Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓ egy 0km-es Vee Rubber gumi! Méret: 2.75 x 16.
Ugyanitt eladó egy Simson Swalbe ülés is! Szép állapotban, új ülés huzattal, nem kiült szivaccsal, jó állapotú ülésvassal!
Érd: evil1937@citromail.hu
Motor csere is érdekelne, csak akkor nem lenne autóm és szerintem most elég hideg van motoron... kp-s ára 420.000 Ft irányárba. Van hozzá plusz zene /nagypn nagy/ plusz egy DVD, a rádióról megy és egy lehajtható monitor, plusz van hozzá még két kerékgarnitúra. Így mindenestől 490.000 Ft-ért vihető, akár üzembentartóival és kölcsönadásival is.
1.4 benzin, alkatrésznek eladó, kinti papíros. Elég sok apróság hiányzik róla, belőle, de motor, váltó, futómű egyben van!
érdekel motor csere? vagy a KP ára menyi?
HTC- csere , pénz 30, vagy mid van?
Eladó egy gyárilag 1.6 szívódiesel, II-es Golf. Egy 15-ös váltakozótöltésú geometriás turbo van rajta, turbonyomásmérővel a műszerfalban. Nagyobb prolasztócsúcsok és adagoló. Nagyobb hűtő a teljesítmény miatt és rövidített váltó. Elöl hátul tárcsafék, 60-as kipufogórendszer, műbizonylatos sötétítés, Momo sportkormány, nagy lökhárító elöl-hátul, teliablakos verzió, egykaros ablaktörlő. Frissen van szervizelve: vezérműszíj, vezérműszíjtárcsák és feszítőgörgő, ugyanígy ékszíj, ékszíjtárcsák és feszítőgörgő. Kerékcsapágyak elöl és kerékagyak, első lengéscsillapítók, fékcsövek egészen a munkahengertől. Lényegében egy karbantartott, megkímélt sokat törődött autóról van szó. A menetteljesítmény brutális a fogyasztása 5, 5-6 liter, de lábfüggő. A vételár irányár, megtekinthető telefonos egyeztetés után. Képek hamarosan.

Ha valakit érdekel akkor a 06-30-593-9371-es telefonszámon el tud érni. Bármilyen megoldás érdekel. Nem minden extrát írtam le de telefonon elmondok mindent.
gabe7 írtam e-mailt!Kösszi
Ak-val vezethető, költségmentes GS eladó! Érdeklődni nálam, több kép a galériáimban vagy a bikepicsen!

Irányár 350 000 Ft
Wintex 2 részes bőrruha, szép állapotban, full protektoros kivitelben 56os méretben (én 186 és 90-93kg vagyok +- 5-10cm és +- 5-10 kg ig tökéletes) eladó. Ennek oka, hogy a közúti motorozást egy ideig hanyagolom.


Ugyan itt eladó egy Dainese Ful Metal Racer koppintás, gyakorlatilag uj állapotban, 3xl-es méretben, ami a valóságban kb. 1xl.

És még egy ujszerű Marushin sityak is eladó. A sisak gyakorlatilag új, dobozával, sityakzsákjával 1-ütt eladó.

Ruha: 33eft
Kesztyű: 9eft
Sisak: 25.500ft
EGYBE 60-BA ODAADOM!
StylMartin cross csizma jó állapotban (Gyakorlatilag hibátlan, 1 dologtól eltekintve, vagyis a bal csizma belső felénél 4-4.5 cm-es szakadás található. A víz nem folyik be, lassan 0.5éve így használom).
47-48as méret, és szerintem qrva jó áron adom... 14eft-ért vihető!

Ugyan itt egy SoulRace márkályú protektoring, használt de jó állapotban (nincs rajta szakadás, viszon a tépőzárakat érdemes lenne kicserélni, mert gyengébben tart mint uj korában)
Xl-XXl-es méret (én 186/90-93kg vagyok) 15eft -ért eladó.
Ebay-ről rendel valaki mostanába?Egy motoros kabátott szeretnék rendelni!Ha valaki tudd segíteni,megkösszöném!egeim@citromail.hu
Van fent róla video. Ma raktam fel! Kék színű, robogohang ideiglenes névvel...
már mint a peugeot robogos
szia
egy képet tegyél már fekl rola lehet érdekel
Nem kell valakinek egy eladó robogó?
Peugeot SpeedFight 50 2000évj
100.000
eladó
-typhoon myguide 3500 hibásan eladó.Működött-működik de egyszer amikor tölteni akartam beesett az a rész amibe belecsúszik a dokkoló érintkezője.Még fel van töltve így kipróbálható.
Van hozzá dokkoló usb-és és hálózati töltővel, bőrtok ,1 g sd kártya Igo8-al.ára 7000
-SonyEricsson w350i független eladó.Töltő van hozzá és egy 256-os mem.kártya.Szép állapotban van,alig volt használva .Csak a navigációs gomb közepén van kopás,ára 9000
-Samsung sgh m600 eladó .Működőképes,telenoros hálózatfüggő.Csak töltőkábel van hozzá.Akksi 2-3 napig bírja.Kopott, a hátuljáról egy díszcsík hiányzik ára 3000
Csere , akár együtt is,xxl-es cordura motoros nadrág,gps,vagy akármi érdekelhet.
Soma egyedi méretű full protektoros,kétrészes összecipzározható vastag bör ruha szép állapotban eladó 170-185 cm 100-110kg körüli erős testalkatra.. ára:40000 ft
btibi10@freemail.hu 06209157653
- Mitas Enduro Front 90 / 90 - 21 ... gumi, felni, tárcsa ...
- Mitas Enduro Rear 120 / 80 - 18 ... gumi, felni, fogaskerék, tárcsa ...
Ár 60e ft
Rövid fazonú B-Star kevlár kabát S méretben. Fekete-narancs színben, kivehető CE protektorokkal, kivehető thermobéléssel, szűkíthető karkialakítással. Ár: 15.000.-
Zandona Cross Short Pro. S méretben
Csípő és farokcsont védelem antiallergén hálós anyagon.
Ár: 15.000.-
Érdekelne, 2003-2004-es cbr 600 rr pályamotor,vagy forgalomba nem helyezhető, vagy külföldi papíros.
Ide írhatsz: zpalmai@freemail.hu