Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksa megnézem akor ot köszi
lehet szar a gépem de nem látom a képet :s látom foglalkoztok szervizeléssel is vanak gondok a motorommal aról is beszélhetnénk azért is lene jó valahol beszélnünk skyp vagy msn vagy valami
nem teszi fel a képet ez a fos küldök az emailedre!
itt a kép róla küldd el sms be a cimed és postázom! 70 389 6486
HippY
enyém is eladó
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125-4177495
misoc engem csak a rezó érdekelne, mennyibe adnád?
Nagyon szivesen.

köszönöm
petike125@gmail.com
nagyon megköszönném! :)
Email cimmel tudok szolgalni ha az megfelel.
ha valaki magára ismerne véletlenül: csafulop@gmail.com
Hali! Én ennek az RS-nek a gazdáját keresném, nemrég lett inaktív a hirdetése és nem tudom hogy eladta-e a motort vagy megunta hirdetni! Komoly vevője lennék neki, csak NEM mentettem el a telszámát! :( :( Próba szerencse... :P
heló 1 1998-as ra menyi lene a rgadó?
gianneli rezó-arrow dob=35e
powerszett =30e
gyujtás=15e
hengerfej=5e
viztér=5e
olajpumpa=6e
feszab=6e

inditórelé=4e
gyujtásdekni=3e
kapcsolok=4e/db
váltó-fék kar=5/db
km-meghajtó=5e
2db oldalidom=12e
nem raksz fel nekem képet az emelöröl vagy msn en is megbeszélhetnénk mert naon érdekelne
RS 125 idomszett eladó! Csak az van ami a képen van!
70 389 6486
mit jelent az hogy okmányok nélkül?
azokkal mit lehet csinálni h egyen rendszáma?
azért ez nem egészen van úgy ahogy te mondod!
PL 2001es RS re 30000FT a regadó a korkedvezmény miatt...
szal durván 100ból megvan a papir...
az enyém eladó redszámos 2002es! msn en tudsz érdeklődni is motorbeszámitás lehetséges
aztaqrva... még szerencse h van a1es jogsim. már csak motort kell szerválni.rendszámosat.
ismerősöm nemrég kapták el 125/50 es géppel
és 250eft től 1.5milláig terjedő pénzbírság várható44
aszem 6 pontban jelenteték fel
biztosítási csalás ...............
meg bla bla bla
ja igen + 2 évre nyista jogsi .......
ugyhogy az a 100eft árrés a rendszámos és a rendszám nélküli közt nem sok........

na igen és arról nem is beszélve ha bármi probléma (baleset) úgy elővesznek hogy még a házat is elperlik a fejetek felől

nyugottan lehet játszani vele
nagyon jó móka
Valaki tudna nekem csinálni egy képet a power bowdenről ahol csatlakozik a behuzó mágneshez?
Előre is köszönöm!
Akkor a külföldi papirosok kilőve, 125/50esek kilőve.
Nézegetem a képesmotort és a motor.hu-t és a legtöbb motor 125/50es külföldi papirokkal...találtam egy kettő jót, csak drága:-/
sebaj, a mostani robogómat majd megpróbálom eladni, és még a melóból a pénz és valóra válhat az álmom. a gömbölyű rs 125:D
de a kedvenceim, kiirják hogy 125ös a gép, közben féktárcsa baloldalt és kicsi és a kipufogó meg jobboldalt. anyjukat.
múlt szombaton beszéltünk azthiszem, de én ittvoltam. gyere fel msn-re ha most feltudsz. mi a címed?