Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyibe? Kép?
Vadonat új ledes lámpa eladó! 5000 pénz......fekete,nem ezüst BP 3ker
robogómat elcserélném SM-füzött felnire ,malaguti f15 100cm3-is
meg csak* fordívta írtam :D
hello mennyit fizetnél rá?
Ha az nsr-t sikerült, ami 130-140 kilós, akkor egy hasonló kategóriájút csak meg fel tudok állítani... Legalábbis remélem ... :D
Azért kérdeztem, mert a mocc. ha feldől felkell tudni emelni.Akkora motort vegyél ami 2x olyan nehéz mint amit emelni bírsz!Jó egészséget hozzá!
Téged tudlak,már egy ideje figyellek! elsősorban viszont olcsóbb(használt) kellene! de azért , Üdv:B
70 kiló, 185 cm, 105 kilós oszt társam megbírom tartani...
Mekkora súlyt tudsz felemelni , és hány kiló vagy?
Jó, akkor kövezzetek meg, csak 49,9 ccm-es motor érdekel...
induljunk ki abból, hogy a sok májer 90%-a nem tudna 100%-ra kimotorozni pályán egy 30-40lóerős motort sem.
Sziasztok eladó szeretett robogóm csere max aprilia rs 50-re ráfizetéssel is
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sziasztok Kisbaba születése miatt eladó egy Suzuki Rm 125 96 évjárat nemrég lett felújítva.250 ezer fix ár.06706096611 es számon elérhettek.A motor bármikor kipróbálható nagyon jó állapotban van.Biatorbágyon van.
Eladó a laptopom !LENOVO .processzor 1,5 GHz .Memória : 2 Gb. 120Gb merevlemez CD-író-DVD olvasó, Tv-analóg -rádió kártya , 50 perces akku , zsinórnélküli mini optikai egér .Win.XP professional.Ár 57000 Ft. Átvétel személyesen, E-mail az adatlapomon.
Zsír új!
hell. monster kezdeni nem rossz, csajomnak is elso moci, viszont nagyon tud rángatni v2 miatt, sor4el jobban jársz, finomabban mozog a moci .... plusz duksi drága dolog, nehéz jót kifogni, és amit érdemes megvenni az 1milla körul mozog, bárki bármit mond, mi is honapokat kerestuk ..... meg rament 100 hogy kinezzen valahogy.
en cbr600al kezdtem, eloszor sok volt, most meg jo, nakedben is van jo hornet, strapabiro, legendas mocik en nem is tul draga. kepek az adatlapomon ....
hello

eladó malaguti f12 !

200.000ezer ft
akit érdekel az vegyen fel msn re drink@freemail.hu
vagy email massgainer@freemail.hu
nem fogsz jól járni. . .
Értsd jól...
A pro-gip szemcsik mien árba vannak?
nincs olyan 125ös amit 50es jogsival vezethetsz...
Elfelejtettem kiírni hogy Stage6 R1400-as kipuff van a mocin, és még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a képeken kicsit retkes mert elkapott vele egy első miközben egy haveromhoz mentem, ot kell menni vagy 150-200 métert földúton és felcsapta magát... :S