Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is volt egy ilyen kocsog, ocsemnek vettem telot netrol ajandekba, eleg draga volt, fehiv hogy megjott a telo, nem fuggetlen, es memokari sincs benne. irtam az arcnak, hogy lepni kellene az ugyben, aztan kitalalta hogy most nyaral, majd egy het, stb .... mivel nem otthon elek igy nem taposta ki a belet elsore, kapott eselyt, kuldott masik telot, memokari meg kissebb lett mint beszeltuk. vateran iram ir rola visszajelzest, persze normalisa, hogy megjott a telo, stb, de nem volt fuggetlen, plusz memokari hianyzott, valahogy nem fogadta el, es a mai napig jon a vatera level hogy adjak ertekeles. memokai mai napig nem jott meg, de leszarom, nyaron ugy is menek abba a varosba ahol vettem rokonlatogatoba, majd megkeresem a faszit.
Sürgősen eladó motorom költözés miatt.Ár:35000ft
email:eva.molnar15@freemail.hu
Suzuki dr750 alkatrészek bontásból!
kawasaki zx9r 2001 alkatrészek motor elektronika futómű kerekek kipufogó apróságok
Ha nem az jön amit vártatok, akkor a csomagot azonnal lefényképezni, irány az első rendőrkaps, vagy örs, a cuccal együtt persze. Ott feljelentést kell tenni, és mivel utánvételes a dolog, mikor a csávo fel akarja markolni a postán a zsét, ott várják majd az egyenruhások, és kezdődhet az elszámoltatás. Mivel 99%-ban a postás, hozza, a maradékban pedig valamely csomagküldő szolgálat, ezért MINDIG előttük kell(ene) felbontani, így még tanú is van.
Szia Zsolti.
Keress meg emailen, msn-n telón, mindegy.Lehet tudok adni némi segedelmet.
Ha nem rendeződik minél hamarabb akkor természetesen meg fogom mondani :)
1 Ft-os Vatera aukcióba tettem fel ezt a keveset használt, L-es méretű FURYGAN motoros bőrdzsekit! A dzseki vízálló, full protektoros és bélelt! Nagyon profi dzseki, 2 éve 114.900 Ft-ba került! Sajnos sürgősen kell a pénz, így Vatera aukcióra került szegény! Itt a linkje:
Vatera link a Furygan bőrkabáthoz
Van még pár motoros apróságom szintén 1 Ft-os aukcióban! Kérlek nézz körül!
Vatera link az összes termékemhez
Heló mindenkinek!Eladó egy Honda Dio af 28-as típusú robogó!70-nes polini hengerszett,malossi sportlégszűrő,sportkipufogó,hátul gázteleszkóp,az eleje ültetett,elöl-hátul új gumi,furatva lett most kb 15 LE a teljesítményé,eddigi végsebessége 95 km/h.Nagyon jó kis robogó! msn: beli_bence@hotmail.com tel: 06/20/2923466
Üdv Motorosok.
Utángyártott buborék plexik /típusonként akár több színben/, ezenkívül irányjelzővel egybeépített hátsólámpák, valamint fék és kuplungkarok. Fizetni előre semmit nem kell, utánvétellel postázok. Érdeklődni emailben. Köszönöm.
hat nem tudok radobni sajnos :( de ha erdekel van egy ducati 750 supersport ;) az becserelem a corsara ;) hasznaltautoponthun lathatod, 2001es 550ert hirdetem ;)
Lehet tudni ki volt az nehogy mi is rendeljünk tőle.
szia!ha ugyananyit ráfizetsz,mint amenyiért árulod,elcserélném1 diesel c corsa van-ra!
hát azt nem tudom...remélem kiderül minél hamarabb.
Azért az is előfordulhat, hogy egyszerűen csak elcserélte... Esetleg nem is szándékosan küldött mást.
ja hát ez tényleg jóhiszeműség alapján megy. vidékről ezért nem is rendelek, meg általában inkább személyes átvétellel...
Hát akkor össze kell szedni nyilván a bandát és kicsit megviccelni....ha már neki is sikerült :S
sztem ezekkel operálhatsz:
küldd el képen, mit kaptál.
keresd ki a számot cím alapján.
menj el hozzá.
Mondom, címre elmenni, csávóval kibaszni.
Én egysezr rendeltem egy csávótól egy féknyerget, az istennek nem akarta megadni a számát, csak email. Olcsó volt a cucc, már a kategóriájában, de ígyis több 10ezres tétel, mikor hozta a postamen, kérdeztem tőle, h mivan, ha egy féltégla van a dobozban, aszonta őt nem érdekli, de addig nem engedi felbontani, amíg nem csengettem.
Hálistennek a megfelelő lomot rejtette a doboz, de mivan ha nem? telefon nuku, van egy címed, ami kituggya kié... zsákutca
e-mail-en beszéltem vele.
Ott azt mondja hogy azt küldte ami meg lett beszélve.
Pénzt nem ad vissza.
ja, igaz. az szopolda telefonra nem válaszol?
Ha belenézett a dobozba, az azt jelenti, hogy már kifizette, és a postás már messze...
ha utánvétes, akkor nem kell kifizetni. fel kell hívni és elmondani a problémát.
Őőőő....azzal eddig nincs is baj :)
Csak én valami rendőrségi úton gondoltam először :D
Ha nem utána jönne a többi ötlet.
írtam e-mailt