Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Motorosok.
Utángyártott buborék plexik /típusonként akár több színben/, ezenkívül irányjelzővel egybeépített hátsólámpák, valamint fék és kuplungkarok. Fizetni előre semmit nem kell, utánvétellel postázok. Érdeklődni emailben.
Köszönöm, és kellemes ünnepeket, valamint jövőre széles utat mindenkinek.
dobtam egy kíváncsiskodó mailt
Sziasztok 43 -44 es cross csizmát keresem márka mindegy kék-fehér előnyt élvez ha valakinek esetleg lenne eladó sorban légyszí szóljon előre is nagyon köszönöm
Hali.

Van egy eladó Tomos SM 125-öm. Yamaha XT blokkal, és teljes akrapovics rendszerrel (titán csőrendszer) . Esztétikailag van pár szépséghibája, de műszakilag megbízható, nincs semmi baja. 350 E Ft kérnék érte, persze ez irány ár... Ha érdekel, írj nyugodtan.
nekem van egy ugyan olyan telóm eladó,csak 1el ujabb szériájú,LG KP502,garanciális,fóliás,összes tartozékával.
Pályamotort szeretnék venni. Minden megoldás érdekel, törött vagy papírok nélküli belföldi vagy külföldi Honda cbr.
Küldjetek képet+adatokat.
legzepp@gmail.com
Szia elkelt a cucc
aprilia tuareg 125 (blokk elkelt) es honda mbx50 bontott alkatreszei eladok vagy cserelhetok.minden megoldast meghallgatok.
legföképpen motoroalkatrészeim vannak régi kawa alkatrészek gpz1000rx és zx10, van egy z750es gyári kipufogóm, ugyanez zx12 (titánium) ilyesmikre gondoltam
A telefon mennyibe kerül?
felvettelek msnre,ott beszélünk
XB10 es szubcső ha normális esztétikai állapotban van akkor érdekel 4ért. Dobsz majd egy képet róla?
Mindenkinek Kellemes Ünnepeket.
Van egy hasonlóm eladó, kb. a te méreted! Csere is szóba jöhet.
Ok, de akkor ebből az összegből nem engedek többet, januárig elteszem neked...
Vadi új, bontatlan, Made In USA gyártmányú, NoFear és O'Neal mezek a bolti árak alatt, 7000Ft/db áron eladók.
Az O'Neal ból már csak Xl-es méret van. A NoFear-ekből L-Xxl-ig!

Egyben is eladom őket. Még van kb 40db. Így az ár természetesen jóval kedvezőbb!
Nagyon sürgősek lennének! Áruk alatt adom őket!

Érdeklődni e-mailen palacsinta@citromail.hu

mobilon: 20 975 32 70
Ja?....az más ...annak van...kettő is...
Terepesét. Elég érdekes csomag volt,de ideért.
Robur első féltengelyt?....
Januárban érdekelne a dolog,ha az ár postával együtt ennyi. Elhozni elhozzák, nekem hoztak már bringát,Robur első féltengelyt,meg egy fél RGV-t darabokban.
Bővebben?
cserebere is érdekel?
SAL XB-10 250W Power gyári subcső,(4k) LG KP502 gyári tartozékaival,fóliásan,garanciálisan eladó.(12k) mda vario kis hibával eladó(5k)
Szia! A gumik párban 10.000 Ft. A kapcsolóra 5.000 Ft-ot gondoltam.