Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már mint a banánvilla
Nekem van 7 rupesz
engem érdekelne a hátsó villa váz ahol a hátsó kerék van ha sérülésmentes , az első gumi és a fordulatszámmérő
az van külön is 5000ft ha kell postázni is tudom.
email:ktmktm@freemail.hu
gianelli leömlő nem kell? mert ha viszed azt is akkor 30-ba adom kipufogót meg a km meghajtó csigát is.
misoc engem érdekelne a km-óra meghajtó ami az első kerékben van
aprilia rs 125 2000-év olasz papirok bontása minden eladó belöle: felujitott motor, uj lelső gumi pilot, uj láncszett, gyári kulcsok, minden müszer müködik rajta,.......stb ami kell irj.
ktmktm@freemail.hu
En keveslem a 800 at erte de eladhatatlan volt szegeny. Vegulis jo h egyaltan mar nem a garazsban porosodik telen......
helosztok: lehet bontok egy aprilis rs 125 2000-év mocit motorja olaszba lett ujitvan 600euro lett rá költve, olasz papirokkal rendelkezik a motor , minden meg van még belöle ,ha több dolog is kellene belöle hétvégén szét bontom.
érd:ktmktm@freemail.hu
hello: ha kell még tudok rotax 122-es blokk feleket=20000ft
olasz papiros váz=30000ft egy motorból van szoval bár mikor papirozhatod.
Valaki . Ma Trojákal összakatunk kicsit ezen a témán . 122 es blokkra tuttomal 2 féle henger van . 220H 220D lehet én vagyok a hülye de ezt tapasztaltam Ha valaki tud pontosabbat megkösszöném ha részletezni .
Szia nekem van 20.000-ba odaadom cakk pakk az egész blokkfelet. Váltóvilla csapágyak, fogaskerekek, olajzás stb
Ha érdekel még 10.000 forintért adok 123-as blokkfeleket, kuplunglamellákat, kuplungkosár, váltóvilla kuplungbowden és még csomó kis fogaskerék
Mert már kb 5 éve megvan.
heló látam a hirdetésedet!
hivtalk is csak nem veted fel!
azt akarom megkérdezni hogy a kuplungot rotax 123-as 4ezerért!
az jo?
mármint ahol huzatom ösze azok a csapok jok?
ja és a henger rotax 123-ra menyire tartod?
Mivan nem tudsz aludni? Vidd el neked adok még hozzá 2 tábla csokit meg 1 volumasst
tiszta olcsóság, motor is jár hozzá norbi?:D
Pályaidom cakk pakk faridom, fejidom(plexivel), oldalidom, alsó összekötő, tank------ 62.000 forint. Érdeklődni itt vagy telefonon 06-20-231-5840
Fuckyy:D:P
Ez a kabala ragadós idomom
ismerős ez az idpmszett:D
MacgM: mennyibe sikerült eladni az rs-ed?
egy hátsó emelö érdekelne engem rs 125 re
bye bye rs... Hát hiányozni fog. Sok emlék fűződik hozzá. Néhány rossz és nagyon sok jó nyárig nincs motor. Addig majd a fórum tartja bennem a lelket Köszönöm a fórumozóknak akik segítettek ha kellett. Majd találkozunk. Csáó nektek, csáó rs 125
Willy wonka gyárából rs 125 alkatrészek érdeklődni nálam.

Apróhirdetéseim között keresgéljetek.
Köszi szépen!