Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Érdekelne a bandit de csak akkor ha a forgalmijában 25kw van és le van vizsgáztatva.Nekem úgy lenne jó ha ami nekem van rs 125-ös extremám be tudnánk számítani.
Válaszodat várom!
MDS R-series L-es
új
15ezer
Yamaha TDR 50 új gazdát keres!


Érd:06-20-618-2132
a nyerget hol csináltattad?
Suzuki bandit eladó Érd,06204739111
tzr 250 3xv eladó 480000ft
Keresek, Aprilia AF-1 (50) et / rs (50) et. Legyen a motorikusan jó állapotú, de a külseje se legyen elhanyagolva. Cserélném GAMER PC-re kompletten(monitor, hangfalak(samsung hifi:D) egér , bill) + még rá is fizetnék !
Ha érdekel e-mailban mindent leírok részletesen!
e-mail: kisoliver@gmail.com
msn: kissoliver@msn.com

Előre is köszönöm!
KTM em 170et megy. LC4ek meg a tartósabb KTM ek is, vagyis jobban mondva nem anyira szertvizigényesek, amgyarul nem üzemórásak, nem rábeszélésképpen mondom.
megtartanám szivesen ha tehetném.
Dobj be egy képet!
Nem köszi!
Sziasztok ! 125-ös MŰSZAKIS super moto-t vásárolnék 650.000 Ft ig !
Mindenképpen 2000 feletti évjáratút keresnék ( előnyben : Husqvarna , Ktm ! ) Akinek esetleg éppen akad egy , az írjon vagy hívjon fel =) Bátran , bármikor !
Elérhetőségeim : tel : 0620/551-1475
msn: vipower92@hotmail.com
e-mail : revolution92@gmail.com !
Előre is köszi szépen !
Milyen stílusra gondoltál?
Eladó komplett cross ruházat.
burger3@freemail.hu
Eladó a motorom 1 hétig akciósan 200 ezer Ft-ért jóval ár alatt.
Utána visszaáll az eredeti 220 ezer Ft (szintén ár alatt).
Képek, videó az adatlapomon
Érdeklődni itt vagy a Suzuki Rg topikban.
helló mindenkinek! 600 ccm es motort vennék 500.000 ft kp-m van rá. hölgy tulajnak kellene sor 4 es email címem az adatlapomon köszi
Hellotok
Nagyon nagyon sűrgősbe keresek 160as polini hengerszettet rotax123as blokkra... ha valakinek esetleg van akkor jelezze... köszike
Gas Gas Ec 50 Rooky eladó! 2001-es , vízhűtéses, elöl-hátul tárcsafékes, 6 sebességes, ÖNINDÍTOS! Gumik, lánckerekek tökéletesek! Szép állapotban fix 180 000 FT Alku nincs!
Igazad van. Én ezért nem vettem 954-et, pedig az tetszett a legjobban. Néztem is párat, meg próbáltam. Csak kényelmetlen volt. 919 az már kényelmesebb, de már régi volt nálam.
Jah, nagyon eltalálták, de a kicsi mérete visszatartott tőle.
Túrásabbnak sztem csakis VFR...
Gondoltam, h nem a korodra, vagy a köbcentire...
Hát ja, én is így vagyok vele. Nekem is megy a motorom nagyon sokat, de nem akarok vele mindig annyival menni, csak néha...
egyébként a 919rr, az sokkal kényelmesebb mint az enyém legszivesebben arra ülnék rá csakhát senki nem akarja lecserélni 954re , a süsü motorját kiprobáltam nem rossza, 2000ben volt egy 98as cbr-em akkor az isten volt, most se rossz gép, mondjuk ugy sosem fog menni mint a 954es, ezt a blokko rakhatta volna a honda turásabb motorba is
Pontosan... Elég nagy visszalépés lenne, bár technikás vezetést tanulni avval lehet, meg krossz géppel. Viszont ha kiérsz az erdőből, vagy a városból tuti bedobnád az árokba aztán tüzet neki...
a 200ra a sebességre gondoltam, nem azt mondom hogy mindig annyival kell menni, de hát néha azért jó érzés, l
meggyöztél, nagy visszalépés lenne azért a 200at szeretném elérni, annál alább felesleges motorra ülni, akkor vehetnék egy robogót is
sm szetettet krossz szettre nem cseréled?
Áhhh. Menj el egy KTM tesztnapra, kőrözzél vele, aztán annyi. Mentem 100km-t supermoto-val, 130-al mert többet nem ment... Még szerencse, h nem az enyém volt, mert felgyújtottam volna... Sztem az kizárólag városi motor, meg mint a haveromnak is mondtam f@szrezegtető...