Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÜDV!
Beszéltem haverral és azt mondta hogy ennyit nem szán rá. Max. 250 ezer .
ÜDV!
köszi de így nem... :(
CBR 600 F4-hez van pár cumóm:
nem 125/50. viszont nem szerepel a magyar rendszerben úgyhogy nyugodtan használható 50-esnek.
Kép lemaradt!
Eladó ill csere honda sh 125 többi infó telon csere 250es 2t sportmotorok vagy nagyobb 4t rendszám nélküliek elönyben!csak sport!30/493-23-10
rendszámos?
Aprilia tuaareg wind, majdnem minden felújítva, szép és kítűnő állapotban eladó vagy cserélhető nagyobb cc-re de NSR 125 is szóba jöhet.
Eladó egy mala F12 Phantom Lc!70-es Dr EVO henger,RMS főtengely,Polini kit speed control vario,17.5-es MotoForce karbi,Malossi levegőszűrő betét,Stage 6 görgők,Malossi karbon membrán lapok,Leo Vince TT kipu,versenykormány!
Adok a robogohoz egy Akira cross bukót,és egy 50-es gyári hengerszettet!Motorikusan kitűnő állapotban van,csak az ülést kell javittatni!
Végsebessége kb.110 km/h!
Szállitás 50 km-es körzetben megoldható!további infi msn: speedy2121@freemail.hu
Helló!
Nincs valakinek esetleg egy 250 cross -vagy enduro hátsó dobja ,emberi áron?
2t -előre is köszi .
Eladó pár motoralkatrész.
Suzuki rg 125 gammához, 90 elötti évjárathoz, vannak blokkalkatrészeim, henger amit fúrni kell de amúgy jó, hengerfej, festésre szoruló első sárvédő.
Apriliából származó dellroto phbh 28 rd karburátor szivató rész nélkül...
Jawa hengerek hengerfejek, lámpák, sárvédők, tank, felújításra szoruló állapotban, ezen felül még stander, oldalsó kitámasztó, és egyéb apróságok is vannak...
Meg még kispók alkatrészeim is vannak
Ja el ne felejtsem, van egy robesz kuplungom kompletten, variátorral szíjjal mindennel együtt, pontosan nem tudom milyen de képek vannak róla....

Emailban lehet érdeklődni: vdani666@gmail.com
APRILIA RS Eladó vagy elcserélném nagyobb 4T motorra 2008as tuning Aprilia rs 70emet kategóriaváltás miatt. giannelli kipuff. 70 airsal sport rezonátor és 19es karbi. ára 600. email. belagergo kukac vipmail pont hu vagy itt fórumon. az ár irány ár. 4és fél év garancia, idei biztositás lerendezve képek adatlapon. a pályaképek nem én vagyok nem én motorral csak jol néznek ki. bármilyen kérdés lenne válaszolok szivesen.
Eladó vagy cserélhető egy Aprilia Tuareg Rally 125. 1994-es évjárat 125 ccm, 38 Le, dupla tankos, Rotax 123-as blokk, vadonat új kupplung lamella szett, 2T, váltómű olaj, teleszkóp olaj, üzemanyag és olaj ellátó csövek, égők, karburátor kipucolva. A tank jobb oldalán és az első sárvédőn karcolások, motorikusan jó állapotban van. Csere érdekelne 125-150 ccm-es robogóra.
Ára:160000Ft
Érd: Telek Gábor
Pécs
Tel:0630/5770973
email: jitsu.pecs@gmail.com
Helló tudom már ezek voltak főnt de nagyon sürgősen eladó a két festmény darabja 10000Ft-ért a kawa az 30X50es a pani az 60X50es és van egy bmv r71-es az A4es nagyságú az 5000Ft ezek olajfestmények.
szeva, nem aktuális a dolog, önhibámon kivül reggel rommá törtek. egyenlöre nem jároképes a vas, ki kell várnom mit mond a biztositó, majd meglátjuk. üdv széles utakat
Szevasztok.
Eladó v. cserélhető ez a nagyon ritka kabát.
az újj árát nem mondom mert nem számit. viszont amit most kérek érte azaz érdekes.100.000.huf.
vagy Alpienestar SMX 44 csizma, Sidi vertigó 44 csizma
lehetőleg ÚJ.
Vagy még v.mi kipufogó pár! is szóba jöhet.
Kérdésde van hivj!
Nefeledd GOOGLE a barátod!
TEL: 06308776347
bolepeter@citromail.hu
arban olyan 1.3 korul gondoltam.de 954-et akarok mar regota.
eladó honda cbr 600 rr, 2004, törzskönyves, tulajtól, szép állapotban, teljesen új olajjal, szűrővel , gyertyákkal, levegőszűrővel, 2010-ig vizsgával, 34000km-rel, magyarországi szervizkönyves gyári kulcsokkal. ára alku nélkül! 1.150 mft. csere nem érdekel! érdeklődni csak telefonon 0620/598-2538
APRILIA RS Eladó vagy elcserélném nagyobb 4T motorra 2008as tuning Aprilia rs 70emet kategóriaváltás miatt. giannelli kipuff. 70 airsal sport rezonátor és 19es karbi. ára 600. email. belagergo kukac vipmail pont hu vagy itt fórumon. az ár irány ár. 4és fél év garancia, idei biztositás lerendezve képek adatlapon. a pályaképek nem én vagyok nem én motorral csak jol néznek ki. bármilyen kérdés lenne válaszolok szivesen.
zxr 250 érdekelne.
Eladó vagy cserélném
Simsonra vagy egyéb más 50 cm3 motorra
Mz Etz 150 motorkerékpár. 1986-os évjáratú, 6477km-rel, nem felújított, bontatlan, kiváló, gyári állapotú motorom eladóvá vállt. Minden eredeti rajta. 2010.07-ig érvényes műszakival, második tulajdonostól eladó. Ár: 180 ezer forint.
Helló.
Piaggio blokkos robogókhoz keveset futott 70es stage6 racing hengerszett eladó. Érd: 20 4848595