Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

125ccm aprilia rs extrema első-hátsó kerék eladó. Teljesen jó állapotúak, féktárcsával illetve lánckerékkel,lánccal. A kettő eggyüt 25000Ft. Sürgősen eladó ezért ennyi az ára!
Üdv
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Kivéve színátmenetes és fényvisszaverős matricákat!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
heló jorendben megértem
most gyüjtögetek pénzt mert most veni akarok 1 arowot is
Te most viccelsz?
Leírtam az árát ha kell adj egy címet és leküldöm.Se csere nem érdekel se nem fogom próbálni küldeni, nem fogok a saját cuccaim után szaladgálni.Itt van kép a cuccok egy részéről, ha kell rakok a többiről is.komolytalan ajánlatok nem érdekelnek.
Kösz
Amugy még szükségem lenne egy első sárvédőre,és egy bal oldalidomra is! Ha valakinek akad kérem jelezze:D
Köszöntem!
Mikor hívhatlak?
szerintem jobban jársz ha a versenycucokat darabonként eladod hamarabb elcsipegetik főleg itt fórumn ........
mint egybe az egésszet
Sziasztok!
Eladó 2db. Aprilia Rs 125-ös mkp.
Az egyik magyarországon vásárolt 2007-es évjárat versenyzésre átalakítva (Sp), törzskönyves, érvényes műszakis, rendszámos. 2010-ben Magyar Bajnokságot nyert, és az Alpok-Adria bajnokságban a 3. helyen végzett.
( versenyidomok, versenylábtartók, öhlins kormánygátló, Bitubó gázos állítható hátsó rugóstag, Zeeltronic programozható gyújtás, lekönnyítve(110Kg), versenyhenger, hengerfejek, áttételek, dugattyúk, gumigarnitúrák, (esőgumi is), gumimelegítők, gyári sérűlt idomok, vadi új elsőlámpa, stb.
Csak így egyben eladó. Ára:2800 euró
A másik 2006-os évjárat olasz papíros forgalomba helyezhető bármikor.
Jobb oldalán idomsérűlt, de szét van szedve darabokra a versenymotorhoz tartalék alkatrésznek. 95%-a megvan, könnyen újra összerakható.
Ez is egyben eladó, ára: 300.000.Ft
A kettő együtt:950.000.Ft
Üdv!
Nekem biztosan van csak mond meg pontosan mi kell!
20/9655947
thx és kb mennyi idő mir e megjön?
22euro
Jobbkéz-függő a dolog. Nekem átlag 6liter körül eszik.
Nekem van lámpám vadi új.
20/9655947
hy!
pls segíccsetek már h mennyit fogyaszt egy rs, ha fullpoweres akk írjátok azt is oda lécci!
Heló olynba bene lenél hogy leküldöd én rápróbálom ha nemjo akor viszaküldöm ha jo akor emg beüzleteljük
képeket külgyél már
http://www.125ccm-shop.de/shop...

valaki rendelt már inen puzffantót és ha igen akk mennyi volt a posta?
sorrry de ennyi pénzért 1 srác it komplett horpadásmentes gianeli rendszert árul
alaktrész nem érdekel cserébe?
Can farok idomom,hátsó űlésem(új huzattal,hátsó lámpám, a farok idom előtt levő 2db y alakú idomom és a vezető és utas űlés közti idomom,szal komplett hátulja 95-98.15000Ft-ba odadom mindet. (meg van két oldal idom is ha kell+15000Ft).
Nem tudom hogy rá lehet e tenni.
sziasztok lene 1 olyn kédése haogy a sport promra fel lehet e teni 1 rs farkidomot?
pontosan ezt a éles oldalut!
kja és van valakinek olcson ijen farokidomja ha fel lehet teni?
Sziasztok!
2007es fehér rshez kellene nekem komplett bal oldalidom,és egy komplett fényszoró reális áron.Akinek van kérem jelezze és a továbbiakban megbeszéljük.
Köszönöm!
Eladó aprilia rs 125 pályaidom 95-2005 Faridom, oldalidomok, alsó összekötö elem, fejidom plexivel, komplett tank, első sárvédő

Összesen : 50.000 forint.
Érdeklödni: 06-20-231-5840
ELADÓ Aprilia RS125 Full Power 2006'

Magyarországi, 1. tulaj, friss műszaki, sérülésmentes, rendszeresen szervizelt, Autóvásárlás miatt eladó. Full Power verzió, ARROW sport kipufogórendszer, sok extra (egyedi rendszámtartó, tankpad, stb.) gyönyörű állapotú, gondos tulajtól. Új Michelin Pilot Power gumik, DID lánc, stb. Aszalós Ádám lőtte be, érdemes megnézni- meghallgatni! Ajándék motorolaj, láncspray, erre a motorra nem fogsz költeni, csak tankolni kell!

650.000,- HUF, Az ár FIX!

tel: +3670/6199777
mail: tyt001@freemail.hu

Keress bizalommal!
heló köszi!
megpróbálok majd valamit csinálni!