Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oakley szemüveg 7.000,-

Hebo crazyx cross bukó M-es 15.000,-
Cameron ÚJ tanktáska 10.000,-
Sziasztok!

Alkalmi áron eladók sürgősen a következők.

Kawasaki zx6r 636 07-08
Termignini 2slip on kipufogó hibátlan iá.40.000,-
Valtermoto race typ3 ergál állítható lábtartó,hibátlan! iá.40.000,-!

Fox cross bukó új,dupla "D" gyűrűs s-es méretben iá.20.000,-
JEBs cross csizma 42es méret iá.15.000,-
Polisport protektor állítható 5.000,-
Thor Ride dzseki párszor viselt, mint az új! iá.22.000,-
Thor Pants dzsekihez való nadrág szintén hibátlan, mint az új! i.á 22.000,-
érdeklődni: +36202625599
Hitelátvállalással eladó Suzuki GSR 600 ABS!

Eladó
Nekem az USA-ból erőlködnek, "esküvői ajándék lesz", mondtam gyere el érte, a szállítást meg old meg
lenne egy eladó fekvős szoligépem (most úgyis előny a barna bőrszín !) , nem új ,de legalább használt 26 csöves-rácsukódós 3 ventillátoros .....
ha valakit esetleg érdekel , még cvsere is szóba jöhet ...
írd meg neki, hogy amint a számládon landol az összeg vihetik a motort. Addig nem. És ennyi.
Szia!
Nekem is eladó a mocim.http://www.kepesmotor.hu/kawas... Engem is megtalált egy németben dolgozó Alex nevű srác.Nem emlékszel a teljes nevére vagy nem tudnád megkeresni megint?
Felajánlotta,hogy utal előleget.Nem kértem.Mondtam,hogy jöjjön el és nézze meg,aztán megegyezünk.(elvileg jött Mo.-ra augusztusban)Azóta nem írt,nem jelentkezett....
Igazából csak az a kérdés, amennyiben átverés mit kezd a megadott bankszámlaszámmal ? Hogyan tudna visszaélni vele ?

Ha így nézzük nem lehet átverés.

De....
Hacsak később nem kavar be azzal, amit már más is írt, hogy küld egy hamisított fénymásolatot, hogy elküldte a pénzt (pedig nem), elküldi a futárt, elviszi a gépet, és én várhatom a pénzt.
nekem amúgy volt olyan ismerőöm Ausztriából, aki engem kért meg, hogy vegyek meg neki kelet-Mo.-n egy Puch robogót és postázzam ki. Gyűjtő volt a drága.....
ha előre utalja a pénzt, mi lenne benne neked a rizikó?
Angliaban olcsobb a motor mint itt. Nem eletszeru a helyzet. Ki az a barom, aki onnan latatlanban akar motort venni messzefoldrol.
Meg forditva lattam ilyet, de onnan minek, bemegy a kereskedesbe, olcsobba megveszi amit lat szemelyesen
Egy ncore accountra vagy meghívóra lenne szükséges SOS-ben!
Utána néztem itt a fórumon, és ráakadtam egy másik hasonló levélre. Csak az valami Alex volt, és szintén számlaszámot kért, amire utalhat.
Valószínűleg átverés. Szóval nem foglalkozom vele.
Maradok az igazi ecthe Magyar vásárlóknál :D

Azért köszönöm nektek !
Sziasztok!

Én is szeretnék tanácsot kérni Tőletek.
Mivel sajnos eladósorba került ZX-6R motorom, ezért meghirdettem itt a sportmotoron. Nem rég jelentkezett is egy Külföldi manus, akit érdekelt a motor. Először Spam-levélnek véltem a levelét, de sok levelezés után kiderült, hogy komolyak a szándékai.

Odáig eljutottunk, hogy ő előre utalná a pénzt a számlaszámomra, és miután megjött a pénz küldene egy "shipping agent-et", aki felvenné, és elvinné a járművet. Ja a csóka Angliában él. Utána néztem, és azt találtam hogy az én motoromhoz képest (96'os ZX-6R EUR-ra számítva 2.2000 euro körül van) angliában fiatalabbat (2000' ZX-6R) kaphat 2.2000 EUR-tól.

