Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy új Motowell FF3 Piranha zárt sisak, kedvező áron!
Termékjellemzők:
Európai és Amerikai jóváhagyás
Héjszerkezet termoplasztikus - energiaelnyelő
UV álló külsőhéj fényezés
Szabályozható légbeáramlás a homlok és az áll részen Dual AC technológia
Karcmentes, több fokozatban, gyorsan felnyitható plexi
Kivehető, mosható belső bélés és arctámasz
Gyorsan rögzíthető állcsat
Speciális légzésvédővel és áll protektorral
Sötétített plexi elérhető
Ár: 14900ft
Tel: 30/907-1630
Kawa ZX7R roman rendszammal 550,000-ert koltsegmentes allapotban gondos tulajtol. Csere esetleg erdekel.
Yoshimura rendszerrel, dyno jet kittel, bagster tankborrel es keves merfolddel
Szia! Ez egy csaló, amint írtam...minden forumon megírták ezt..., meg még online piacokon is láttam a kérdéseit az illetőnek. Eleinte nagyon dühös lettem, de még arra se méltattam, h válaszlevélbe elküldjem melegebb éghajlatra, mert se időm, se türelmem az ilyen ... alakokhoz. A lényeg, h én a helyedbe nem adnék ki személyes információt!
szió!
Helló! Én is pontosan ezt a levelet kaptam! Ti meddig jutottatok el! Nekem azt írt, hogy Shirley Hawkins esküvőjére akarja megvenni a motort, és egy ügynökkel vinnék el! Elég para! Te mit csináltál?
Bocsi Email cim: richard.horv@gmail.com
Sziasztok! Eladó egy Akira tipusú bukósisak, keveset használtuk,csak átmeneti bukó volt a páromnak amíg nem jött meg az Agv. A mérete s-es. Ár 10000 ft
Sziasztok, eladnám vagy elcserélném a motoromat: hirdetésem az adatlapomon;) Suzuki Ts.
kawasaki zx6 koml. pályaidom valamint
minden kiegészítő,- új és használt alkatrész
olcsón eladó.
Eladó Spool bőrruha, piros-fekete, kb 165cm-60kg emberre jó, termobéléssel, postázni is tudom!
Ár: 35 000Ft Érdeklődni:hxandras@freemail.hu
Helló! Eladó lett az Aeroxom! ha érdekel valakit írjon..! http://motor.hu/motor_vpage.js...
Szia! Jelenleg sajnos ilyen méretű gumim nincsen, csak az alábbi felsoroltak...
Sziasztok.
Van egy elado Micron rendszerem Z750-en volt.Több tipusra felszerelhetö.
Erd nalam.

Csere lehetseges..
van egy gsxr 600 k8-hoz eladó fék és kuplung kar szettem, de lehet k6-tól is jó a 600-750-re. Kuplung arany sértetlen, fékkar ezüst felpolírozott. 7000 Ft az ára. Akinek nem tetszik a két különböző szín, vagy le tudja szinterezni aranyra az ezüstöt, vagy felpolírozza az aranyat ezüstre
Van még egy eladó nyári kordura dzsekim, felprotektorozva, mivel boltban protektor nélkül árulták, de én tettem bele mindenhova protektorokat (váll, könyök, gerinc) L-es méretű a dzseki. 10ezer ft az ára.
hello van 1 kiválló állapotú kawasaki zxr 250-em friss fényezés hibátlan erős motor jó gumikkal még 1 év műszakival írány ár 420 ezer nem olyan mint álltalában minden 250-es hogy szét van hajtva nyugodtan meg lehet nézni
Üdv még eladó 125-ös motorom.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/sukida/sukida_commissioner
-_friss_olajcsere-3561843


- Jelenleg 21900 km van benne, 21600-nál voltam vele olajcserén.
-A rajta lévő dobozba simán belefér bármilyen sisak, kisebb bevásárlásra is alkalmas
-Igény esetén egy 42-es magasszárú cipőt is adok hozzá. ( Ez amúgy is jó, ha pedig épp a motoros jogsit csinálod, akkor pláne, hiszen oda kérik a magasszárút.
-A márka ismeretlenségétől se kell tartani, van hozzá alkatrész olcsón, de izzón kívül más nem kell...
-ha eljösz megnézheted, kipróbálhatod, leellenőrizheted A-tól Z-ig nyugodtan, mert nagyon jó állapotú a gép
-főleg városba ajánlom, tanulómotornak, a gyorsabb haladás érdekében, vagy spórolásra. Lányoknak is szuper, mert alacsony az ülésmagassága. Országúton se kell kétségbe esni, 80-as utazója van, a végseb. 100 felett egyébként,bár nem arra van kitalálva.


Most szeptembertől gyakorlatilag nem lesz szabadidőm, ezért ára jelenleg 200 ezer Ft.

Szerintem ennél korrektebb áron motort venni nem lehet. Ráadásul úgy 200, hogy csak a reg. adó volt 95 ezer. A doboz se 100 Ft...

+ Műszaki 2011/7-ig, tehát majd egy évig ezzel se kell foglalkozni.

Kérdésre küldök még képeket, adok infot ha érdekel valami konkrétan. Érd.: 06-30-536-77-35. Jövő héten még kb 0-24-be ráérek!
Sziasztok. Van egy eladó DT-m ha valakit érdekelne vagy tudna rá vevőt jelentkezzen nyugodtan.Nagyobbat szeretnék venni és kellene a pénz rá :) 250es 4ütemü speed csere érdekel!
Itt a link: http://www.motor.hu/hasznaltmo...
Hát egy 900-as irányárral indulnék...
Eladó egy Husaberg Fc 450 ha bármi kérdésetek lenne írjatok!
Csak szeptember 9-ig eladó.Teljesen újjáépített. Hirdetés és galéria az adatlapon, on-board a videók között.
Mennyiért méred..?
sziasztok valkakit nem érdekel az apriliám ? az ár 270ezer kp vagy csereár 300ezer
cseréba yamah tzr-125-r előnybe van!
a mocirol anyit kel tudni hogy:papiros!
11kw-os papiral 2011 müszaki
a gumik monden jo rajta!
a blokba teljesen ki lett cserélve ami kopni tud!
hajtókar dugó gyürü az öszes csapágy szimeringek!olaj
a dugóba 3000 km -van a többi alkatrészbe meg 100km-van!
böveben msn-en!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
ez egy kölcségmentes moci!
én már rengeteget ráköltötem !
nekem olyan 350-be van bene!
Sziasztok ! Van egy Michelin Radial 160/60/ZR 18-as Gyorsasági hátsó Gummám ! mivel nekem a mérete nemjó , ezért megválnék tőle ! a gumi alig használt az oldala még szőrös . Közepén 2,9mm futófelülettel,szélein pedig 3,2mm futófelülettel . Az árat ti szabjátok Elérhetőségeim Adatlapomon
hello mindenkinek meg mindig elado DRZ 400 S mocim ha erdekel keres meg bye
Még mindíg eladó, mindkettő , a gép rendbetéve, költségmentes
Sziasztok!
Eladóvá vált szeretett motorom (Honda CBR 600f) 37000km 2001-es, tökéletes műszaki állapotban, kisebb esztétikai hibákkal, amik nem esésből adódóak. Ha valakit érdekel, küldök róla képet.