Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

f4-eshez van
nem tudom olyan-e
megnézem
Keresek ehelyett a kormány helyett gyári, vagyis csak a két kormánycsutkát, erre is cserélném vagy KPra is megvenném...
honda cbr 600 f2 92-93 vagy mittudomain
Eladó vagy cserélhető,hibátlan újszerű cross sisak! Sisakra,kabátra,csizmára,talán még kesztyű ami érdekelhet.....vagy egy szines lézer nyomtató
1 pár Akrapovic kipufogó eladó vagy elcserélhető.Nekem tuonon volt de rsv-re is jó.Csereként mivv sportkipufogó jöhetne szóba tuono-hoz.
Ár:110eft
Sziasztok! Gilera xr2-eshez keresnék tankot, meg feszütségszabályzót.
mi,ezt most komolyan odaadnád 500k-ért?
Heló mindenkinek!
Egy 1971-es Pannónia T5H-t restaurálok és már a végén vagyok, azonban kellene nekem egy KORMÁNYCSŐ, ami a felső és az alsó villafejet fogja össze! Ha valakinek van ilyen a sufniban,akár villafejekkel is, jó állapotú és eladná, kérem írjon ide, vagy amx@freemail.hu-ra!
Amúgy igényt tartanék egy jó állapotú Csepel első ülésre, és egy Pannónia csőlámpára mindenével együtt! Kérem, akinek van ilyen, jellezze nekem a fentiekben leírt módon! előre is köszönöm
Nem akarom fényezni, de én láttam a gépet többször élőben, és hát beszabehu effekt, sokkal durcibb mitn a képeken :)
orgazmikus :D
Egyébként hozzá kell tennem hogy csak az eleje volt 200E fölötti költség ugyhogy ami benne van a vasba jóval meghaladja az 5 kilót. Nem kell fikázni, ebben a motorban csak a blokk meg a váz öreg, monden más ki lett cserélve
Ugye,
azt a kurva :O
már csak 5 kiló. ennyiért ajándék basszameg
uraim, kizárólag a mai napra szoló ajánlat a következő, 5 kilóért elvihető a motorom. tel:06304875663, ténylegesen csak mára szól, mert van egy üzletem amibe ma tudok csak belenyulni. üdv mindenkinek.
Nem inkább Scania-ra keresel?
Te valamit nagyon elnéztél! Április elseje még több mint fél év!
ÜDV!
Gallytörő rácsot cserélnék 50-es vagy 125/50-es motorra. Esetleg még egy kicsit ráfizetek. Ajánlatokat e-mailre küldjétek légyszives(akos_no1@citromail.hu) Előre is köszönöm.
Sziasztok! Honda nsr50-esre keresek hasidomot...ha valakinek van az dobjon egy emailt.Köszi
MZ ETZ 150 De Luxe, megkímélten eladó, esetleg cserélhető robogóra, vagy váltós kisköbcentis motorra. 1986-os évjáratú, 6477km-rel, nem felújított, bontatlan, kiváló, gyári állapotú motorom eladóvá vállt. Minden eredeti rajta. 2010.07-ig érvényes műszakival.
Képek: http://www.sportmotor.hu/motor...
Hírdetés: http://www.kepesmotor.hu/mz-tu...
Elérhetőség: 06-30-387-7308
Akira bukósisak eladó ProGrip -Light sensitive szemüveggel vagy külön-külön is!Bukó 15 000 szemüveg 8 000 Egybe 18 000Ft
Ladát nem viszitek el...?
Szia, lemondták a két Schwalbe-t, mindkettőt odaadom valami baráti áron, ha kell, egyikben 3-as, másikban 4-es blokk van, az egyik kasztnija teljesen jó, a másikat javítani kell. A két motorból ráköltés nélkül szinte lehet csinálni egy teljesen jót, vagy ha rádobsz kb. 20ezret, akkor kettőt lehet belőle. 25 ezerért oda adom mindkettőt.
Szia! Köszi ,nem érdekel.
üdv
Megválnék egy hőn szeretett tartalék első felnitől.

GSX-R 600/750 2006-2007-es, ill. GSX-R 1000 2005-2006-os modellekhez jó.
Mérete: 3,5" x 17"
Színe: fekete
Nem volt törve vagy javítva
Ár: 70e Ft

Elérhetőségem 30/2979-169
szia :érdekelne egy italjet formula 125 sportrobogo meg egy ugyanilyen szétszedve alkatrésznek tehát két robogo csere.
udv GÁBOR
KLR 600 eladó
http://www.hasznaltauto.hu/3106055_kawasaki_klr_
1985