Ezért el is bizonytalanodtam, mert miért venne régebbit drágábban, és fizetne még a behozataláért. Meg is kérdeztem tőle, hogy ez neki miért érné meg, mire ő azt mondta, hogy ő már ült 96'-os ZX-6R-en, és neki jobban bejött, könnyebben irányítható minta 2000'-es széria.

Szerintetek ez átverés, vagy van benne valami buktató ?
suzuki gsx-r1000k5-6 alkatrészek

06 20 957 65 09
szia pohi!

A gyarmati őrsön az egyik kollégád épp most keres gépet!
Galgagutáról jár, nevet nem akarok írni..nem az aki nyomozó..
Kérdezz rá,hátha érdekli őt..

Egyébként lehet,hogy már találkoztunk a környéken..volt már szerencsém párszor a hatóság őreihez

Minden jót!
Krisz
Sukida Commissioner

- Jelenleg 21900 km van benne, 21600-nál voltam vele olajcserén.
-A rajta lévő dobozba simán belefér bármilyen sisak, kisebb bevásárlásra is alkalmas
-Igény esetén egy 42-es magasszárú cipőt is adok hozzá. ( Ez amúgy is jó, ha pedig épp a motoros jogsit csinálod, akkor pláne, hiszen oda kérik a magasszárút.
-A márka ismeretlenségétől se kell tartani, van hozzá alkatrész olcsón, de izzón kívül más nem kell...
-ha eljösz megnézheted, kipróbálhatod, leellenőrizheted A-tól Z-ig nyugodtan, mert nagyon jó állapotú a gép
-főleg városba ajánlom, tanulómotornak, a gyorsabb haladás érdekében, vagy spórolásra. Lányoknak is szuper, mert alacsony az ülésmagassága. Országúton se kell kétségbe esni, 80-as utazója van, a végseb. 100 felett egyébként,bár nem arra van kitalálva.


Most szeptembertől gyakorlatilag nem lesz szabadidőm, ezért az ára 2 hétig 200 ezer Ft.

Szerintem ennél korrektebb áron motort venni nem lehet. Ráadásul úgy 200, hogy csak a reg. adó volt 95 ezer. A doboz se 100 Ft...

+ Műszaki 2011/7-ig, tehát majd egy évig ezzel se kell foglalkozni.

Kérdésre küldök még képeket, adok infot ha érdekel valami konkrétan. Érd.: 06-30-536-77-35. Ezen a héten még kb 0-24-be ráérek!
Hali!
Keresek 2005-ös Yamaha XVS 1,1 classichoz vezérlő elektronikát!
A gép immobis, így a gyújtáskapcsolóval egyben van a cucc! Tud valaki segíteni? Köszi
Eladó 1,5 éves Acer Aspire5730Z laptop.

Hibátlan, karc mentes.
Az akku nem volt használva 3 alaklomnál többet. 2-3 órát simán bír.
Asztali internetezős gépként üzemel, hálózatról. Az akku feltöltve a fiókban.

Új ára boltban 140.000 Ft:
http://www.edigital.hu/Acer_no...

110.000 Ft.....Kicsi alku belefér....
ha valakit érdekelne:

http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotoro
k/183397/KAWASAKI_ZXR_400_.html
http://kepesmotor.hu/krossz_me...

Hívj, írj ha kérdésed van!
Linket nyisd meg, és ott lesznek a részletek!
Hell omindenkinek elado vagy csere motorom itt a link :http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Eladó ÚJ Alpinestars GP pro kesztyűk több méretben és színben 25.000/pár:

Alpinestars GP PRO Piros-Fehér "XL"
Alpinestars GP PRO Piros-Fehér "XL"
Alpinestars GP PRO Piros-Fehér "XL"
Alpinestars GP PRO Piros-Fehér "L"
Alpinestars GP PRO Kék-Fehér "XL"
Alpinestars GP PRO Teljesen Fekete "L"
Alpinestars GP PRO Teljesen Fekete "L"

A kesztyűk átvehetők Őrhalomban Nógrád megyében és Bp.-en is, valamint utánvétel postázva, esetleg előre utalás után postázva.