Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincsmit, most nézem, bazi vagy, akkor még közel is lesz...
thx
Őt kérdezd meg!
Van sok bontott lomja: 70/3644859
Igazad van!Elég kicsi a valószínűsége, hogy egy szakállas csáppörösbácsi egy egykerekezőgépre váltson!
eladó hűtője nincs valakinek véletlenül honda cr 125 1995 ?
csáppör zsanér vagy ecsém
HELLÓ!
Nincs valakinek esetleg egy eladó 250-es cross hátsó dobja emberi áron?
Előre is köszi!
Elcsereberélném, vagy eladnám Suzuki GSXR 600 streetfighteremet, MÉG NEM volt stuntra használva, egy lánckerék csere után utcán is használható.2002-es, a 2004-es fordított elejével+radiális Tokico-k, kormányhátsófék, Goodridge fékcső mindenhol, megnövelt karter a biztonságos hosszú egykerekezéshez+olajnyomásjelző LED+síp.R1-es farokidom+ kitámasztó.Forgalmi, törzskönyv, friss műszaki.
Csere nem gagyi Pitbike-ra, 2T cross, v endurora, vagy bármilyen papírnélküli motorra max 300 eFT-ig! Csak csáppör ne legyen!
Azonnali kp ár:850 eFt, csere ár: 900 eFT
70/3378289
Hello!

Cserélném simson enduromat nagyobb motorra (80-125cm3) ráfizetésel(megbeszélés alapján).Gyári endurorol van szó.Még a festése is gyári.Most eset át egy blok generálon.60cm3-is,4sebis,hátul mz telok,vázmerevítő,stb...

kicsit bővebben ITT
'08 as Aprilia RS 50/70 8000km es eladó! 800km es full tuning
hali!
Csere ráfizetéssel?
FC450 2004-es
Üdv Eladó Sachs D.B.L endúróm nagyon szép és megbízható állapotú, 80cc-s a blokkba 49cc beleütve, nagyon olcsón adom , beszámítok viszont bármilyen motort simson stb bármilyet. robogót is. Érdeklődj itt hondaforce@freemail.hu vagy írj ide. Képeket mailben még.
Eladó egy TT600-as gyújtás,és egy YAMAHA TT 350,akit érdekel adatlapomon elérhetőség,és szintén ott a hirdetést is megtalálja!
Az enyémen aksi nélkül a duda is szól gyárilag,és felvan újítva(ténylegesen,nem sablon duma),új gumik és sok más extrákkal,én is néztem XR250-et,de TT350-es jobb,(cr125-öt veszek azért adom el)
Hali mindenkinek. Szeretnék venni majd egy honda xr 250est.
Mit kell tudni róla? Kb hány lovas? Illetve mennyire strapa biró, szervizigényes? És tényleg igaz hogy aksi nélkül müködik minden világitás gyárilag?
aha átalakítom olyanra, hogy felismerhetetlen lesz,kicsit streetfighter-es lesz kicsit.
sziasztok
van egy eladó ufo g2 páncélom
ha valakit érdekel csak sz óljon
Eladó egy xr650l 2002-évjáratu motorom magyar forgalmival,törzskönyvel,kifogástalan motorral ,bontatlan gyári futómüvel azúj olajat szürőt adom hozzá ! telefon:06305895281.
AZ ÁR5 IRÁNYÁR.:650.000FT.
Eladó! RS 50! 290 irány ár! SŰRGŐS! ha érdekel írj vagy hívj 06-20-919-1179
Láncszettek, dugattyúszettek, vezérműláncok, szelepek, főtengelyek, egyéb kopó alkatrészek kedvező áron rendelhetők!

Árajánlatkérés: endurobolt@gmail.com
keresek külföldi papiros de forgalomba helyezhető papiros sport vagy naked motorokat 98 as évjárattol max 500.000 ért kp fizetéssel de az ár megbeszélés tárgyát képezi lehet idomsérült is e mailba keress légyszives képekkel együtt: reeeman@freemail.hu
Sürgősen eladnám a dzsekimet, gerincprotektoromat és a sisakomat családi okok miatt. A dzseki egy BERIK bőr dzseki, thermo béléssel, protektorokkal (vál-, gerinc-, könyök-) kék-fehér színben L-es mérteben, kb. 10szer volt rajtam, fél éves. Bolti ára 85.000 Ft volt. A sisak egy ROOF BOXER sisak sajnos plexit cserélni kell majd rajta de szép állaptú, ezüst színben L-es méretben új ára:110.000 Ft volt. A protektor HELD kb. 10-szer volt rajtam. új ára: 18.000 Ft Áruk: dzseki: 35.000 Ft, sisak: 35.000 Ft , gerincprotektor: 10.000 Ft
Nem szívesen adom el őket pláne ennyiért de sajnos szükségem van a pénzre. Megtekinthetőek: SZ-SZ-B megye Nyíregyháza.

Érdeklődni e-mailben: vitajan@freemail.hu vagy mobil: 06-30/719-7778

Sajnos minél előbb el kell adnom őket,ezért ha kicsit is érdekelne valamelyik írj vagy hívj és megegyezünk...
Üdv Srácok! Van egy eladó Rs 125,hátha valakit érdekel! 2007 6.havi, 8000 km-el,dugócserén túl! Kifogástalan állapotban! Fehér színű! Fűtött garázsban tartott,rendszeresen szervizelt!
Hali, tán szétkaptad a mocit?
ladó Dainese T.C.I. Zip típusú 42-es csizmám újszerű állapotú, párszor volt rajtam. Sípcsontnál kompozit protektor, oldalt csavarodás elleni védelem, valamint Dainese T-Age két részes, kivehető full protektoros, púpos, 50-es méretű kb. 170-180cm magasságra és 65-80 kg emberre jó bőrruha. Ár megegyezés szerint! Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, erre a címre várom leveled: n1n@freemail.hu