Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ha esetleg nagyobb a csávó, mint te, akkor messziről dobd meg kővel, vagy szúrd ki a kerekeit, mindegy, csak bassz ki vele!
Hídd fel az arcot, és ha nem hajlandó megoldani a problémát, akkor keresd fel, és verd be az arcát! Még ha háromszor olyan drága is az út, mint maga a telefon.
*olyan
Hellósztok.
Egy ojan bajom van hogy rendeltem neten egy telefont, postán küldték utánvételesen és nem az volt a dobozban amit megbeszéltünk.
Valaki tud segíteni hogy ilyenkor mit lehetne tenni?

Üdv: Zsolt
LG kp502 4 hónapot használt,garanciális,dobozával tartozékaival , t-mobile mda Vario , SAL XB-10 250 gyári subláda eladó.
Sziasztok!

VFR 400 nc30 és CBR 400 nc23 CDI-k eladóak!

ÜDv!
ja 20.3168228 ;)
ziasztok :) 255.000ert eladnam a 1998as rs125 mocimat :) 2 ev müszakival, xenon fenyszoro es ledes indexek elöl, mocia jo gummik jok, lanc, fekek, futomü hibatlan, aksi kel feltölteni mert nem inditotam 2 honapja, töresmentes, normal szep allapotban ;) ara karacsony anajdek szerintem ;)
Gyari rendszerrel mar csak a heten 350.000,-ert Kulfoldi rendszamos, a tulajdonostol. Fem fekcsovek, jo allapot.
Egyedi méret, egyedi szín alapján tudok vállalni "kormánykesztyű" gyártását!
a 750eshez van még cucc
90-es
A kevésbé rozsdás!



melyik zxr?
üdv!zxr karbi+tank mit kostálna
ottegyemegarák a sok kínai szart ...
hozzá kell tennem hogy ebay-on nagyon fasza idomokat láttam egész jó árban
vagy elszivja
akkor mind1 , a zöld nem kő,mert megeszi a tehén ,majd jelezd mert egy lámpa kell majd 2003 utáni
Igen. Tipp-topp gyári...
ohh most olvasom, Lime zöld garniturád lessz? hmmm ,
Na igy má mindjárt más...
gratula atesz :)
ez nem is vicces.
Inkább gratulálni kéne hozzá, nekem Ő az első!