Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello: majus 1-től nincs már származtatási ellenőrzés euból érkezet motorokra.
EVO ra nem, de van amire igen: KP :)
okmányok nélkül durván annyit jelent hogy A, lopott itthonról vagy külföld...ha nemhelyezik forgalomba (mivel nem is lehet) így valószínű nemis fog kiderülni max úgy ha egy rendőr lekérdezi a körözést nemzetközi szinten B, kinnt leadták a forgalmiját valami új motor vásárlása miatt szóval végleg kivonták a forgalomból és bontóból kikukázták és egykét merész vagy tudatlan embernek eladják hogy használhatja nyugodtan 50esként...

Azt jó tudni hogy a kinti motort ha itthon forgalomba helyezik akkor Interpoolos körözésen átfuttatják a motort hogy világszerte keresik-e 1-2hét alatt megvan ez a dolog és csak utánna lehet forgalomba helyezni, szóval ami rendszámot kap az "elvileg" nem lopott...

ui: sokkal jobb nyugodtan mindenfelé motorozgatni mint azt lesni hol vannak a rendőrök és ezen parázni!
egy rendszámos motor értékben többet képvisel eladásnál illetve vételnél is, és csak pár sört kell nélkülözni a többletköltségek miatt éves viszonylatban...
hello: bács kiskun megye Kalocsa mellett vok.
kipufogó hibátlan horpadás mentes állapotban van azt garantálom.
ha érdekel postán is tudom vagy ha eljössz hivj fell:06705377495
misoc hol lehetne megnézni ?
Mennyi eladó RS... valaki csere Evo-ra?
E-mail: 06303889491@citromail.hu
már megmondtam h nem :)
nemár az Aprilia is elkorcsosult.....? 125 4T fúj :( azér picit ciki lesz hogy az 50es ilyen olyan tuningal jobban fog menni mint a 125 ... enyhén régi rs-em vs cbr 125 feeling lesz
igen nagyjából meg a kipu még mert a képeken a fehér az 50 es a piros neg a 125
theyolliyoker: Felvehetnél msn en most látom csak h Győri vagy Végre itt a közelbe egy Új Rs-es elvtárs nah csoki
ELADÓ Ez a gyönyörűség!

Papíros, friss műszakis, rendszeresen szervizelt, megbízható jószág. Arrow rendszerrel, extrákkal, mindennel.
Fix. 660E HUF
tyt001@freemail.hu
sztem az 50es és a 125ös között csak a blokk lesz a különbség.
Na ez hiányzott...4t Rs Furcsa tény ez még elképzelni is lehetetlen... valahogy ez a gép nem illik a 4t-s világba.Ez a forma meg megint nem egy nagy dobás nekem az Rsv4 se igazán jön be...
nem igazán mert nem írtak túl sok mindent róla, de ahogy elnézem ha ez a 125 ami a képeken van nagyon gagyi szerintem a hátsó lengővilla is meg a féktárcsa is olyan mint a mostani 50 eseken. Nem eröltették meg magukat
Sose fogja azt a feelinget hozni, mint a 2t 125ösök, és szvsz formailag sincs akkora ugrás, mint a 2006os váltáskor volt. nem fog ugy menni, amilyen teljesítményt sugall a formája.. amugy nem tudni h ki gyártja bele a blokkot?
szerintetek milyen az új rs? bocsi ha már volt itt téma csak most olvastam ezt a cikket, aztán kicsit ledöbbentem hogy már az aprilia is az új trendet követi hogy 4 ütemű motorokat pakol a kisgépekbe.
http://totalbike.hu/hirek/2010/11/06/nagyobb_peniszt_mind
en_tininek/
hello: 28000ft oda adom horpadás mentes nagyon jó állapotu.
Eladó a képen látható 34-es karbi kompletten jó állapotú 10000ft. Rotax123-hoz mindenem van, többek között azok is amik láthatóak a képen!
melyik a mai cimed? ami adatlapon van arra küldhetem?
oksa küld el a képet azt akro majd beszélek felhivlak meg fel töltöm a kártyám mert le van merülve és hétvégén itt nem lehet
hivj telon ott beszéljünk
senkarferenc@gmail.com a cimem de ha msnre felveszel az jobb lene legalábbis ha szervizzel is foglalkozol