Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képet tudnál küldeni
Üdv!
VF 400.-at , 88.-as rendszámost cserélnék 100e. kp.-ra + egy robogóra. Ár 199e.
Szevasztok!

Eladó egy Berik egyrészes bőrruha,kék-fehér-fekete színben,52-es méretben,egy szezont használtan.
Az irányára:85eft.
Akit érdekel keressen a balu88@mailbox.hu címen vagy a 30/9089573-as telefonszámon
Sziasztok! Bubis plexik rendelhetők 10-12E Ft közt sok tipusra!Integrált irányjelzős hátsólámpák 14EFt-tól,Racing fékkarok 14EFt-tól,zselés markolatok 3EFt,lábtartók,idomba szerelhető irányjelzők ,üléspúpok kedvező áron rendelhetők!
Hali! Eladom a motoros cuccaimat, a ruha-csizma-bukó topicban van az elérhetőségem,illetve hogy miktől válnék meg...
Eladó a motorom, akciós áron:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Rakok fel róla képet. Tartozott nekem egy csóka és beszámítottam neki. Szól normálisan, azt hogy teljesítményre mennyit tud, nem tudom.
Íme..
Magyarszki-csigazabáló (francia):S, neten találtam de az autós, és épp hogy pár adat van benne
Ne nekem neki------VasiBiker
Contratto di compra-vendita
-----------------------------------------------------------
adás-vételi szerződés


venditore / eladó compratore / vevő

name / név: name / név:
indirizzo, c.a.p. / cím, irányítószám: indirizzo, c.a.p. / cím, irányítószám:







dati del veicolo / jármű adatai:

frabbricazione / gyártmány:

típo / típus:

num. del telaio / alvázszám:

c.c. / hengerűrtartalom:

immatricolazione / első forgalombahelyezés:

prezzo di acqvisto (euro) / nettó vételár (euro):

il venditore dichiara la vendita completa e il ricevimento del prezzo. / az eladó igazolja a teljes eladást, az ár átvételét.
il venditore in base a qanto scriüo sopra vende il veicolo descriüo senza garanzia e non ritira indietro il veicolo stesso in caso di problemi sucressivi. / fentiekben leírt jármű mindennemű garancia nélküli eladását, és a későbbiekben az eladó nem veszi vissza a járművet.
le parti contraenti sono consapevoli del contenuto del conraüo noncé deue condizioni, e considerano in conraüo valido. / a szerződő felek a jelen szerződés tartalmát, feltételeit tudomásul veszik, és a szerződést érvényesnek tekintik.



luogo,data / hely, dátum:


______________________ _________________________
firma del venditore firma del compratore
eladó aláírása vevő aláírása


testimone / tanú:
Régi olasz-magyar van nekem, ha gondolod elküldöm szkennelve...
MIlyen nyelvű?
Sziasztok! Segítség kellene, kétnyelvű adás-vételi kellene motorhoz, amit neten találtam elég silány (okmányiroda honlapján), és nem motoros.
Hagszoró van hozzá? Mert van egy 400 W-s hangszorom és kén neki valami lakhely...
MNC mély-láda olcsón eladó!
Mi neked a nem sok?
nem sokat...... ha esetleg jó lenne a hangerőszabályzó akkor kicsivel többet.....
Hang állító poti. Hiába tekergettem nem csinált semmit, és csak egy közepes hangerőn szolt. Már kiforrasztottam belőle. Sima kis alap. Két duda köthető rá. CD-s rádiós, kazettás. Hát nem tom... mit adnál érte!?
milyen poti? milyen gép? mennyi zseton?
Telefont nem szemelyes atvetellel, maximum a nemet ebayrol, ott is kizarolag a regi nszk teruleterol. A tirpakok 80%-a keleti blokk, vagy Saarbrucken kornyeken van
Eladó egy raklap telefon. De inkább cserélném valami normális telóra. Vagy csere valami motoros cuccra esetleg. Mindegyiknek van valami hibája...írd meg melyik érdekelne és leirom.
Nekem van egy, de ki kell cserélni benne a potit.
valakinek olcsóé nem lenne valamiféle minihifi?
rádió cédé működjön
hangfal nem kell, törött készülék nem akadály
ilyen pár ezer forintért érdekelne
garázsban kifingott a hangtechnika
esetleg adnék érte egy pipec daewo cd-s "magnót"
daytek drd-s11
Érdekel vkit ez a szekér? Gyorsba kiszállnék belőle.vito