Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval 100 ft az ujabb 6 hónapos hosszabbítás azt kérdezem:)
üdv
Én is így értettem.
Nem , ez kurvacsúnya!
Nem tudom, mire kérdezel, de használd a "válasz erre", és az "előzmény " gombokat vaze!
Az szép...
mi 100 ft ot:)nem mondod
Kereken 100 pézt kérnek érte.
értem és akkor ujból 2300 pénz a hosszabbítás?
Jah és a rendszámmal mi a helyzet az se kell?
De meg lehet,még 6 hónapra,és nem kell hozzá törzskönyv.
Csak amit írtam.
Dehogynem, ugyanaz a művelet.
Szia!
Múlt héten csináltam.
Kapsz az okmányirodában egy 2300 Ft-os csekket,ezt befizeted,majd vissza az okmányirodába.
Személyi,lakcímkártya és forgalmi kell hozzá.
Forgalmi hátuljába beleírják,hogy ideiglenesen kivonva XXXXX-ig.
Ez egyébként 6 hónap.
Ha itt megvagy,percek kérdése,bemész a biztosítódhoz a forgalmival és bemutatod náluk.
Ennyi.Erre a 6 hónapra se súlyadót,se biztit nem kell fizetned.
Törzskönyv nem kell hozzá akkor?
És ha letelik nem lehet meghosszabbítani?
üdv
Szia! A múltkor olvastam a pitbike kerekezős mutatványodat. Mi lett belőle ha szabad kérdezni?
Forgalmi, időpont az ocsmányirodába, meg kétezer-párszáz forint, és maximum 6 hónapra kivonják neked, amit beleírnak a forgalmiba, ezzel, vagy ennek fénymásolatával ne felejts el bemenni a biztosítódhoz, és akkor fél évig ők sem küldik a csekket.
Hello

érdeklődnék hogy szeretnék ideiglenesen kivonatni a forgalomból motorot milyen iratok szükségesek hozzá?Lécci segítsetek!

kösszi :)
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Céép, és jó is, .. olcsó fenntartású, kis nécccázas, és egész kényelmes is
postazz neki csobombat vagy kigyot, persze meg aznap ... vagy anthraxot :-d
crt monitor kepcsovebe par ccm benzin, es lesz meglepi
vagy egy lopott motort :-o
lehetoleg rendormotort, aztan a zsaruk kapnak nevtelen levelet hol talaljak
Ez egy bot, minek foglalkoztok vele?
Kösz a tanácsot, én máson töröm a fejem, hogy hogyan lehetne e kedves, jóindulatú "vásárló jelőltet" megszívatni, hogy elmenjen a kedve már van is ötletem)... Még jobban rákerestem, és szinte ugyanazzal a dumával nyomul, telefonok,pda, xbox, monitor, stb. venne, és utalna és bemutatná a tranzakcióról a papírt, de akkor még aznap kéne postázni...a nagy ló****t!
na akkor ezt ird vissza neki. paypal cimet nyisd meg, ebayra rakj fele valami fos cuccot ezer euroert, es mar tied is a gane:

Hello Alex!

First of all thank You for this quick and fast response, I have just advertised my vehicle, you can be the best customer around the world! The price as I have written still €4k. I prefered the 1/4 rule, which means you have transfer the first quarter of money to my paypal account (Iwillberichasap@gmail.com), once I will got the money I will send the vehicle to the address, which has been committed by you earlier.

Thank you in advance!
itt a levél is amit én kaptam:
Hello
Am Mr Alex Scolfield from Just viewed your listing and i will like to purchase it Do you still have this Vehicle available up for sale Can you send me more pictures of the vehicle and also is it in drive-able condition Payment will be made through Bank to Bank Transfer and the pick up will be arranged by me. Also don\'t forget to send me more details about the condition of the vehicle. you can contact me at (alexscolfield02@gmail.com)
Thanks and will be looking forward to read from you soon.

Thanks.
FIGYELEM!

Üdv mindenkinek!

Pár érdeklődő között ma kaptam egy emailt alexscolfield02@gmail.com címről! A levél angolul volt, ezzel nem volna baj, de gyanús volt a dolog amiket írt, és rákerestem erre a címre, és első helyen : CSALÓ
Keressetek rá erre a címre, ott lesz az elő lap vége fele róla is.
Szóval csak óvatosan! Lehet, h csak számlaszámot akar kihúzni az illetőkből, mert azt elképzelem, h egy monitort, egy telefont vagy kisebb kütyüket postáznak az emberek, de egy motrot?
jóvan, azé váltásruhát ne hozzá