Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Egy megbízható, lehetőleg fiatal robogót szeretnék vásárolni elsőkörben 50 köbcentis érdekel.

Mivel igen sok felesleges dolgom van ezért ezt szeretném egybekötni a felesleges gépeimtől való megszabadulással... Tehát érdekel - csere - beszámítás - ráfizetés... és leges-legvégső esetben kp.
Amiktől szabadulni szeretnék:
- Kalydi utánfutó. 2008. december legvégén vásároltam - gyári kalodóval, alig használtam - akkor is csak motorszállításra... az új ára 220e felett volt.
- Yamaha TT-R50 négy ütemű gyerek enduró. Iszonyatosan pöpec - kezdőnek nincs jobb... 4-12 év között ajálott. 2-3 éve szalonból vettem, akkor akciósan 390e volt... most 230e-t megvállnék tőle... alig volt használva (max. 10-15-ször)
- Drz400e 2005 októberébe vettem. Másfélévig nem használtam baleset miatt... használt, karcos, de tuti állapotban.
- Gas-gas pampera 280-as 2T... idén egy baki miatt komplett felújjításon esett át - sajnos. Így esélyem sincs annyit kapni érte, mint amennyit költöttem rá... De ha valaki felajánl érte 330e-t vigye (új dugó, új főtengely - nem felújjítás!, új hajtókar, új kuplungszett, új kerék csapágyak, új kormány csapágyak, a himbarendszer felújítva, új fékpofák... stb...)
ZZR1100 eladó,jó állapotban,felújítva.Olcsóbb endúrót 400cm3 felett beszámítok.06209693600
Fizettél is érte?
Mert ha nem viszem én is és az ecserin eladom amit kapok érte.
A súlytárcsát tudom csak a kisegítő iskola címét nem.
Viszont a windózban van helyesírás ellenőrző.
Használni kéne.
jo azt hittuk hardy tarcsa
heló nem tudod mi az a sulytárcsa?
azal szoktak fekvenyomni
azt teszik a rudra
Bevittem a patikába, kaptam három levél azopheinum coffeinum citricum-ot !
Én már 6 kor felriadtam reggel de még most sem vágom.
Mafaszt akar eladni?
Súgd má meg.
Kevesebbet igyatok B+!
na igen, ez pont az a változat, amiböl ezt elsöre nem olvasod ki minden mást igen
most már jobb....
felriad az ember aztán nézegeti a betűket hogy mipicsa lehet
sujtáecsák = súlytárcsák ; sztem
nem érdekel valakit sulytárcsa?
van 2 db 10 kg-os
meg 2 db 5 kg-os
érted már?
magyarul nem tudnád leírni?
sziasztok velekit nem érdekle atlas sujtáecsák?
van 2db 10 kg-os meg 2 db 5 kg-os
!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Nincs link mert nem árulom sehol!
Az árat odairtam. Drágább autó csere nem érdekel, ez sem kell.... Képet holnap dobok fel!
ár,kép,limk?
másik(drágább autó csere?
Ha valaki jó 954-et keresne,ezt nyugodtan ajánlom:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr954rr-426159
3
Hali. Van egy eladó CBF 250-em.Magyarországi frissen szervizelve (friss olaj, szűrők,telóolaj+szimering,új aksi) 2007-es.
95-ös 1.3-as swift van eladó! 200.000
Sziasztok.Eladnám megkímélt állapotú nagyvasamat.Amit tudni kell róla:Ősszel rakattam rendbe,azóta 800km-ert tettem bele.Cseréltem benne:főtengelyt hajtókarokkal,vezérműlánc feszítővel+vezérműtengelyek,tömítésgarnitúra,olaj +szűrő,új gyertyák,telóolaj+szimeringek,sportlégszűrő.Karbiszinkron megvolt.300,000ft-ot költöttem rá.A motor nincs kókányolva,a blokkja hibátlan,és brutál erős.Aki ismeri a márkát tudja miröl beszélek.Minden sebességfokozatban,és minden tempónál hajmeresztően gyorsul.Amerikai folytatlan változat.Bixenon.3db hátsógumi ajándékba+sok cuccom van hozzá.Fék,futómű,idom.Ha valakit érdekel,0620 9693600
Hát perpill nemnagyon, mert a más gépéről rumozok. A kocsi meg egy szűk műhelyboxban fel van emelve egy csáposemelővel,igy leginkább az alját lehet látni, de lehet, h holnap vhogy körbefotózom.