Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

drótszamárra hidrolikus tárcsafék: Deor 555
Eladó Honda NSR Raiden 125/50!
Ha érdekel:
e-mail: hord93@freemail.hu
msn: hord93@hotmail.com
Ára?
Deestone 4.60 17-es cross gumi eladó. 7.000Ft
Mail sent!
Ide is be lehet már vinni a cuccokat:http://www.motorosbizomanyi.hu... Nekem már eladott a srác egy kabátot, maszkot, kesztyűt.Egyre nagyobb náluk az átforgás nyár óta és most már webes elérhetőségük is van.
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 14EFt-tól!Szines Racing fékkarok 14000Ft/pár-tól,lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető gsxr600-750 K6 füst,yamaha r6 2006-2008 sötát es vtr 1000f 98 sötét bubis plexi!(nind 10000Ft)
Yamaha Fz 750-hez való félidom eladó. Nagyon szép állapotban, fehér színben. Nem hiszem hogy újra kell festeni. Én feltenném így ebben az állapotban. Hívj, megegyezünk! Érd: 20/227-0655
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
krossz és enduro alkatrészek, kiegészítők vására! nézz be, megéri!
honda cr és yamaha dt alkatrészek!
pitibike alkatrészek!
HJC zf9 kast, méret M megkímélt állapotban csere érdekel bőrkabát xxl-es
keresd apraszakit a supermoto topicban
Hello .
Engem érdelene.
Shox méret S 10000FT vagy wifi antenna csere érdekel
Metrakit Pro Race kipufogórendszer eladó!
Rs50,Yamaha TZR 50,Rieju RS1,Supermotora(am6),
Érezhetően megnő a motorod teljesítménye(50cm3-nél is!), szebb hang, stb.Magyarországon nem is lehet kapni ezt a kipufogórendszert
a szett tartalma: Karbonszálas kipufogódob,rezonátor, cserélhető henger csatlakozás,bilincs,tömités, NEM ÖSSZETÉVESZTENI A Leo Vince,Gianelli és társaival.. :)
info telefonon vagy emailba!
ár 35eFT
csababoy0@t-online.hu
06706574245
Aloha!
Tegnap leszedtem a dolgokat, bár pontosítani kellene, hogy mi kell, és cím. PPS regisztráció nem megy, mert kell valami "jóváhagyási kód", ami nincs. Megkérdezem holnap a sima postát! Hívni nem tudlak, ma meghalt a telefonom, a számok pedig a telefonon voltak!
Helló esetleg csere érdekel? motor, árba megegyezően, korekt csere! Ha igen K néhány pl mi érdekel meg az e-mail címed.
ELADÓÓ!
ELADÓ!:)

Rieju SMX 2005 évj eladó!
Helloo!
Egy hétig 350-ért adom.....Husi Sm125.... Csere csak krosszra érdekel.....érd.:simoviki@vipmail.hu
Melyik/milyen érdekelne? Maximum félreteszek 1et ha nem maradna...
Szia!
Megvan még.
Honda vfr400 nc21 tipusu motort keresek megvételre! Bármilyen állapotú érdekelne vagy csak külön blokk is érdekel!
én vennék, de csak február 3.-án leszek otthon..
Szia!

Elkelt ez swift?
Helló valaki tudna-e segiteni régen kb fél éve hírdetek egy fzr 250-vent, nem volt meg a két oldal idom ami elöl van.
alkudtam rá de nem vettem meg most visz szeretném csak nem találom ha valaki tudja hogy hol vagy kinél van írjón köszönöm.
Ja a srácnak volt több hírdetése is.
Eladó, így, vagy naked-ként is, eredeti farok is megvan tartozékaival, nem törött