Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi pénz ez a láda?
400
HI! Eladnám!Elcserélném rmz20 04-06 új alkatrészekre......
és, ha valaki hozzácsap még pár darab Mátyás Király névjegykártyát, rögtön lesz egy alkatrészautó is mellé!
A hűtő hiányzik, alkatrésznek vettük, kinti papíros (volt)
üdv hány vattos a láda?
csak nem egy Calibra Gt be szeretnél ezután beülni atti
Szia. Megvannak még. Az egyik sérült volt, de ki lett kalapálva valamennyire. Homokszórva lett mindkettő.
Hali! A fejegység ennyibe elkelt szerintem! Dobj egy mailt légyszi az adatlapomon található mailcímre, egy telszámmal
A képek, amiket igértem! Müszaki nincs rajta! Az előző tulaj le akarta cseréltetni a küszöböket, és a bal oldalt le is szedték. De nem tudta kifizetni azt a 30 ezer forintot érte ,ezért igy hagyták. Az árban benne van a két uj küszöb méretre szabva, plussz egy térelválasztó. Zene nincs benne, de minden müködik rajta. Az ár fix 150 ezer.
Ha a küszöböket felrakatom és lemüszakiztatom akkor 220.
Sajnos nem, személyesen vagy postán.
Békés megyében vagyok.
470, picit alkudni lehet
cső. a láda érdekelhet, pesten el lehet intézni ?
Ja és az ára, 6-6ezer Huf.
Üdv.
Van egy eladó MNC Innocd fejegységem (garanciás) és egy MNC ládám. Érdeklődni nálam.
sajna nincs meg most kérdeztem szelepfedél meg váltóalkatrészek maadtak ahhoz a tipushoz
Üdv! Érdekelnének a felnik ha megvannak még?!
83-as gpz 750..
*érdekel
képek?
Helló!
Engem érdekes, légy szíves küldj pontosabb infokat, képeket!
melyik évjárat? lehet tudok 1-et
keresek kawasaki gpz 750 ÜZEMKÉPTELEN blokkot..
nekem lényegében csak az üres blokk kellene,mert az enyém menthetelenül sérült.

kawazoli@gmail.com
Bocs hogy itt hírdetem, de van egy eladó sapim. Adidas null kilóméteres. Gyári címke és ár rajta van még (teljesen új). 4ezer helyett csak 3. Hosszú történet miért és hogy került hozzám, de lényeg h megvettem de nekem nem kell, és eladnám. Sürgős lenne. Mégegyszer bocsi, de el kell adnom... Köszi!
1 Ft-os Vatera aukcióba tettem fel ezt a keveset használt, L-es méretű FURYGAN motoros bőrdzsekit! A dzseki vízálló, full protektoros és bélelt! Nagyon profi dzseki, 2 éve 114.900 Ft-ba került! Sajnos sürgősen kell a pénz, így Vatera aukcióra került szegény! Itt a linkje:
Vatera link a Furygan dzsekihez
Van még pár motoros apróságom szintén 1 Ft-os aukcióban! Kérlek nézz körül!
Vatera link az összes termékemhez
Előzetes megbeszélés után esetleg kisebb értékű dolog beszámításáról is lehet szó. Pesten meg lehet nézni a kabátot, elérhetőség az adatlapomon.
elcserélném motorjaimat :

http://www.kepesmotor.hu/simso...

cserébe érdekel robogó endúró stb ha olyan motor van az egészet cserélem egyre.
hasonló szoci motorok nem érdekelnek azért eladóak