem hozzá és nem tok sok mindent róla
Nekem van egy fölös hátsó emelőm ha kell. Ár 13.000ft
Krómozott állítható...
aprilia rs 125 2000-év olaszból behozott brutál erős motorral
papirozható, uj humi elöl, hátúl 80%, jó láncszett,minden müszer müködik rajta.
ár=245e
érd:06705377495
meglesdem azért ha van valaki akor szolhat
akkor olyan 80-100E ft a vizsgáztatás?
A téli sztender alatt gondolom az első és hátsó motoremelőt érted. Az Apróban találsz jópár eladót.
A rendszámos, műszakis motor kb 80-100e forinttal kerül többe, mint a hasonló 125/50. Attól is függ, meddig érvényes még a műszakija.
Sziasztok!
Tervezem egy Aprilia RS 125 vásárlását a télen/tavasz elején. Elkezdtem nézegetni a hirdetéseket, és mivel nekem rendszámos kell, elgondolkodtam valamin, amire nem tudom a választ:
mennyibe kerül le rendszámoztatni ? mert sok 125/50es van, és írják hogy megvannak a papírjai, de 50esként rohangál.
a másik: mennyivel több meló+ pénz ha a motor külföldi papiros?
nicnsen valakinek rs 125 2007 es hez kezelási könyve ? meg esetleg egy téli stendere ? itt a kép is hátsha segit nagyon fontos lenne
2005ös RS 125-ösöm 11kW-os papírokkal eladó
jah már a legtöbbe 95től az van.
98-as Rs 125 ben már 122 es blokk van?
kuplung agy külön 4ezer ft
kuplung komplettan 10ezer ft
rs 06- piros utasülés eladó.
heló engem érdekle a kuplung alaktrész ami a fötengej melet van!
menyibe adnád 1 szegény embernek?
nem nagyon, de attól még nyugodtan megveheted:D
kösz.
40es is jó? szívócsonkkal?
10péz
Drága padtársam Atta ezt rálehet operálni az AF-1 re?
34 - 38 karburátor ha lenne valakinek szóljon..