Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó cbr 600 rr, 2004-es, szép állapotban,(gyári fény) minimális esztétikai hibával( nem balesetből származó) , szezonra teljesen felkészítve! teljesen új olajjal, szűrővel, gyertyákkal, fékolajjal, levegőszűrővel, költségmentes állapotban. ára 1.150 mft. alku nélkül. érdeklődni kizárólag telefonon a 0620/598-2538 -as számon. köszi.
jó estét mindenkinek!lenne egy motorom eladó egy derbi senda 50 ccm ha érdekelne vegyél fel msnre!msn cimem:zolika94@hotmial.com az árbol lehet alkudni!teszek egy képet is fel de msn többet küldök ha kell!
Szevasz Roland,ha egy robogót beszámolsz 85-ben akkor érdekel a vasad!(mail,telefon az adatlapomon)Gilera ZIP 70-es!(Képes motoron fent van a mai naptól)Nem makulátlan,de műszakilag OK!
Nagyon szép!
Csak a motor eladó, vagy együtt a kerékpárral. Ha igen akkor mennyi az ára?
meg abban, hogy zsír motor a a Rannner nem akartam ám felbaszni az agyad, csak sok olyan hirdetést olvastam a napokban, hogy ilyen-olyan jó a motor, de mikor kérdeztem vmit, akkor meg fingja se volt, meg sok volt a kamu benne... bocsi
Akrapovic full titán rendszer eladó YZF-R1 07-08! Ára:200.000FT! 600.000 újonnan!
ebber a formában teljesen igazad van. Na legalább egy valamiben már egyet értünk./
az enyém alku képes, s van miből engedni így legalább
Ja és minden papírja meg van. Rendszámozható de nekem 50-es ként fut most.
A karbit nem vitatom.Amúgy én veled ellentétben reális árban hirdetem.250000Ft
hali! nem kell durcizni, csak szeretem a pontosságot. A karbi cserével igaz növekszik a sebesség, de a fogyasztás is, apropó milyen árba adod? csak kíváncsiság papírok?
Helló! Suzuki Gsxr 600 K2 alkatrészei eladók!K1,K2 és 750-re, 1000-re is jók! A motor a bal oldalán csúszott! Minden eleme gyári, még sohasem javított! Gyári plexi(csúszásnyom), műszerfal tartó konzol(sérült, de javítható), fejidom( a felső két része letörve, az alja hibátlan), bal oldalidom( minden fül megvan, csak erősen lehorzsolódott), jobb oldalidom, farokidom( bal oldalt kissebb horzsolás)! Elérhetőségem az adatlapomon!
Üdv! Eladó a képen látható vadonatúj, garanciás Lazer Tornado bukó méretprobléma miatt. Garantáltan használatlan, dobozában eladó. L-es méret.
Nincs "hivatalos" álláspont. Megegyezés kérdése.
Törzskönyvet kell odaadnia,az eredetvizsgálatot a vevő csináltatja!
Sziasztok,

Mi a hivatalos álláspont? Motor átíratásnál az eladónak adni kell eredetvizsgát vagy sem?

Üdv,
Gazza
Ma leszemlézik a motort, most hivtak délutánra már boltolható a vas
uraim, cserélném 2002-es CBR 954RR-emet az elején sérül, (cbr topicban képek) nagyvonalakban kb 3 kilóbol (javitás nélkül sérült alaktrészek cseréjével számolva)tökéletesre javitható, a váz nem ment el mivel az ütközéskor kb 20 30-al Stpopiztam a verdába. Ami sérült, Fejidom, első lámpa, konzol(javitható) alsó felsö stejerung, 2 gátló (javitható) a 2 oldalidom (javitható, aprobb karcok) első kerék (javitható) müszerfal (fordszám mérő fölötti üveglap csere és a tartó ragasztáésával)A héten szemlézik le a gépet, utána egy jó elejével kiprobálható. 700E értékben motorcsere érdekel. msn:hsskft@freemail.hu, skype:hsskft, tel:06304875663. üdv gábor
Neked is szia. Mert felénk meg szoktak köszönni.Ha nem a betükkel foglalkoznál akkor el tudtad volna azt is betüzni hogy oda irtam 6 litert eszik. Kipuffogóról meg annyit hogy akitől vettem ki vetette belőle a katalizátort. De nekem nagyon hangos volt. Ha kielégítettem a kiváncsiságodat nyelvtan zseni akkor örülök.
nem akarok kötekedni, de ismerem elég rendesen ezt a modellt s nem áll meg 4 literből, főleg ha hajtod, apropó s Runner, nem Ranner....

azért az u és az a betű messze van egymástól....

apropó, miért kellett kipufogót cserélni?
Eladó

Gilera RX125 Arizona 1987es, forgalomból kivont de a forgalmija megvan.

105.000Ft

roland80@totalcar.hu
70-282-7377
a merci 500 de 110 kg vagyok nekem 50 es moci meg boltba jarni sem kellene de aze thx XD
elvittek?
Eladó vagy cserélhető egy Aprilia Tuareg Rally 125. 1994-es évjárat 125 ccm, 38 Le, dupla tankos, Rotax 123-as blokk, vadonat új kupplung lamella szett, 2T, váltómű olaj, teleszkóp olaj, üzemanyag és olaj ellátó csövek, égők, karburátor kipucolva. A tank jobb oldalán és az első sárvédőn karcolások, motorikusan jó állapotban van. Csere érdekelne 125-150 ccm-es robogóra.
Ára:160000Ft
Érd: Telek Gábor
Pécs
Tel:0630/5770973
email: jitsu.pecs@gmail.com