Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sűrgősen eladó a mocim másik vétele miatt.
Nézzétek, vigyétek....
Helló.

Ha a kérdés nekem szólt Yeti akkor igen megvan a sisak. A mérete L-es de nagyon kényelmes sisak, nagy a fülnek a hely benne (tapasztalat).
50-es vagy 80-as mocit veszek 2002-es évjárattol gyorsaságik előnyben és a tuningoltak de nem széthajtottak de a többi 50-es is érd email:kucsma94@citromail.hu
Hello mindenkinek!
Eladó 125-ös Cagiva Tamanaco.
Megtekinthető: http://www.hasznaltauto.hu/2841717_cagiva_tamanaco_1990
Sziasztok!
Nagyobbra váltás miatt sűrgősen eladó 1993-as Suzuki RG 125-ös motorom, rendszámmal, törzskönyvel. Műszaki: 2009. 07. 23. A motor Tábori tuningnál szervizelt, most télen kapott 70 ezer Ft értékben új PROX dugót, gyertyát és akksit. Most vagyok túl a bejáratáson, nagyon megbízható, kényelmes utitárs. 2 személlyel + csomagokkal megjártam most májusban a Budapest-Orosháza-Kunmadaras-Budapest utat mindenféle probléma nélkül. Csak full szintetikus olajjal használva. Mindene működik, nagyon jó kis gép. Ár alatt eladó. 220 ezer Ft.
tel.: 20/ 493-3245
30/833 - 7919
mail: nandikaje@freemail.hu
Videó a motorról az adatlapomon.
képek a Suzuki RG Fórumban.
Sziasztok cserélni szeretném a robogómat yamaha maxter 150cc 2002es kiadás és egy aprilia125 érdekelne vagy honda nsr.
Most szeretnék "tanulni" motorozni, a motorom értéke 280000 de nagyon alku képes vagyok.
2002-es, 2010-ig muszaki, honda cbr 600 f4i sport, ára 999.000ft
Épitkezés miatt eladó, nagyon megkímélt! Extrák: sportdob, K&N sportlégszűrő+tisztítószett, füstplexi, új NGK iridium gyertyák, kis index, CBR-es kormányvég, tárcsafék zár. 100%-os Michelin Pilot Power 2CT kétkomponensű gumiszett, új gyári honda olaj+szűrő, új fékolaj, két gyári kulcs, szervízkönyv, törzskönyv, gyári dob, gyári plexi garázsban tartott. Nehéz szívvel válok meg tőle, de az élet kemény :-) Az ár egyszeri, és nem alkuképes!
Cserélném laptopom hibátlan állapotú nagyobb testű robogóra vagy 50 es chopperre.
Hello! Megvan még a sisak? Engem érdekelne! És a mérete is!
Üdv.: Yeti
Sziasztok
Nekem nagy álmom egy Ducati 848 ami több mint 4milla. és én kedvezőbb áron akarom megszerezni a kicsikét.
Tudtik dobni pár jó tippet?
Hol tudnék összetört de üzemképes Ducatikat venni?
Vagy mondjuk egy Ducati 748-t vagy régebbit átbírnék építeni úgy hogy meg is érje?
Kösszi a választ.
Ilyet nem kell nagyon venned, mert sztem ez Japán piacos, és nem hoznak az országba...
Ezt is eladod?
Te még fent?
Ne garázdálkodj a "képemmel"...
Jóóvan Tiéd! De akkor tényleg annyi sütikét veszek neked.....
30/2151317
8.000.- Érdekel
yamaha dt tdr 94-es motorhoz van power vezérlőm, cserébe kellene cagiva w8 hoz idomok, kilómeter óra ,hátsólámpa
Szevasztok!

Aprilia rs 50 et vagy Yamaha tzr 50 et keresek 200-220 HUF-ig . Legyen jó állapotba meg esztétikailag se legyen leharcolva!
mail: kisoliver@gmail.com
msn: kissoliver@msn.com

Várom az ajánlatokat!
Sürgősen eladnám a dzsekimet, gerincprotektoromat és a sisakomat családi okok miatt. A dzseki egy BERIK bőr dzseki, thermo béléssel, protektorokkal (vál-, gerinc-, könyök-) kék-fehér színben L-es mérteben, kb. 10szer volt rajtam, fél éves. Bolti ára 85.000 Ft volt. A sisak egy ROOF BOXER sisak sajnos plexit cserélni kell majd rajta de szép állaptú, ezüst színben L-es méretben új ára:110.000 Ft volt. A protektor HELD kb. 10-szer volt rajtam. új ára: 18.000 Ft Áruk: dzseki: 45.000 Ft, sisak: 40.000 Ft , gerincprotektor: 10.000 Ft
Nem szívesen adom el őket pláne ennyiért de sajnos szükségem van a pénzre. Megtekinthetőek: SZ-SZ-B megye Nyíregyháza.

Érdeklődni e-mailban: vitajan@freemail.hu vagy mobil: 06-30/719-7778

Sajnos minél előbb el kell adnom őket.
Eladó pályaszett GSXR 600-750 K4-K5 link
Haverom jóban van a hazai wiseco importőrrel.Leküldte neki,hogy itt hátha hamarabb elmegy.Sok wiseco alkatrészt épített már be...
Haverom jóban van a hazai wiseco importőrrel.Leküldte neki,hogy itt hátha hamarabb elmegy.Sok wiseco alkatrészt épített már be...
Sziasztok!

2002-es Yamaha XJR 400R típusú motorkerékpárt keresek megvételre.
Bárki tud ilyen gépről valahol,kérem értesítsen!

06-20-961-69-45
üdv
Nádaskai Gábor