Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hayabusa, 2004.11., első tulaj, Full Gas-nál vásárolt és ott szervizelt, tankpad, láncolajozó, 26000km. Megtekinthető: Full Gas, Budaörs
Ára: 1.600.000,- Ft
Elcserélném vagy eladnám SUZUKI GSX-R 1000 K5-ÖM teli extrával magyarországi forgalmival de ki van vonatva a forgalombol ára 1150000 ft Supermotó vagy 750ccm-ig sportmotor érdekelne
tel .:0670334-8879 (nekem combos!)
Csűűtök!
Van 3 db eladó West Highland White Terrier kutyám, tenyésztettem őket, de az új munkám miatt nincs rájuk időm. 2 kan 1 szuka, 150 000 ft-ért eladók( a 3 db egyben), illetve robogóra cserélhetők, Gllera Runner vagy tuning robogók előnyben!

infó: csarlimail@gmail.com
Hali! H-D alkatrészek eladók 2004-es Sportsteré.CSAK EGYBEN AZ ÖSSZES CUCC! Telószám:0630/757 0107
Légy szíves adj egy e-mail címet aztán felveszik feled a kapcsolatot és megbeszélitek.Üdv!
190/60 R17 a mérete, ára 10e
Helló!
Még megvan a gép!1995-ös évjáratú és az óra mostani állása szerint 14000km van benne.Én nem tudom hogy ez az adat mennyire hiteles.Én tuti hogy nem piszkáltam meg az órát.
Szerintem már 1-szer átfordult.
Érdeklődésedet várom!
az XJR érdekelne
Köszi de akkor nem érdekel mert nekem csak 25kw-ig jó a jogsim
köszi
Nem is hirdettem. Most vettem februárba, de egy sm-t jobbam ki tudnék használni. Akkor marad,csak egy ötlet volt. Sok sikert.....
ezrest? nem

kpba nem érdekel? vagy azt nem tudod eladni?
Adatlapomon levő FZR-t számolod?
Szia. az utsó képen lévő gumma mekkora(18)? ár?
Üdv!Megvan még a gép?Mennyi km,milyen évjárat?Lehet hogy egy haveromat érdekelné.Üdv.
HOPPÁ, ööö téged most melyik is érdekel?

amit irtam azt a KTM ről írtam!

az XJR az más tészta az egy barátomé!
Üdv!

36 KW van a forgalmiban, 550ezer ft az ára, irányár...

beszámítás , attól függ mire.
Bocsi a motor suzuki gsxr 600 k4 2004 évjárat
Sziasztok!Másodlagos pillangoszelep vezérlö elektronikát keresek!Ha valaki tud Email:Kiss791010@freemail.hu Köszi
Sziasztok!

K4-es gsxr 1000 komplett hátsó rugóstagot keresek megvételre.Jó állapotút.Ha valakinek van írjon.

Köszi
R1 04-06 Extreme-Tech2 kormánylengés-csillapító, 20 fokozatban állítható, zsír új, motoron még nem volt, dobozában az összes tartozékával+hátsó fékbetét 500 km futott, kopás szinte nincs rajta,de jó R6R-be és FZ6N és S-be is+ledes indexhez vagy integrált hátsó lámpához relé.
R6 03-05: sérült oldalidom
Dunlop, Pirelli, Metzeler, Michelin, Bridgestone slick és sport gumik eladók!
Hali! Suzuki gsx 550 ef mocimat (52 kW) CSERÉLNÉM! Műszaki 2009.06.28-ig. Kell rá két gumi meg egy akksi (két éve áll) picit csilingel. Tartalék idomokkal Sebring dobbal. Csere 400-astól fölfelé érdekel.
Helló!
Van egy Suzuki gsf 600s-es Banditom amit szeretnék cserélni egy Suzuki Sv650-re.Valaki tudna esetleg segíteni?A Bandit 1997-es minden teljesen jó rajta,nagyon vigyáztam rá.
Sziasztok!

Ha valaki tud K4 GSX-R 600-ba olcsón K&N levegőszűrőt, dobjon egy mailt a bbagonyai@koto.hu-ra.

Köszi
B