Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondom rá fogok érni tényleg.
le is rajzolom, hogy kell átjönni onnan, 8perc.
faszé türelmetlenkecc? 5 körül otthon leszek. címet tudod nem? telszámot küldök mélen hülye vidéki
csak a gond az hogy falusi suttyó vagyok 1évente 1 napot vagyok kocsival pesten így mindent jó előre meg kell tervezni . ha valahol le van zárva az út akkor borul az egész és kamikaze üzemmód

nemismerem a várost csak kicsit
hova az anyámba menjek? amugy rá fogok érni valószinüleg...
akkor lesz egy szétb.szott használhatatlan négered
mi a gyöknek menjek oda, átjössz kecóra! netán siecc?
kit érdekel?
ha nem jösz oda megkereslek és egyszerüen megerőszakoltatlak egy négerrel
át kell szerveznem az egész életem, de ok
csütörtök
hhogy megint, a múltkori sem gyütt össze
Szatihoz jártam a géppel egy ideig, the kerület is the same. szal gyere bammeg, kapol hideg alkoholmentes ásványlevet melyik napra gondoltál?
te már megint palackokkal üzletelsz
jövöhéten megyek pestre kocsival . össze kell futnunk

a kawaszati motorszervizbe is megyek xIV. RÁTÓT UTCA 18-20.
attól mesze vagy? nemérdekel..
Hűha, akkor rosszul szóltam
170 180as gumi tán FZR be való
nagymatel @ freemail.hu msn
Givi turadobozzal, 130-as végsebességgel.
Honda Pantheon 50-es kaszni, fényezés, kilométeróra, biztositás, adáavételi.. 150-es motorral, kifogástalan állapotban eladó, esetleg csere akármire is...
Iá: 200.000 ft
Hali!
Ha valakit érdekel, még mindig megvan és eladó a Gs500
akkor nem mondom meg hol dolgozom
oks, müa. palack jó ötlet. írok mailt
Félreértesz, a pixmánián nem adják hozzá a gyári tartozékokat!
Egyébként az európát kivéve egyik térkép sem gyári tartozék. az összes az kb úgy 80 ezer huf.
Ebből mi az ami nem gyári tartozék?
Bírom az ilyet, amikor belinkeli vki az árgépet, pixmániát :D
Csak éppen SEMMI tartozék nincs az árban. Szép meg jó újonnan 120-ért, de a tartó 30e, a térképek 40e, stbstb. Plusz a garancia is csak elvi és nem magyarországi lesz. Csak halkan jegyzem meg, hogy amikor kellett egy kis bizbaz, bementem a Garminhoz és adtak ingyen miután megnézték a gyári számot. Ha nem itthoni ez nem így megy.
Amúgy az ár irányár.
Különben meg akit nem érdekel, az minek szól bele, annak tettem fel akit érdekel, és azzal valszleg meg is fogok tudni egyezni.
A fent lévő árakkal tisztában vagyok, és azzal is hogy a semmivel többet nem tudó 660-as is 199900.
De tuti ennyiért vetted csak azóta eltelt 1,5 év.És az árak csökkentek,és az új ennyi garival ráadásul.De én nem bele vau vau csak én is nézegettem őket-maradok az autós gpsnél mert drágák a vízálló moccosok sajnos.
Hol is? 199.900Ft az ára.
Sziasztok!
Haveromnak van 2db eladó ITP gumija, ha valakit érdekel itt megtalálja: http://www.kepesmotor.hu/quad_...