Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát figy én egy pillanatig sem ironizáltam!
Nagyon örülök neki, hogy fel nyitottad a szemem.
És ezt szerettem volna megköszönni.
Ennyi.
pár régebbi AF1-en(Sintesi)(nem mindegyiken)láttam már ilyen power megoldást.....
Ha ironizáltál, akkor had mondjam el, hogy nem akartam okoskodni, csak abban a linkben ami ti betettetek nem volt részletrajz, ezen meg igen, ezért bátorkodtam betenni, ezen jobban érthető a működés.
ugy működik mint 1 biztonsági szelep!a rugó feszitésével állitod be h mikor nyisson a szelep és mikor ne! egyszerűbb megoldás mint a gyári és kevesebb a hiba lehetősége!szerintem ez lehet h jobb 1 kicsit!
szal ez a cucc jobb mint a gyári powör?
És akkor ebben az esetben van jelentősége annak a lyuknak ami a power-nél van a hengeren.
Elektronikus power esetében semmi szerepe.
Köszönöm, hogy felvilágosítottál ennek a cuccnak a működéséről!
Komolyan nem értettem hogy működik.
szerintem erre gondoltok, ez automatikusan szabályoz a kiáramló gázmennyiség főggvényében, van egy membrán, amit a kipugáz nyom, ennek ellentart egy rugó,, ha a gáznyomás nagyobb lersz, mint a rugóerő, akkor mozdul a szelep, így működik
http://www.karting.co.uk/KandK...
de ez a cucc jobb lenne vmivel? szal ez menet közben nem nyit és zár vagy igen?
jaja erre gondoltam, nem egy olcsó valami amúgy...
Egyszer beállítod oszt szevasz, el ne képzeld, hogy a gokartosok menetközbe csavargatják...
De abszolút nem erőszak, ez csak egy opció, és szerintem életképes. TESZEM HOZZÁ H SZERINTEM!
De vedd meg akárkitől a az elektronyos cuccot, és akkor gyárias lesz a gép. Ennyi.
én nem fogom menet közben csavargatni...
Kézzel állítható az biztos.
Mondom nem tudom a működését.
De hogy a legolcsóbb megoldás az biztos. Vagy ne is rakjon bele semmi nyelvet, akkor mindíg nyitva lesz oszt kész.
nem egy ien müanyag vmi, amit kézzel tudsz beállítani mennyire legyen nyitva ? ebayen szoktak olyat árulni
nem találja a szervert... szar a link...
A sárga evo az övé A többi meg volt...
nem tudom neked megmondani, hogy az hogy működik, de semmi bowden meg semmi elektronika...

így néz ki!

http://images.google.com/imgre...
adatlapodon van pár moci,melyik saját?
milyen power van a go-kartokon?
Miért nem raksz bele olyan powert ami a gokartokon van?
Tuti fix hogy az olcsóbb lenne még újan is.
felvettelek msn-re, kérdeznék pár dolgot ezzel kapcsolatban, ha nem gond
ezaz végre vmi jó hír
nem... évenként megy le x % az adója kb 15öt -18% ot úgyhogy a tied csak kb 40 lessz a 2002es nek főleg ha jövőre csináltatod
ezért érdemes vennei kintről behozott mocit,eleve olcsóbban jössz ki,pláne most télen