Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mérethiba, nőtt a fejed?
nem tudod plexit hol lehet venni ezekre?
nekem ilyenre kéne:
sziasztok
eladó egy HJC AC-11 bukó részletek itt
Sziasztok!
Eladó a moci, érdeklődni itt
Hello!
Aprilia RS 125 '97-ről van egy kipufogórendszerem.
Elvileg a motorban benne van a folytás, így a kipuban található valszeg.
Karbon végdobbal.

Cserélném folytatlan/tuning kipufogóra, ugyanerre a motorra (Rotax 123)
Hello emberek tudom nem motor de sürgös az ügy eladó a kocsim Toyota Camry 1989 2.0 XL TD amit tudni kell róla a motorja pöc röff napi használatból eladó elektromos ablak elöl hátul szervo állitható kormány vonohorog stb.... 2009.06.26-ig van még rajta müszaki zöldkártya öszig a kasztnin már vannak korrozio nyomok de nem vészes érdemes megnézni megbizható nagy bálna gép! 200.000FT 30-493-23-10 egész nap lehet hivni! SOS! és csere iljesmi sajna nem érdekel mert nagyobb kocsit veszünk!
Autóra cserélném érték egyeztetéssel Aprilia rs '08 idei listaáron bruttó 949.900 HUF .8300km es. a tuning óta ment 900km-t szervizei rendben vannak 4 és fél évig garanciás a tuning ellenére! minden papirja megvan. a motor FULL tuningos ami azt jelenti hoyg 70es airsal alu henges sport szárő és 19es dellorto karburátor Giannelli kipufogo.bármilyen megoldás érdekel.esetleg ráfizetnék. Ir. 600.000ft képek és video az adatlapomon email: belagergo@vipmail.hu
Sürgősen eladnám a dzsekimet, gerincprotektoromat és a sisakomat családi okok miatt. A dzseki egy BERIK bőr dzseki, thermo béléssel, protektorokkal (vál-, gerinc-, könyök-) kék-fehér színben L-es mérteben, kb. 10szer volt rajtam, fél éves. Bolti ára 85.000 Ft volt. A sisak egy ROOF BOXER sisak sajnos plexit cserélni kell majd rajta de szép állaptú, ezüst színben L-es méretben új ára:110.000 Ft volt. A protektor HELD kb. 10-szer volt rajtam. új ára: 18.000 Ft Áruk: dzseki: 40.000 Ft, sisak: 35.000 Ft , gerincprotektor: 10.000 Ft
Nem szívesen adom el őket pláne ennyiért de sajnos szükségem van a pénzre. Megtekinthetőek: SZ-SZ-B megye Nyíregyháza.

Érdeklődni e-mailban: vitajan@freemail.hu vagy mobil: 06-30/719-7778

Sajnos minél előbb el kell adnom őket,ezért ha kicsit is érdekelne valamelyik írj vagy hívj és megegyezünk...
meg a telefonszám is lemaradt
20/333-22-56
az ár lemaradt: I.á.: 280ezer Ft/csere esetén fix az összeg/
Eladó a motorom! Gilera RCR
Garázsban tartott, rendszeresen szervizelt, 70-es Olympia vashengerrel(frissen fúrva, 23ezer Ft-os új dugóval, azóta 2500km-t ment), Dell'Orto 17,5-es karburátorral+ adom hozzá a gyárit is, új hajtókar, Malossi membrán, módosított gyári légszűrő. Kismotorhoz képest nagyon jó hangja van, és nagyon jól megy. Tőlem mindig mindenből a legjobbat kapta. Az ár irányár, csere esetén viszont fix.
További infók telefonon(10-21h-ig bármikor hívható, ha nem veszem fel visszahívlak!)
Próbakör kötelező!
50ccm-es, gyári állapotú Yamaha Aeroxot vagy Yamaha Slidert beszámítok, 300ezer Ft-ig ráfizetek!
Sziasztok!
Kawasaki ZX4R bármilyen váz-idom-futóműalkatrészei eladóak nálam. A motorblokk légszőrőházzal+kipuffal nincs már meg. A maradékot egyben is odaadom, nyilván akkor sokkal olcsóbban.
Csepelen lakom, szval Szent Imre téren találkozhatunk, de Boráros térre is kiviszem ha az úgy jobb. Postán nem szívesen küldök, valamelyik délután el tudom vinni,
ezen a számon elérhető vok nappal és megbeszéljük:
06705446508
vidd.
Redbaro(m)n éknál nézzél körül ott elképzelhető hogy van/lesz/behoznak rendelésre,de hogy mennyiért az máskérdés..
Eladnám Bagster ülésemet ami Kawasaki z750-1000-re pattintható
ár:45000ft érd:70/39-49-157 e-mail cím az adatlapomon
Hali

Köszi de nekem ez nagy.

Attila
há faszom egyezzé meg a sráccal. ha nem sikerül, én elugrok értük hozzád. hanyadik ker.?
ha neked nem kell szólj.
Bocs, ezek az infók valóban lemaradtak, viszont itt meglátod: eladó Spidi NRG PRO
És aki hamarabb veszi az viszi...
még NEKEM is van térdvédőm, de azértsem adom el
Ajjaj, nem akarom tudni, hogy mire gondolsz
te meg azt veszed be amit én akarok
poén
Mi az, hogy kösz? Azt vesz meg amit akar..
Eladó egy BSE KLX140F típusu gyakorlatilag 1.5 órát használt pitbike. Az új ára 239000, én 190000-es irányáron adnám. A lányom kb így használta http://sportmotor.hu/motoros_v... , nincs lestrapálva. 06309428984