Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Metzeler Racetec K1 120/70 és Bridgestone Racing Battlax BT-003 120/70 és 180/55 méretekben. Ui. slickek eladók
Magánkézből, eladó két pár ÚJ Amerikai Racing Enduró - MX1 csízma!
Dobozával, matricaszettel!
Belső cipőkkel, Canadai bölény börböl!

Az ár párban értendő, 51,111Huf. vámolva van!
Postaköltség: 1,800.Huf!
Hello, van egy eladó 125ös rendszámos Yamaha Tzr-em, felújitva,itt a link róla, bármire szivesen válaszolok
http://www.hasznaltauto.hu/3012306_yamaha_t
zr_1992
Csere csak autóra érdekel.
http://www.hasznaltauto.hu/3047951_honda_cbr_2004
nincs valaki olyan akinek van valami 125ös mz-je vagy valami robogo bármi ami gurul, egy nokia n95 8gb-ért?
Helló!
Keresek honda cr vagy kawasaki kx vagy suzuki rm motort darabokban !
Az a lényeg hogy minden darbaj meglegyen!
Ha valakinek lenne akkor az vegyen fel msn-re!
msn:gu-rubi@hotmail.com
bocsánat a belepofátlankodásért, de kiegészíteném azzal, hogy internetes vásárlás esetén 8nap mindenféle indok nélkül a csere.(persze ez msot kicsit le van sarkítva)
RS eladó vagy beszámításra is adnám a fejem
Szia,hol lehet megnézni a gépet személyesen.Én Pest megyei vagyok,érdekel a gép.
Eladó YZ. Adatlapomon találtok képet. Ha érdekel írj!
helló!
eladó két motorom
egy gilera gsm
és egy piaggio nrg
Eladó Firewire kártya (PCI),2000 ft., valamint PCI Ultra ATA 133 Raid kártya 2000 ft. Esetleg notebook táska csre érdekel! Elérhetőség az adatlapomon!
Keresek 125-öx KX hez berúgókart (1989) Ha valakinek esetleg lenne jelezze!
EladÓ ktm exc 125ccm remek Állapot


tovÁbbi info
Sziasztok! van egy eladó AXO crosscsimma ha valakit érdekel. Remek állapotú kb annyi baja van hogy a elején lévő fém karcos. Mérete 46-os (43-44 es láb + bőzokni ahogy azt kell). I.Á.: 25.000HUF ha vkit érdekel akkor 307183698
Sziasztok
Eladó egy 1987es Gilera RX125 Arizona, 30487km-el. A motor fel van készítve hobbiendurózásra. Elöl új kerékcsapágyak, fékbetét van, hátul új lánckerékcsapágy, új légszűrő és hűtőfolyadék, jó állapotú endurogumik, teleszkópok jók, láncfeszesség beállítva. A motorblokk bontatlannak látszik(csavarfejek, festés). Indul rendesen, erő is van benne, húz, gyertyát nem köpi. Akku nincs benne. A világítás nem működik, azt át kell nézni rajta. A motor korábban rendszámos volt most is megvan a zöld forgalmija, de ki lett vonva. Esztétikailag jól néz ki, minden idom megvan, ami repedt volt az meg lett csinálva, persze kisebb karcok-leverődések vannak rajta.

95.000Ft

A motor Szentdomonkos-on van, Egertől 30km-re.
70-2827377
roland80@totalcar.hu
Eladó asztali mindenes gép
CPU típusa:DualCore AMD Athlon 64 X2, 2300 MHz 4400+
Alaplap: Asus M2N-E
Ram: 4096 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Videokártya:GeForce 8600 GT (256 MB)
Monitor:LG L194WT (Digital) [19" LCD]
Hangkártya (Alaplapin kívül):Creative Audigy 2 ZS
Winchester:
SAMSUNG (250 GB SATA II )
SAMSUNG 320 GB, 7200 RPM, SATA-II)
SAMSUNG (160 GB, 5400 RPM, Ultra-ATA/100)
Optikai meghajtó: DVD RW AD-7173S (NEC)
2. Optikai: NEC DVD RW
3. meghajtó: LG CD RW
Floppy meghajtó
faxmodem
Trust KB-1150 multimédiás billentyűzet
Egér
Táp: Chieftec 360W - vagy 400W-os
Ház: Chieftec CX-03 - Plexis oldalú kivitel, plexin még rajta a gyári fólia (karcmentes)
Igény szerint tudok adni szünetmentes tápot, illetve számítógép asztalt és bőrfotelt is. (Ár asztal, fotel és szünetmentes nélkül)
Ár:95.000.-Ft
Üdv mindenkinek!

Lenne egy Piaggohoz v Gilerához való gyújtáselektronikám eladó vagy aprilia gyújtáselektronikára cserélhető!Bővebb infó: http://www.italmondo.hu/index....
Ami még fontos lehet: 1998as, irányár 190.000
Hali, van 1 elado sárvédötáskám... áron alul! (3000ft)(nekem 4500+1200Ftomba kerult) Állapota:uj! krossz és enduro mocikon hasznos cucc.. ha érdekel vkit Fotok-ba tettem fel 2 képet, + Apró-ba is megtalálható, Sárvédötáska néven... További szép napot!
a vásárlástól számított 3 napon belül kell cserélni 10.000Ft feletti tartós fogyasztási cikket és csak minőségi kifogás esetén.
olyan nincs 8 napon bellül KÖTELEZŐ visszacserélni.
Ez az hogy boltban rendeltem meg és kérdeztem az eladót és azt mondta hogy megérdeklődte és nem cserélik vissza


De azóta a motort már megcsináltam és el is adtam