Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Full tuning APRILIA RS 70 garanciális! fél éves 8e km es nagyobb motorra ( x-125 )autóra cserélhető ráfizetéssel is bármely megoldás érdekel ára 600e. uj ára egymillio 45 ezer
Üdv!
Keresztapámnak lenne egy eladó fiat panda blokkja váltóval mindennel.
Ha esetleg valakinek kell homokfutót építeni vagy alkatrésznek az írjon Ár megegyezés szerint.
15 eft
mit kérsz érte?
Eladó motorom akciósan!
1 Hétig 200 ezer Ft. Utána újra 220 ezer lesz.
Képek, videók az adatlapomon.
Az ár fix
Utólag nem lehet átíratni a teljesítményt csak úgy.
ezt már igy vetem.
szia 25kw-t úgygondolod hogy a teljesitménye?nekem a forgalmimba 72kw van és motort nem számitokbe és hitelátválalásal menne a dolog.
Honda VFR 800,2001-es,2010 09-ig műszakival,Winston fényezéssel(nem törés miatt lett átfestve,meg lehet nézni, az idomok gyáriak és kívül belül sértetlenek!)Új láncszett,új gumik,szelepállítás után eladó!
Érdeklődni:0620/9152042
Bazmeg a hüjje 2X megfagy, majd berakja nyóccor, szarul...
Aprilia SXV LED-es hátsólámpája? (rendszámtartóval együtt)
Aprilia SXV ledes hátsólámpája? (rendszámtartóval együtt)
hali!Nagyon komolyan néz ki a gép!vmit tudnál nekem írni róla(mennyiért, hány km, mikori stb...)mail címem : rena224@freemail.hu Előre is köszi
sziasztok!
Hátsó lámpát keresek husaberghez
bármilyen jó csak legyen benne féklámpa is
valakinek valami?
1ft?
Új fém csatos RINO csizmák 25 ezer ft-ért!

info:endurobolt@gmail.com
persze hogy nem túra meg sport, hanem supermoto városban jól érzi magát az biztos, de szerintem hájvén is lehet vele veretni
Akkor ezt meg is dumáltuk telón...
hát remélem a héten elinditom, ha addig nem viszik el. pár aproság kell már csak, feltéve ha nem tiltott le a computerje, ha igen akkor megszivtam, mert le kell vinnem hajdúsámsonra (debrecen után) Ott megcsinálják az ujraprogramozást
Na ja, kéne neki. Bár sztem 190 körül lehet... 4. 265 azt pontosan tudom...
Az jóó! Lassan már be kéne indítanod valahogyan...
hello ha érdekel az adatlapomon megnézheted az enyimet
Megy az 2őt is szerintem, az enyém legalábbis vitte 2esben a 2öt, sajna most kényszerpihenőn van.
Az enyém is 170-et megy 2esben... Csak azt próbáltam meg leírni, h az nem egy túra vagy sportmotor, hanem egy tipikus városi gép...
250-400 köbcentis sport-illetve túramotort keresek (Suzuki Rf, S Suzuki Gsx-r 250 stb...)lehetőleg minél fiatalabb legyen,maximum amit költeni szeretnék rá 400-450.000 Ft. 25Kw-os forgalmi előny, de nem ez a fő szempont.
Hellósztok!
Eladnám vagy elcserélném Aprilia RS 125-ös Extrema tipusú nagyon jó állapotban lévő motoromat.Csere érdekel minden olyan sport vagy sport-túra mocira aminek a forgalmijában max 25 kw-t van.50 és 70ccm-esk kíméljenek.A motor nagyon jó állapotú de ez a képeken is látszik.Minden működik rajta,metálfekete fényezéssel,Power szelepes ,gyári kipufogórendszerrel ezért nem is nagyon lehetett széthajtani mert max 10-et pörög a folytások miatt.Ha kell a cserére kicsit rá is fizetek de az a cseremotortól függ.A motor irányára 275.000Ft.125-ös vagy 50-es papírokkal igény szerint.
Az 50-es matricákat én raktam rá de már levettem őket.