Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod sírnak a hozzászólásadion! (kemény)
én ennél nagyobb nitrót nem is tennék rá...
Jézus-Mária........
ehhez semmi közöd te hormonzavaros kishörcsög...
Ahha! Az szerintem Nitró lehet!
de azért ha megnézed ez cseppet sem hasonlit egy nitro palackra...
mostmár mindenki ellenem...:( nézdd meg e-bayen van nitro rs125re és kb ugyanilyen szar helyre kell ott is beszerelni
Öszintén nem értem mi a baja...
robi sztem mind1 h. folytott vagy folytatlan ugyanazt a teljesítményt adja le 5e ig +a kipumódosítás de ennyi am. nemszeretem ha ordít a motor úgyhogy nem is pörgettem annyira csak kb 4ig mert idegesít amikor autóra tanultam vezetni kaptam 1 1literes nissan micrat az volt a tagnak a gondja h. nempörgettem a szarját mert utálltam 3e fölé mert hangos... a dízel a fasza azt nem kell pörgetni...(jól eltértem az rstől de érted)és nem baztatás mert tom h. tapasztalatlanabb vagyok+fiatalabb csak én így látom ennyi)
Ennyi ésszel meg egy vödör mésszel még szobafestő is lehetnél!
nitro bakker nekem ien hátsólámpa kéne
a hátsó rugostagot állithatod vele...
nitro vagy lengéscsillapító szabájzója?
az az ülés alatt baloldalt lennt az micsoda? (vmit lehet rajta állítani úgylátom)
jaa , de az a hátsó lámpa szvsz elég gagyi
Nem rosszak a tárcsák, de a f*szom ad kia annyit értük
jó hát ennyi mindennel lehet lassan és gyorsan menni még babettával is ha beteszed az ívre 1 hajtűkanyarban 50el vagy nemtommenyivel megy 40el... nekem az a szerény véleményem h. 2év múlva lessz 1 eladó rs125ös... én szeretek motorozni és bízni abban h. megtok vmit előzni...
űberfasza ezis bakker
ejha ata nagyonbrutál az idomod. nagyon faján nézki:)
naajjjóóóó... de akkorsem száguldoznak 1000es gixerrel hanem a pláza előtt túráztatják xD
Ha belegondolsz sokan! Mész motorral piros lámpa, elindulsz és szépen rakod fel a sebességet ilyen 5 ezres fordulaton tartod a motort ami semmi egy 600-asnak vagy 1000-resnek és már azt veszed észre hogy 120,140 160 és igy tovább mert ugye nem érzi az ember a motoron a sebességet ez az én szerény véleményem