Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajna csak párba eladó
Üdv Mindenkinek!

Eladó a TM-em és a Suzuki robogóm is.


Első gumi érdekelne. Mennyi lenne az ára?
ja.látom.ok
Hurkafej. a guminak mi az ára ,és milyen méretü?
Eladó, elvihető.
bocsi, az lemaradt.
Az első 110/70 -17, a hátsó 150/60-17
ár megegyezés szerint.
akkor már csak egy ár érdekelne
2004 06 havi 600-as Fazer eladó
22 a kormánycsutka része(ez ment volna fejből is) a bilincsrész meg 42-43 mm így leszerelve
Gumi mérete és ára?
Igen! Erre gondoltam! Eladó avagy sem?
Hello!
Erre gondolsz?
Sziasztok sajnos alkatrészenként eladó egy RG ha valami érdekel akkor légyszíves írj nekem egy e-mail-t amúgy rendszános megvan sz összes papírja....... suzukifun kukac citromail pont hu
Eladó,vagy cserélhető: Gyári,hibátlan állapotú FZS-600 Fazer kipufogódob. 2002-2003-as ,de szerintem régebbire is jó. Csere- Gps,vagy didit fényképező. 18000 ft.
van egy eladó blokkvédőm. az exc-men volt fent, arra tuti jó
Lemaradt :
Atükör menetének átmérője 10mm
érdeklődni itt vagy e-malbe. mate.coola@gmail.com
Az árat megbeszéljük :)
Helló!
Eladóak a képen látható cuccok!
A tökör újszerű, karcemnes. A két levegőszűrő csak kipróbálva lett. A gumikon 3mm mélység megvan. Dunlop D208
Hellosztok!
Eladnám igényes sisakom igényesnek
Bővebben itt
Ha ezzen az áron elviszed én állom a postát!
Nem tudtok 4 ütemű motort amit 125/50-es ként is lehetne használni? Mert szeptemberben szeretnék venni mocit de engem csak a 4T érdekel! Írjátok le ha tudtok én meg majd keresek olyat h van-e eladó. Kösz előre is a segítséget.
oksa , köszi, ha itt válaszolsz valamelyik kommentemre vagy irj a nagymatel@freemail.hu ra , mostanság nemnagyon nézem ezt az oldalt
kereslek,ha megnéztem
az átmérő a lényeg hogy olyan legyen a telónál és a gázkarnál meg a többi izénél. a többi lényegtelen
meg árat is lökjél