Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hanyas méret a csizma és a nadrág?
és hogye' van?
+ még egy szintén új vezérműlánc Kawasaki klx 650c-be (erősített D.I.D.)
sziasztok!
eladó vagy cserélhető:
Sziasztok! Eladó a képen látható vadi új Alpinestars Bionic proti szett.
a gond az, hogy 300pénzbe kéne beleférnem cakli-pakli
azért köszi
(ha pedig javul az anyagi helyzetem, lehet még jelentkezek )
sajnálom
Ajj, az nem jóó... S-es kéne...
Hívd fel haveromat, és hivatkozz rám, nagykátai, 42-ese van, pont vasárnap mondta:
304750158
Bocsesz,a regadó 13500ft rá szóval,nagyon elszálltam a 120ezerrel,jóval olcsóbb,akkor rossz infót kaptam!
Nincsenek,kmh óra lenne de az sem ment a meghajtó végett,és azt letörtem,egy pici esés jóvoltábol,húh forgalmi a motornál van öreganyáméknál,de meg is néztem 31le-t ír!de mindennek a helye meg van,pontosan tokkal vonóval a papírozás 120ezer forint,de ebben minden benne van,de én nem csinálok meg ilyesmit:)Amúgy mindennek szépen megvan a helye,semmi tákolás kokányolás nincs a motoron,és semmi baja nincs,amik esetleg voltak azt megcsináltam én,ez költségmentes motor,most tankolni se kell
azt értem én, csak a papírozási macerát volna jó, ha más csinálná amúgy szerinted kb mennyibe lenne lepapíroztatni?
tényleg indexek, km óra, ilyesmik megvannak? valami komolyabb baja van? forgalmiban hány kw van?
M-es (57-58-as)
Talán érdekelne?25-be oda adom és akko én állom a postát!
Hali!
Az időjárásra való tekintettel, zx9-r 97-est cserélnék jet-ski-re
Sziasztok nekem cross csizma kellene 42-es
50km-es körzetben...
Cegléd
Olasz forgalmi,vám papírok megvannak,szóval forgalomba helyezhető!
Üdv!
Max. 10 napig eladó !
Utána már csak augusztusban
engem papírozva lehet, hogy érdekelne
vagy magyar papíros, csak műszakija nincs?
köszi
Elcserélném honda cm 125 tipusú motoromat a motoron vannak hibák de mindennapos használatban van.Nincs érvényes forgalmi csak hobbi célra.Érdekel:cross,enduro,robogó....... 0630 700 1583
260-ér adom,költségmentes állapotban:),még olajat sem kell cserélned!Semmit se!
40-50 körül van az új ára... Én 20-25-be hirdetném, ha gyorsan vevőt akarnék találni rá... amu mekkora méretű?
Szinte új állapotú ,páramentes pinlock plexivel kivehető bélés stb...és elégé gyorsan szeretném eladni. De szerintem 1 picit azért többet ér,de én nem tudom ezért kérdeztem.
elado polini 160as henger+hengerfej rotax123ra. adatlapomon eladás rész és látod is
Honda rvf400 áron alul eladó! Érd.:30/32-99-888
Nsr 125f rendszámos eladó. hengerfejtömítésre vár, henger hengerfej besíkoltatva.jó állapotban. + még egy darabokba alkatrésznek.
120e-ért lehet vinni az egészet.