Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladnám alig használt barna bőrnadrágot mely 30-32es méret. Hibátlan állapotú.
Ára:12500ft
kaposvár
Sziasztok!
Eladó egy 480cc Big Bore tuning szett 450-es Yamahára,valamint
egy 660 Raptorba való Kuplunglamellakészlet.
Teljesen új, első osztályú Wiseco termékek.
Eladó vagy cserélhető egy Aprilia Tuareg Rally 125. 1994-es évjárat 125 ccm, 38 Le, dupla tankos, Rotax 123-as blokk, vadonat új kupplung lamella szett, 2T, váltómű olaj, teleszkóp olaj, üzemanyag és olaj ellátó csövek, égők, karburátor kipucolva. A tank jobb oldalán és az első sárvédőn karcolások, motorikusan jó állapotban van. Csere érdekelne 125-150 ccm-es robogóra.
Ára:160000Ft
Érd: Telek Gábor
Pécs
Tel:0630/5770973
email: jitsu.pecs@gmail.com
Elcserélném Keeway Mátrix 125-ös négyütemű robogómat 2007.05hó 9000km-el.50ccm-es papírokkal rendelkezik.(gyári számlán is ez van)Megbízható jó motor. Ami érdekel az 600ccm-es Enduró.Yamaha xt,Honda xl,Suzuki DR,Vagy bármi Jó,hobbi célra is.Tehát forgalmi nem szükséges. Csereérték 200.000ft.Ajánlatokat motorsokk@citromail.hu email címre kérem vagy a 06307101501-es telefonszámra.
Ha valakit esetleg érdekelne...
Sürgősen eladnám a dzsekimet és a sisakomat családi okok miatt. Képet sajnos jelen pillanatban nem tudok feltenni de megoldható lesz hétvégétől. A dzseki egy BERIK bőr dzseki, thermo béléssel, protektorokkal (vál-, gerinc-, könyök-) kék-fehér színben L-es mérteben, kb. 10szer volt rajtam, fél éves. Bolti ára 85.000 Ft volt. A sisak egy ROOF BOXER sisak sajnos plexit cserélni kell majd rajta de szép állaptú, ezüst színben L-es méretben új ára:110.000 Ft volt. Áruk: 75.000 Ft (40.000+35.000)
Nem szívesen adom el őket pláne ennyiért de sajnos szükségem van a pénzre. Megtekinthetőek: SZ-SZ-B megye Nyíregyháza.

Érdeklődni e-mailban: vitajan@freemail.hu vagy mobil: 06-30/719-7778

Sajnos minél előbb el kell adnom őket.
Kényelmi okokból eladnám vagy elcserélném 125-ös Suzuki Rg típusú fekete színű, 1993-as évjáratú, rendszámos, műszakis motoromat, korának megfelelő, de szép állapotban. Motorikusan kiváló, januárban nagyszervízen esett át. Full szintetikus olajjal használva, nagyon megbízható állapotban. Irányár 270 ezer HUF.
Érd.: 20/49-33-245
nandikaje@freemail.hu
Sziasztok van egy Gilera Rannerem 180cm2 2T.El szeretném adni vagy cserélni de Ha valaki nekem és a fiamnak is tud egyszerre ajánlani valamit azt nagyon megköszönném. 24000 Km van bent.Mikor megvettem kapásból aksit variátor tárcsát görgőket és speckó szijjat vettem bele.De mivel jól döntögethető motor pár hét múlva a leg tutibb sport gumikat is megvettem rá.Nagyon hálás kis moci lett belőle.Igaz négy litert eszik de ha végig szoktam vele alázni a főúton mindenkit akkor a 6 litert is megeszi. Alattam 135km/h megy .de minden gyári és egy 15 ezres rá fordítással /karbi / még +20km/h kihozható de szerintem ezen amotoron minden így tuti.Most tavasszal megvettem rá a gyári kipuffogót 50ezerért. Pedig AZért már sport dobot is kaptam volna.Mindig castrol verseny olajat használok,és talán ennek köszönhetően is de nagyon finom halk de energikus hangja van.Írhatnák még sok mindent de szerintem ha ismered nem nagyon kell a bizonyítványát igazolnom egy rannernak.
Ha valakit érdekel hívjon vagy üzenjen.06/70 500 93 51 Előre is köszönöm
Hello Motorosok!
Eladó:
2 db új (különböző mintázatú) piros-fehér-fekete, egyrészes kengurubőr, Arlen Ness bőrkombi, 50-es méretben.Irányár: 110.000 HUF
Akit esetleg érdekel, keressen meg privátban, itt vagy az excatx@freemail.hu címen és küldök képeket.
Örök nyarat, ingyen benzint!
Dobj 1 mailt ha érdekel h neked mennyit ér aztán megeggyezünk
Azért tettem fel képet h milyen...
ELADÓ!
és ezért te mennyit kérnél?
hát ez kurv@ szakadtas
Rakok fel róla ide képet...
Mail cím?
mennyire szakadtas? mennyi?
msn:hsskft@freemail.hu vagy skype:hsskft
márkafüggetlen, de legyen magyarországi forgalmazója erre értettem
Hello!
"magyarországi motoros ruhája"ezen mit értesz pontosan?
magyar színek?
vagy motoros bőrruha?
mert nekem van verseny bőr overálom(egyberészes)kicsit szakadtas állapotban...
Üdv mindenkinek, van valakinek eladó magyarországi motoros ruhája? Nem baj ha romokban.
Eladnám Shoei bukom nagyon olcsón mert nagyon sürgős!
Használt állapotban!Kisebb karcok vannak rajta ,de jó állapotú!
Kocinski fényezéssel!
15ezer forintért adom ,de kis alku belefér!
hord93@freemail.hu