Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Nem nagyon értek hozzá, de talán érdemes megnézni.
http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Szia,milyen foglalata van?H?mennyire olcsó esetleg csere af1 alkatrészre?(rotax 123)
nekem van 1db xenon szettem ha érdekel, apró pénzért
Ha menetes a powernyelved arra nézzél rá nincs e kilazulva szoptam már meg én is igy. egy próbát megér . (Hallotam már olyat is hogy hülyeség de azért én megnéztem és az szal aki nem hisz benne )
olyan a hangja mint amikor a 40 éves pohos cigány beinditja a 23 éves PIROS 1200 es zsiguliját
olyasmi hangja van, olyan mintha valami alu darabot ütnének, legalábbis én haveromét olyannak hallom.
lehet. nekem amikor elszált loszart se halotam 160nál...csak egyszerüen feltünt h megakadt midnen....
amikor kivettem akor láttam hogy eltünt a tügörgö és a hajtokar also része ovális lett..
tűgörgő hiba esetén kalapáló hang halható
Hellosztok

Olyan kérdésem lenne hogy 2008-as fekete szinü rs- hez kb mennyibe kerül az oldalidom?
hmm. hát also tügörgömnek még nemvolt hangja, semmin. felső meg hát zörgött sztem de bízok a tudásodban.

me: egyébként prox hajtokar szett 30ropi volt nekem nyáron
Nem minden esetben.
egybe szokás cserélni a hajtókarral, komplett felújítószettet kell venni.
és ha kicseréli a tűgörgőt akkor lehet hogy elfog törni a hajtókar? mert ha már kikell cserélni a tűgörgőket akkor már lehet hogy a hajtókar is meggyengült
pont, hogy akkor kopog...
okés köszi
lendkerék ninsc fellazulva? ék rendesen van a helyén?
nézzétek át jól van-e összerakva előbb.

az alsó tűgörgő is lehet szar de az sztem inkább zörgö hangot adna mint kopogót
kihagytam pár részletet, hogy most volt felújítva a blokk lendkerék csere, csapágy csere felső tűgörgő is volt cserélve, alsó nem lett mert nem akarták széthúzni a főtengelyt. de ha azt is kicserélik akkor lehet megszünik a kopogó hang? vagy hogy lehet kideríteni hogy milyen állapotban van a hajtókar?
ha a lendkerék lötyög akor ott csapágy gond is van
hello
most kivételesn már nem az én rs emel van a baj, hanem haveroméval, ha a fordulat leesik olyan 1000 körülire, ott elkezd kopogó hangja lenni, annyira nem vészesen, meg ha áll a motor és a lendkeréknél megmozgatja előlre hátra akkor is kis "lötyögés" érezhető. ez a hajtókarra utal? ha igen akkor az megoldaná a gondját hogy az alsó tűgörgőt is kicseréli? vagy az már nem elég? alapjárati fordulaton nagyon minimális a hangja ennek a kopogásnak. a henger meg a dugó jó benne még 8 ezer km körül sincs a dugóban. előre is köszi a segítségeteket.
szótár!:D az csak hangtompító
hogyan építették bele a xenont, valamint hol lehet rendelni?
Nem szemrehányásnak szántam csak érdeklődtem. Peace
Ha sikerült volna hívtalak volna nem vitték el a felnimet igy csúszok . bocsi de ez van (munka nélkül nehéz pénzt fialni )
Cső! Nem sikerült még megszűlni, hogy esetleg érdekel-e a D209-es?