Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszerű, leveszed a hangtompitót biztos mghallják ha jösz
én utcán használom de nyáron majd tán beiratkozok 1 tanfolyamra reméllem megtetszik majd és akkor talán ,. csak az h. ez 1 komolytalan motor(utcán) najó nemmintha 1 600as sokkal komolyabb lenne de azért azt jobban lehetne sztem használni utcán pályán meg azzal is lehet menni van rá pályaidom nem ? (cbr vagy r6) vagy nincs?
olyan kellene nekem is
vegyél Arrowot 50-ért odaadom és azt tuti meghallják bárhol bármikor, de ha utcán használod lecsavarják a pöcsöd a rendörök mert tul hangos
Ott hideg van...Én a nappaliba akarok vagy a konyhámba!
vis műhely:D
garázsba
feltegyek 1 rsv s akra dobot vagy mi?:D de az nagy
azviszont engemis érdekelne,hogy hol lehet csináltatni fasza hangtompítót?
azt elhiszem de 2x túléltem... lekopogom
de télleg most szerezzek másik dobot? de milyet, és mennyiért?
bazz... ne legyél már ennyire cigány. ink csináltass vagy vegyél rá vmi fasza hangtompítót.
Ha én nemélek 80 éveg,akkor a motorom se élje meg a 8000-et Csak hülyülök,vegyél valami arrowot rá,és figyelj ha kihajtanak eléd,1ik szemed az úton másik az elsőféken
sztem akkor nem élné meg a 8000km se...:D
Ne engedd power alá városba se Aki úgysem hallja meg,az egy süket ökör...
szedjem ki a tömítést a dob és a cső közül?
tömítést?
biztonságosabbá akarom tenni....
nemlehet vhogy megcsibnálni h. nagyobb legyen a hangja de ne legyen recsegős(annyira) mert 2x már kijöttek elém(sr el) mert sztem nemhallodtták h. jövök 90el ...:S
recsegős...
srácok a gyári rendszeren az uccsó dobból kivehetek pár tömítést ? milyen hangja van úgy?,recsegős vagy mély?
Téll. majd ha neki állsz bilincset csinálni (minnél elöbb:P) mutasd majd meg miylen lett:DD
köcsög:D
na jó tudod h Veled vagyok