Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kormendicsaba@freemail.hu
heló nekem megfelel!
mond a cimed!
okés köszi:D azthittem eddig csak Ráskinak van mo on:D
Egyben eladó csak a motor, nincsen időm használni, amúgy magnesium sp kerekek, de holnap csinálok képet róla.
persze szivesen megnézném :) reménykedtem benne pedig hogy cseréled ráfizetéssel
Szia

külön nincsen képem róla, de csinálok ha kell, de a kerekek külön nem eladóak és nem cserélem simára. Kell kép?

Zsolt
persze rakjál bele használt dugót:D attól lesz bika a gép:D
kerekéről van képed?:P
Aprilia RS 125 gyorsasági sportmotor 2009.-es évj.gyönyörü szép karcmentes szalon állapotban van a gép.Szervizelten karbantartva minden tökéletesen müködik rajta.Folytatlan verzió!Nyitott Powerrel!Forgalomba helyezéshez szükséges eredeti papirokkal de tetszés szerint segédmotorként is használható!Csere nem érdekell!Ár:580 E ft
Ne röhögj ez komoly probléma
Rendben van !
Nekem 15.000Ft-ot megér ez a főtengely, ha neked megfelel ez az ár akkor légyszíves írj még ma, és holnap fel is adhatod postára.
Köszönön előre is!

Üdv Csaba.
gianneli sport rezó- arrow sport dob=35e
7100-as powerszett=30e
7800-as power szett=30e
rotax 122-es gyujtás=15/db(alaplap-cdi-lendkerék)
olajpumpa, kormánykapcsolok,lábtartok,váltó-fékpedál,
első forditott telo,idomk,fékek,öninditó......stb
mitől lehet az, hogy elöl nincs semmi majré, hátsó keréken meg ottvan 3-4mm? túl kis tempo? 110/150 dunlop sportmax alpha-10
heló nekme van !
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Sziasztok. Nincs valakinek véletlen eladó/felesleges jobbos műanyag markolata 98as rs re? Az amibe beleakad a gázbowden kis mütyűrje, az enyémen letört a pöcök....
heló vagy ugy van másik karbival!
de a sibertün mindig csak 1 et lépjél feleb!
heló!
figyelj én garanciát nem tidok érte válalni mert beletételkor is elmehet és üzhet !
én nem válalok érte garanciát de amugy még valamegig megy a főtengej jo!
hát ugy nemigazán mert van pár idomszettem ami nem gyári fényezésű és az nem kell senkinek!
Hogy birom elérni hogy több benzint kapjon?
Vegyem feljebb a subertűt? Mennyivel?

Köszi
olyan lehetőség nincs esetleg hogy beszámítanál egy másik idomszettet , szintén tankidom nélkül?+rátennék valamennyi pénzt
Szia!

Érdekelne a rotax 123-as blokkba való főtengelyed.Olyan kérdésem lenne hogy valóban hibátlan állapotú?Valami fajta garanciát vállalsz rá?
Sürgősen kellene.

Üdv Csaba!
heló mindenkinek!
van 1 főtengejem eladó rotax 123-as blokba! olcson!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
sziasztok keresek rotax 123-as blokra nikacilos hengert !
csak a henger kel minden van
j és 54-es dugóra!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Sziasztok.

Még megvan a pályagépem, ennyiért már szinte ajándék.

http://www.kepesmotor.hu/april...

Zsolt