Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és a tesód mit szól, hogy írogatsz a nevébe? gondolom te adtad ki multkor magadat az aszi anyukájának... hány éves vagy?
Sztem roszkor jöttél, mert itt kínyirnak a gangsta rapperek
Szia, neked is ezt tudom mondani, hogy holnap megírja ő!
Szia, én a huga vagyok de ő most nincs itt de ha az neked jó holnap megírja mert nem tudom elérni telefonon.
hy! nah lÉgyszives mondja meg valaki, nemÉrdekel hogy ki! ha veszek ' rs_t És nem kinzom a mÁsodik hÉten megfog szorulni? meg kidobhatom a blokkot ' hÓnap mulva vagy hogyha normÁlisan hasznÁlom nem lesz baja? kÖssszke!
Ilyenkor sajnálom hogy nem Rs-em van.... jó az ajánlat nagyon
gondolom 250essel nem lehet menni,,vagy?
Biztos sok pinája lehet, ha ennyit tud fizetni!
olyan sokat tud fizetni 1 gumis és bringaszerviz? komoly
énis mérges lennék...
bukta?
Bringaszervíz/gumis, napi 10 óra, szombaton csak 5, és két hónapig csinálnám... hát ez semmi... ráadásul műhely is jól néz ki, és ami még elég lényeges barátnőmtől kb 10 perce lenne...
Ha nem kellek, és nem hívott fel hogy nem kellek, akkor viszont kúrva mérges leszek már, mert a sokadik faszi csinálja már ezt velem, már elég volt
Az a gáz hogy most nyáron tanulni fogok szóval nem kell meló
Jah...ez nem a pina topik, ki nevezte át?
a topic uj neve:
kussoljon akinek nemtetszik :)
De a különmunkák a legjobbak, amikor a főnők kitalálja vidd már el a boraimat a kiállításra, meg vidd már el a lányom indiai barátjait a rendezvényükre, értem itt a kaját, vagy költöztess már el egy pár embert így gyorsba, ugorj be ide meg oda, meg ugorj már el az 50kmre lévő kis falu egyik kis eldugodd bizar pontjára és hozzál már onnan ere3detileg segély célokra szolgáló 1.5 tonna lisztet, 10 kgos csomagokban... vagy hordjál fel a pincéből ugyanennyi lisztet de azt 80kgos csomagokban...
Hát ez van, a változatosság gyönyörködtet, de valahogy úgy érzem nem stimmel valami a topic nevével
mármint kiraknál valahova h nöket basszak pénzért? indulhatsz érte.
bár sztem nem birnám sokáig...
Héé héé hééé! Itt is fent a kéz!
Minden nap fuvaroználak ki és vissza
Jóci hallod futatlak én. Lesz sok pina és még pénzt is kapunk. Na ? Tetszik az ötlet mi?
annyiért menni kell! és mit csinálnál ott?
Érezd magad megerősítve... De hát ezt is meg kell valakinek csinálnia...
Pékek viszont tényleg egész nap ott vannak, állni a kemence mellett, és kenyereket pakolgatni, nem egy jó munka... ja és hozzátenném hogy a liszt meg a cukor rászáll az izzadt testedre akkor az is ekég undorító tud lenni...

Most sajna munkanélküli vagyok
Holnap felhívom azt aki megígérte hogy a héten hív munka miatt, és elküldöm a picsába, vagy ha azt mondja mehetek dolgozni akkor befogom a pofám és elzárom jó mélyen a büszkeségem, havi 140 nettóért, csak nyárimunkának...
de nem konkrétan apukádra gondolok. nem a zsebetekben szeretnék turkálni, csak azt szerettem volna magamban megerősiteni, hogy ők is kurvára alul vannak fizetve...
Azért hozzáteszem átlag csak 9-10 órát dolgozik fater, és vasárnap csak kb 8at... nem tudom mennyit keres, de nem vagyunk nagyon eleresztve
Szerintem a többség szereti, de ha felraktam volna minden egyes alkalommal ahányszor jocinak ez eszébe jut már rég lerohadt volna a kezem