Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradt ki a motoromból csavar. Full rozsdamentes anyag, nem kadmiumozott stb. Ez még akkor sem lesz rozsdás ha a motorod már sehol sem lesz :) Ha eleged van már, mert az előző tulaj a hatlapfejűtől kezdve, a csillagcsavarhúzós csavarokat is beleépítette, vagy elszórtad a gyárikat, cseréld le, és egy szerszámmal leszeded az összes idomot. IMBUSZ fejű igényes D kialakítás teljes rozsdamentes anyag.

75Ft/DB mérete: M6*20

0630/693423
(hétközben csak délután 5 után vagyok elérhető)
Csoki

Eladó egy Rs125 re való koplett kipufogó rendszer gyönyörű állapotba. ára: 17.000
Valamint eladó egy komplett üvegszálas pályaidom szett(ülés nélküli farokidom,lámpa nélküli fejidom) ára: i.á: 22.000

érdeklődni:70/3818737
Vidd vissza, és mondd meg, hogy felül a tartályból fogy a zolaj, mert alul kifojik
Apám ez egy kb 15 perces meló...lekapod az alsó idomot leveszed a kiput kitörlöd az olajat egy kis tömítő paszta és lásscsodát nem fogja kinyomni az olajat...Egy sima tömítés hiány miatt visszavenni az olajzásbol oltári baromság lenne... Nem baszogatásképp de mikor elolvastam ezt a hsz-t felakadt a szemem
Nah mostmivan? Kifelejtették az olajelvezető üreget a gianelli rendszerből.
Atta. arra céloz, hogy próbáld meg 1:50-es keverékkel is néhány km-et és ha akkor is fogja csinálni, akkor nézd meg, hogy az olajteknő nincs-e megrepedve... Énis igy jártam!
Üdv!
Szerintetek mitől van az,hogy amióta felraták a Giannelli rezót a motoromra,azóta a toroktól kezdődően lent a rezó egyenes részéig folyik az olaj.Már vagy kétszer vissza vittem és megmondtam nekik,hogy vegyék visszább az olajzást,de még mindig csinálja!?.Nem hiszem,hogy kifújna,mert az hallanám.
asszem ugyvannak, hogy 99-05, és külön 06- szoval nem passzolna elvileg. de már megoldottam 500ft-os simson bowdennel
aprilia új/bontott alkatrészek és szerviz
http://www.kepesmotor.hu/april...
Köszi srácok a segítséget hát zörejt nem hallok de csinálok egy kompressziómérést és akkor szerintem szét szedjük és megnézzünk nagyjából mindent de remélem nem nagyon kell hozzányúlni de ha szétszedjük szerintem egy dugó csere lesz. Köszi mindent!
holnap megnézem neked h jó e és ha jó akkor 6 ezer ft ha neked úgy jó
szerintem jó a tiedre is bár én kérdeztem hogy nem e egyezik a 2002- es évjáratú Rs emével
am gyári csomagolásba van benne
bombametaxa hátsó rugóstag menyi?
Nemtom lehet vmi gubanc van már régebben felvettelek . Itt az enyém vegyél fel te . bomba0705@hotmail.com
hello: este vok állt itt msn cimem:misoc160@freemail.hu
P.Laci Holnap tudok menni a postára. Most értem haza! /Elkellet altatni. /
Szeva Msn en mikor szoktál lenni ?
jo csak én ezt példának montam amugy kibirja azt is!
heló mi mehet tönkre?
a dugó elfárad!
a hajtókar nem 1-ik pilanatrol a másikra romloik le meg anak hangja van!
a főtengejcsapágy szintugy!
egyedül a dugó ami alatomos az nem ad hangot ha elfárad sem cxsak mikor megragd!
"ha nem zörög a moci akor ne cserélj bene semit !"

... mert előbb utóbb garantáltan tönkre megy benne valami és cserélhetsz mindent :D
sok az a 20e.. legyen 10-16 ezer km. :)
heló
ha nem zörög a moci akor ne cserélj bene semit !
vagy esetleg ved le a ahangert és dugót azt ilő 20 ezer km -enként cserélni!
meg nézd meg a henger jo e:,?
nincs e belehuzva stb.
nekem van 1 hengerem he kel! 2000 km-es dugóval!
Srácok azt hogy tudom megnézni hogy a henger milyen és milyen idős, eredeti-e vagy volt-e már cserélve mert most van benne 34e és ha a motorhoz hozzányúlók akkor már szeretném tudni mit kell vásárolni:D
ELADÓ Aprilia RS125 2006!

hirdetés

Érd: tyt001@freemail.hu