Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jt lánckerekek, láncszettek rengeteg típusra.
ajánlatkérés: dacamotor@gmail.com
Sziasztok!
eladó a képen látható protektoros, termobéléses enduros dzseki, használt, de szakadás ilyesmi nincs rajta. ára: 7990.-ft
Ugyanitt hasonló termékek eladók!
Érd: 06-20-545-3546
dacamotor@gmail.com
Nekem konkrétan 300-as egyhengeres quadon volt ugyanilyen.

Maga a dob nagyobbat is elbírna, de akkor az összekötő csövet le kell venni: az is a quad/1hengerhez lett kitalálva, és csak 35 körüli a belső átmérője.
itt van roluk kép, nem tom feltölteni bakker XD
Hali! Megvan még a csizma? Egy próba után vinném is.
csaó srácok ! akit érdekel 3-5 000 Ft között ÚJ Okley napszemüvegek az vegyen fel msnre: leitold.dave@hotmail.com köszi
mekkora motorra való?
hello!

lazer fibertech gl bukó eladó!
(karbon-kevlár héj,pára-karcmentes dupla plexi,dupla D gyürüs csat,kivehető bélés stb....)
25.000ft és én állom a postát!

ha esetleg valakit érdekelne:

hord93@freemail.hu
eladó polini 160as henger + hengerfej rotax123ra. újonnan perselyezett. 0km.
Van egy jobbos oldalidomom (felső bumeráng rész) k6 600-as kék-fehér gixire! Akit esetleg érdekel írjon!
Nekem nincs egy se, Google-ben írják, hogy annyiba kerül, de közben olvastam, hogy már elfogytak a bérletek, szóval bocsi.
hát már nagyon halványak mert már ki mostam folt tisztitóval
Üdv hölgyek urak, akar valaki venni cbr125 r-t 2005ös évjárat makulátlan olyan 400Ezer körül lenne, csak akkor számitom be ha kell valakinek, kék szinben karcmentes állapotban. üdv, elérhetőségeim az adatlapomon.
Sziasztok! 1998-as Honda rvf400 anyagi okok miatt sürgősen eladó! Új lánc szett, új gumi szett korához megfelelő állapotban eladó!
Helló !
Megvan még a bérlet?
Ez a 250Ft-os euro érdekel! Mennyi van?
Új, 9.000.- Ft
spidi kabát 56
nadrág 54
spidi nadrág54
a fox 36
06-30-330-72-17
Heineken Balaton Sound bérlet: 25 000 HUF (100 €)
Heineken Balaton Sound bérlet eladó! ár fix 31ezer postával! Akit érdekel hívjon: 20/333-22-56
Gyorsan mert elviszik!
Eladósorba került sok boldog percet szerző, 1987-es Aprilia Tuareg Wind 125 rendszámos motorom. Korát meghazudtoló állapotban, szép küllemmel, 28e kilométerrel, erős, pörgős 35LE-s motorral, egyedi, hímzett üléssel, gyertyacsere után, új hátsó gumival, törzskönyvvel. Tudok új elsőt is adni hozzá. Két év műszakival. Irányár: 190e forint.
Tel: 06-702-86-85-84
artista@vipmail.hu
120/190 dumlop qualifier párban zsír új 50 ezerért érdekel vkit?