Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyiért újonnan kapni...
Szia,kérek egy mail címet vagy msn-t.
Okés a szállítás, de szerintem jobb egy ásványvizes üvegben, vagy hasonlóban, ami ugye nem törik, mert nem bízom a postában egy cseppet sem. Ha priviben adsz egy címet, telszámmal, akkor ha kell feladom postán.
Nyár végi akció.
ZZR fillérekért
Eladnáma Honda cbr 125rw mocimat, egyéves mult el, 2400 kilóméterrel, Sanyi szerint szalonálópata van. Feket, piros felnicsikkal, piros ruggóval, de szeretnék egy nagymocit, mint ninja250 vagy erhatef. dezso12345@freemail.hu
Eladó minarelli am6 blokk frissen generálozva,skf csapágyak és tűgörgők,dugó nélkül.ÁR:40ezer
Tel:06209103659
Aloha!
Hirtelen de kapós lett...
Érdekelne a mérete,mekkora gumi megy rá,mibe való?Tengelyátmérőt is tudnál írni?Köszöntem!
Garmin Zumo 550 megkímélt állapotban eladó!

Eladó egy másfél éves magyarországi Garmin Zumo 550 0km-es korától kijelző védő fóliával.
Tartozékok:
- gyári doboz
- összes leírás
- eredeti CD-k
- biciklis tartó
- motoros tartó
- adatkábel
Térképek:
- frissíthető teljes Magyarország (legfrissebb)
- teljes Európa 2010
- Adria
- Románia
- Szlovákia
A készülék teljesen vízálló, napsütésben is kiválóan látszik.

Irányár: 120.000Ft.
csere is!

ZZR
eladó. ótó csere érdekelne. főlege 323f mazda.
Eladó !
Használt kawasaki ZX10 és ZX6,-636,-alkatrészek, kiegészítők és felszerelések.
megvan
szega, olvastam múltkor, amit kérdeztél, de totál elfelejtettem válaszolni szóval szállítás? befőttesüveg?
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
akit érdekel egy korrekt árú, új állapotú DT125R, az nézzen be!
Helló.
Ha megvan még a motyó szett,akkor érdekelne.
e-mailodra elküldem :D
Eladó, a fényezés új a tankon, fej-, és farokidomon, de nem pofáraesés miatt, még pár matrica hiányzik, ezeket pótlom, egyébként költségmentes a motor, cvsak benzin, és gooo!, ugyanitt 48-as (én 177cm, 65 kg vagyok) kék spool bőrruha eladó
Engem érdekelne a cucc. Egy e-mail címet tudnál dobni?
Előre is kösz-kösz.
Eladó Spool bőrruha, 2 részes, kb 165-60kg os emberre jó, kivehető termobéléssel! Érdeklődni:hxandras@freemail.hu
vele : rgwzoli kevertelek
tuti? te nem irkálsz a miskolci topicba is? Göncön lakom ! jövöhétig valamelyik nap még pestre is el tudom juttatni...
Helló kollega! Engem érdekelne a karikák! Melyik hatalmas városban laksz?
750-é van a vatera.hu-n
eladó logitech z-4 2.1 e hangfal irányár 13.000 ft
tízezer forint a kettő