Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pegasora-tuaregre komplett idomszett eladó tanktól az ülésig minnden.1 éve lett festve.
Hali skacok honda ns125F hez keresek SÜRGÖSEN egy jó állapotú hűtőt és fékmunkahenger-t reális áron természetesen!
van k6 hátso index 600-750-be eladó. olyan 8körül párban, vezetékkel mindennel eggyüt.
üdv van egy 2002es 954RR-em elején sérült idomzattal. ha érdekes lehet hivj 06304875663
Bocs de nem... nem tudok,hogy elmenni megnézni...
Sisaktartó,hiányosan de nagyon megkimélve Monokey tipus,olcson eladó
Győr-Mosonba nem jó? Van itt egy haveromnak egy motor hibás,hajól tudom 99-es. Nem tudom hogy mi baja van,de ha érdekel megkérdezem. A motor megy,csak nincs benne erő. A srácnak nincs ideje motorozni,azért nem is akarja megnézni mi baja van.
Sziasztok,

Vadonat új, karcmentes, sötét füstszínű Arai L-type plexi eladó.
Arai plexi
hello!
Nem tud valaki Nógrádmegyébe eladó 250 cr-t?
95-ös évjárattol?
ha vkinek esetleg kellene 98% os Metzeller guma az alábbi linken megtekinthető
Minden tágul, amíg új, addig faja szűk. (ezt esküvőkön is elmondhatnák, csak úgy, tájékoztatásképp)
csak úgy szerintem ez is tágult....
"gügye" ?
Miért is
Jó lett volna az előző bukom, csak a Hjc 2 méretet tágult, pedig jó lett volna az M-es.
nézd már szia akkor nem csak én vagyok ilyen "gügye "
Szia
Én is így jártam, ezért is nézelődtem a kiállításon és én is S-es bukót akarok venni!
vegyél alá sapkát
jó hát tudom én na megtanultam a leckét... de hát mikor vettem lehet inkább csak rám akarták sózni hogy jó az csak vigyed már
az én fejem 58-as, persze, hogy nagy neked a sisak, Pöttömke
Olyat vegyél, ami stabilan fogja a fejed és "hörcsögpofit" csinál, ha felhúzod.
itt a drága a kulcsszó
valami utángyárott nincsen ezekhez szerintetek?
nem hanem nagynak érzem, de már régóta csak most szántam rá magam a cserére úgyhogy most vmi S-eset keresgélek
Pesten az Üllői út eleje felé van hivatalos HJC, rendelésre hoznak. Drága.