Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz..
én is budapesti vagyok, ha a többieknek nincs ellenükre holnap meg is vételezném.
posta vagy hogy? érdekelne. pénteken megmondom hogy jöhet e
A méret univerzális, mert a belső szivacsos rész igazodik a térdhez.
Üdv.Eladó a képen látható IXON textil S-es méretű protektoros kabát. Irányár: 25.000 Ft.
eladó metzeler rain 180/55-17 esőgumi új. ára 24000 ft. ugyanitt metzeler me z4 160/60-18 új. ára 18000 ft., hayabusa javított fejidom lámpa 2 index 42000 ft, valamint cbr 900rr 96-97 elsőlámpa tökéletes állapotban 28000 ft. 0620/992-4528
Egyik ismerősömnek van de nem eladó, csak 1300asra el akarta cserélni még régebben és láttam hogy neked is olyan van
Sziasztok!
Nagyobbra váltás miatt sűrgősen eladó 1993-as Suzuki RG 125-ös motorom, rendszámmal, törzskönyvel. Műszaki: 2009. 07. 23. A motor Tábori tuningnál szervizelt, most télen kapott 70 ezer Ft értékben új PROX dugót, gyertyát és akksit. Most vagyok túl a bejáratáson, nagyon megbízható, kényelmes utitárs. 2 személlyel + csomagokkal megjártam most májusban a Budapest-Orosháza-Kunmadaras-Budapest utat mindenféle probléma nélkül. Csak full szintetikus olajjal használva. Mindene működik, nagyon jó kis gép. Ár alatt eladó. 220 ezer Ft.
tel.: 20/ 493-3245
30/833 - 7919
mail: nandikaje@freemail.hu
Képek, videó a motorról az adatlapomon.
Hali

Mekkora a ruci, és mi az ára?

Attila
mekkora lábra való?
Sziasztok!

Talmácsi Gábor 2005 és 2007 között egy CBR600RR ‘05-tel edzett, amikor éppen itthon volt. A kőröshegyi völgyhidat is azzal avatta fel. Az a motor egy időben fel volt pályaidomozva, és talán a rajongók emlékeznek még rá, hogy a 2006-os szezon elején rögtön bukott is egyet az esős HRingen, ami miatt meg is sérült a vállára. Akkor épp ez a farokidom volt a motorján, látszik is rajta a bukás nyoma. Aztán amikor világbajnok lett, dedikáltattam vele és azóta ott lóg a falamon. Most viszont úgy gondoltam megválok tőle. Legalább is 45.000 Ft-ért, az alatt inkább megtartom, annl nagyobb ereklye.

Az adatlapomon megtaláljátok az elérhetőségeim.
Egy pár vadonat új térdvédőt szeretnék eladni, megvettem de rájöttem, hogy nem nekem való, egyszer felpróbáltam!
Az ár fix, 5000ft.
Érdeklődni ezen a számon lehet: 06705446508
Hello! Nem nekem lenne,így én nem cserélem el.Meg hát ez csak egy 1300-as... Csak nem lenne egy ilyen XJR400?
1x használt SPIDI NRG PRO 1 részes versenyruha féláron eladó.
Marhabőrből és Keprotec anyagból készült egyrészes overál
Neoprén mandzsetta és neoprén betétes gallér
"Biomechanic" váll, könyök-alkar, csípő, térd-sípcsont protektorokkal felszerelve
Előkészítés gerincprotektor számára
Térdkoptatóval felszerelve
Nagy púppal felszerelve
Heló.
Mindenkinek eladom szeretett Zündapp ZD -met képek szerinti állapotban "szerintem hibátlan" fél áron 75.000ft ez nem simson hogy mindíg szerelni keljen , alufelnis, 3 sebes , 2T várok minden érdeklődőt. Vagy írj a hondaforce@freemail.hu -ra , vagy hívj 0620 4200 275 -ös számon.
az 1300ast elcserélnéd rá?
Hello!
Eladó a motorom,a linken megtekinthető a hirdetés:
http://www.hasznaltauto.hu/2841717_cagiva_ta
manaco_1990
heló. eladó sürgősen ár alatt motorom. nem széthajtott ára 255 minél hamarabb elviszed annál többet engedek pénzhiány miatt.
Méretek:
A sisakhoz van M-es, és L-es szivacs
SHOX kétrészes bőrruha: 2XL
SHOT cross ruha: L (Mez, és Nadrág is)
Protektoring: L
Protektornadrág: L (Mind a kettő)
SHOT Contact cross ruha (Mez, Nadrág) Gumi térdvédők, jó állapotban Ára: 15.000.- (Új ára: 33.000.-)
BSTAR Supercrocc protektoring: Keveset használt, jó minőségű. 15.000.- (Új ára 25.000.-)
BSTAR cross protektornadrág (2db): Egyik, csak egyszer volt rajtam, másikat használtam rendszeresen, jó minőség. Ára:10.000.-/db (Új ára: 20.000.-/db)
Shox kétrészes bőrruha, versenypúppal, térdkoptatóval, MAX 3000 km-t utaztam benne, bogármentes, bőrápolóval kezelt... Ára: 55.000.-
(Új ára 110.00.-)
Airoh Fire Fox cross sisak: Többrétegű carbon héjszerkezet, kiveheteő-mosható bélés, Dupla D gyűrűs csat, Bitti#11 autogram. Ára: 42.000.- (Új ára 80.000.-)
Szia!
Nekem van egy Aprilia Tuareg Rally 125-ös endurom, és robogót szeretnék cserébe. Ha érdekel akkor erre az email címre irhatsz. jitsu.pecs@gmail.com
Eladóvá vállt a kis ETZ-m, mivel eggyáltalán nem használlom. Negyon szép állapotban van, kevés km-t futott, és nem felújított. Csere,... hmmm... eseteg érdekelne egy kisebb 50ccm-es váltós motorra.
Tehát a gép (http://www.kepesmotor.hu/mz-tu...)
Illetve képek (http://www.sportmotor.hu/motor...)