Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogyé méred őket?
Egyszeri alkalom, vagy rendszeresen szoktál ilyeneket kapni?
eladó
Eladó sürgősen egy uvex sisak.
vadiúj sosem használt, anno 78at kóstált,ennél jóval olcsóbban eladó, irányár kb 30eHuf
l-es méret.
http://sisak.bicskei.fotoalbum...
képek a linken
bicskei@gmail.com
SÜRGŐS
Eladó Suzuki Gsxr 600 2002-es, stuntra átalakítva, de még nem volt stuntolva(és tényleg!), blokkban 10000 km, megnövelt karter, olajnyomásjelző LED+síp, Goodridge fémfékcső mindenhol, 2004-es fordított elsővilla+radiális Tokico-k, hátul a gyári első 4dugós Tokico, a kormányról is múkod.Masszív bukógombócok, elöl kilépő, acél ülésváz+Yahamaha R1-faridom+kitámasztó, hátul 65-ös lánckerék+új lánc, + egy hasidom is van hozzá.
Törzskönyv, forgalmi, 1,5 év műszaki!
A garázsban porosodás miatt eladó 850 eFt-os irányáron, Beszámítok kisebb értékű terepmotort, pitbikeot, vagy akármit, csak csáppör ne legyen!
70/3378289
Engem lehet érdekel, írtam mailt!
Rendelem! Két hét alatt ér ide!
muteromnak keresek kistestű robogót max 40-50ezer jó magyar forintért.
lehetőleg nem valami tuningos csoda legyen. nem kell csilli-villi, csak minden működjön rajta rendesen, ne hogy uri gellert kelljen hívni, hogy "múkod"ésre bírja

valamint engem továbbra is érdekelne 300ezer körül magyar papíros suzuki dr350, yamaha tt250 vagy 350 (vagy hasonló köbcentis négyütemű enduró)

köszi
Na, ez jól néz ki.
Te csinálod vagy rendeled valahonnan?
19 ezerért!
A régire kell ami az adatlapodon van?
Helló !
Nem tud valaki SV650-re hasidomot?
szomorú, pedig nagyon fasza az a kis gixx :(
eladó a képen látható metz 4 elsögumi.120/60-zr 17 es.csere is érdekel 130/70-18as gumira
üdv, sajna az egyiktöl meg kell vállni, az enyémet nézegették, de komolytalan emberekkel nem foglalkozom, elgagyizni meg nem fogom, ugyhogy most ezt probáljuk meg. Az ok anyagi jellegü, és ha ez elmegy akkor a nagy géppel még mehetünk együtt is. a biztositó továbra sem fizet, hiába született meg a rendörségi határozat, most még arra kell várnom hogy fellebez e "paraszt", teljesen csak utána nyugodhatok meg, bár akkor kezdödik a biztositó szarakodása, ugyhogy mostanában szerintem nem lessz abbol pénzem. , majd kiderül, a kicsikével semmi komolyabb gond nincs megy mint az állat, a plexit cserélni kell ennyi. Jó kis motor, üdv mindenkinek.
Nem érdekel valakit egy simson s53 gyári 6560km-el
109000ft(IRÁNY ÁR)
schonher@citormail.hu
Eladó, kitűnő állapotú 6éve tulajdonomban, levő garázsban tartott astra caravan. X1,7DTL
2 légzsák, ABS, elektromos tető, plüss ülések, kartámasz elöl ,hátul, gyári rádió, csomagtér háló, csomagtér roló, pneumatikus hátsó rugózás (szint szabályzós, sosem ül le a hátulja akár hogy pakolod). Távirányítós bicska kulcsos riasztó, központi zár, 2 gyári kulcs, Elektromos fényszóró állítás, elöl hátul ködlámpa Az autó családi autónak van használva gyakorlatilag kifogástalan szerkezeti és motorikus állapot, hitelezhető. Fóliázva van körbe, igény estén alufelnit vagy téli gumit adok hozzá. Csere----- Motor kerékpár ----
Első sorban , nagyrobogó, chopper, érdekel, aztán sport motor, autó is, kereskedésen keresztül is, Iár-8kiló.
06-20-215-9724
Hogyhogy eladjátok?
Eladó kicsi gixer 250cc 45 ló egyben van nagyon megy. Elérhetőségek az adatlapomon. üdv
Valaki nem tud valami olcsó motort? 30 ezer forint kp-re cserélném azért ne robogó legyen lehet csúnya csak menjen
Pont így vagyok én is!
Csak cserélni akar mindenki,meg egy-két embernek tetszik,megvenné,de nincs rá pénze!
üdv, hivtam őket nem vették fel, a weboldalon meg pont ezt a tipust nem találtam.
Cross és enduro új alkatrészek, felszerelések olcsón!

http://kepesmotor.hu/protektor...
szatuna
Itt próbáltad már?