Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

re!
merete? en 180 magas 80 kg vagyok ;) es menyi lene az ara ?
americabol jött es a töltö nem jo itthon :( rendeltem hoza de meg nem ert ide :(
töltő nélkül? Csak nem kiesett valakinek a zsebéből?
Ment a mail....
jah :) eladom a Ducati 2001es 750 SuperSort :) csere is erdekel ;) minimum 600as erdekel es 1998tol felfele akar rafizetesel ;)
HTC vox 0101 :) kesö van ma :D 22 penz töltö nelkül ;) fügetlen szep alapotban ;)
1500/g
Csak a megszokás mondatta vele
thc? valamivel összekeverted mibe fáj?
elado vagy csere valami motor cuccra ;) 80GB Apple Ipod ;) 2GB Ipod nano, es thc vox wifi bluetoth fügetlen telo, friss müszakis rs 125 1998as. ajanlatok a ilyenincsen@hotmail.com ra lehet küldeni
helló!
Alu vagy lemezfelni?Mi a lyuk osztás? Helyileg hol lenne? Mennyire volt ütve a felni? Kép nincs a sérülésről? Gumi le engedett mikor megsérült?
Csókolom!
britton kukacom citromail ponty huhhhh
Csere bere 2x50watt
figyelj, nem akarok kötözködni de egy 8 gigás pendrive 3-4 ezer pénz ennyiért ajándék lenne a subwoofer, 4 gigással meg mit csináljak? 1 dvdnyi kacat sem fér rá
esetleg ha megtoldod 2db 2gigás sdhc kártyával azt a 2 mini pendrivét akkor megegyezünk, legalább szétosztogatom a kölköknek.....
mennyit fizetsz, hogy átvállalja valaki a hitelt?
EVS protektoring xl-es cserébe érdekel telefon,GPS,digit kamera
Halli van egy eladó Trafóm (CDI)
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Suzuki GSR 600 ABS

Hitelátvállalással vihető vagy csere is érdekel!

SUZUKI GSR600ABS
Yamaha Fz 750-hez való félidom eladó. nagyon szép állapotban, fehér színben. Nem hiszem hogy újra kell festeni. Én feltenném így ebben az állapotban. Hívj megeggyezünk! Érd: 20/227-0655
Bocs a 8Gb két 4 Gb formába is megfelelne? De nem kingstone.
Dobsz egy képet róla? A két 8 Gb két 4 Gb formában is jó lenne?
Nekem is van egy Panaszkodik erősítőm (600-as), meg egy újszerű 300W-os SAL mélynyomóm + a hozzá tartozó új 90W-os SAL hangszórók (2db )...

35 papír egyben ....
itt csak szedi a port ...
Értelmes csere is érdekel....
220 voltos a subwoofer
teljesen aktív, sőt nagyon is
philips fb301
egy 8 gigás pendrivéért eladó(cserebere) amennyiben kingson, és nem 1975 ben gyártották
Kűdtem mailt