Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne itt vicceskeggyé ....
A "drágát" viccnek szántam,ott a szmmálllyylííí!
Üdv mindenkinek! Lenne egypár babetta alaktrészem ha valakit érdekel. 210-es az az (2 sebességes). Csak írd, hogy mi kell megnézem, hogy megvan és ha megvan akkor válaszolok!

Elérhetőség: 06303788964-es telefonszámon vagy a kisluter1996@citromail.hu.
10 ezer a pár.. ha ez drága akkor lesz**om magam enyi pénzért nem igen kap jobbat. de az igaz hogy széles tehát nem rábeszélni akarlak.

mondjuk én betenném
Ok
Te tudod
Csak az a gáz, hogy én me költöznék és ugye az albérlet+motor elégé necces, mivel nem bankigazgató vagyok
Barátom XR 400-ba keres felniket,de ez széles neki...meg kicsit drága is!
Eladó SUZUKI GSR 600 ABS!Hitelátvállalással havi 26,250 ft!
Csere is érdekel elsősorban autóra,kishaszonjárműre is!
Motorra olyan 800,000-ig,KTM,Suzuki CROSS(RMZ),Enduró(DRZ,DRZ SM),QUAD (LTZ400)!
GSR
nehogy
Igen,megvenném!Az üzlet az lenne,hogy én autót akarok venni,de motorozni is jó lenne még.A te motorod nekem most elég lenne ide a városba egy autó mellé.
Gondold meg és szólj,de nehogy elkéss
akkor 1 liter? tényleg
köcsög
miféle gépbe tetted volna?
fél liter páleszt adok a dobért
Szia! 160-as slickben tudtok segíteni?
az adatlapomon található elérhetőségemet keresd ne a gumikat.....próbáltam a monitorba tömni, de a szerver nem fogadta...
Mi? Megvennéd? biztos vagy bene? egy gsr után egy belpiacos 400-as gixert? Jó mondjuk semmi gondja a gépnek, de nem tudom neked mialenne az üzlet benne, vagyis a jó, de megfontolom, köszi
25-ér az egész cucc FZR250-re, vagy amire felmegy? kinek kell? vigyétek vigyétek.
Nem találom
Eladó Jó állapotú RX 125 rendszámmal! Akár hitelre is!
Képek!
gumi van......adatlap..
Ha lenne valakinek 160-60-17"-os utcai motorgumija, vagy kipuffdobja írjon!
Honda Pantheon 50-es kaszni, fényezés, kilométeróra, biztositás, adáavételi.. 150-es motorral, kifogástalan állapotban eladó, esetleg csere akármire is... Givi turadoboz, 130-as végsebességgel.
Iá: 200.000 ft
Sziasztok !

Kinőttem a 3 éve vásárolt KTM 125 exc verseny enduromat (2007 es évjárat).
Kaptam egy ajánlatot, miszerint 800.000 HUF ért eladni egy úriember egy 1000 res SV-t amely tökéletes állapotnak örvend.
Szeretnék tanácsot kérni, hogy mire kell figyelni motor átiratásnál, mennyi az illeték, mennyibe kerül az egész át iratás, illetve hogy szerintetek reális-e egy ilyen motorért az elkért 800.000 Ft(az évjáratot nem tudom, ez nem a naked, hanem a beburkolt változat).
Dupla sport kipuff, chip, bugó gomba, magasított plexi, xenon hatású izzó .
Illetve el tudom-e adni a 2007 es szinte karcmentes (új dugó gyűrű lánckerék, lánc olaj) 125 exc-met, 1 millió Ft ért (az újkori ára 1,66 misi volt 3 éve)
A válaszokat és segítséget előre is köszönöm !