Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Eladó a képen található SPIDI 2 részes bőrruha!
Hibátlan állapotú kopás és sérülés mentes!
Nagyon keveset használt szinte új (Kb 5x volt rajtam)!
Full protektoros plusz koptató!
Méret: 50
Ár: 125,000Ft

Tel: 30/680-2519
csao fekvö vizes mina tuningot keresek ..cserébe xboxot adok bármi érdekel pufo henger stb..06308703095 vagy mikigsi@gmail.com
nem irt vissza a srác és sajna csak emilon tudom elérni, azért rákérdezek hátha
és a KDX-szel mi van?
Amúgy a Kawának holnap adom el a motorját, ha valakinek kell supermoto kerékszett kompletten, fékekkel, vagy Kawa ZX4 váz, műszerek, idomok, kipuffrendszer stb, szóljon.
üdv Elcserélném valami turásabb gépre, meg egy kis kp-ra. 2002es 954 RR (1.2M értékben ) érdelködni telefonon, 06304875663, msn-en:hsskft@freemail.hu, skype:hsskft üdv széles utakat
NAGYON SÜRGŐSEN ELADO dt-m
mondasz egy reális árat és viheted!
ELADÓ!

A képen látható 20-as számot hívjátok akit érdekel!
Ha kell kép küldök.
Sziaztok eladó 1 Bemi tipusu pit bike (Német) És csere is érdekel akár egy jó állapotú simson s51e legyen.
Üdv.HONDA XLV 1000V Varadero 1999. 06. 2011 03-ig vizsgával,törzskönyvel,2db gyári kulcsal.Új gumik,gyertyák,lánc,és az összes fékbetét.Teljessen gyári fény,sérülésmentes.nagy bukócső,Givi doboz 2db kulcsal háttámlával,szivargyújtó ajzattal.Eladó 1,05m ft 300-ig csere/beszámítás lehet.
már csak az egyik yamah sr 125 eladó.a donort elvitték,még a papiros maradt meg.kiprobálható,üzemképes,de kell rá költeni,hogy igazi megbizható gép legyen.irányár 50 ezer ft.vagy etz 250 csere is érdekel.de csak üzemképes,papirok néküli,vagy forgalombol kivont!06203459354.kawazoli@gmail.com
Sziasztok!
Eladó vagy cserélhető motorom Kényelmi okokból túra, sport - túra motorra. Érd. itt a fórumon.
Szia.
Hát, köszi, de ennél sokkal olcsóbban tudok venni, maradok akkor annál.
cross nadrág eladó 10000ft én 170cm vagyok és 88kiló pont jó rám
Helló elcserélném Asusl2000E típusú laptopomat a mi nagyon jó állapotú 1,5 proci, 1gbram, van benne. 50 vagy 125-ős gyorsasági vagy endurora. Ha valakit érdekel a Andras120@citromail-en elérhet.
Köszi szépen, megpróbálom!
szia. az also kepen levo undertailt (muanyag cucc, az akis is ebbe megy, indexes) index-ek nelkul mennyiert adnad?
Eladó vagy cserélhető egy Aprilia Tuareg Rally 125. 1994-es évjárat 125 ccm, 38 Le, dupla tankos, Rotax 123-as blokk, vadonat új kupplung lamella szett, 2T, váltómű olaj, teleszkóp olaj, üzemanyag és olaj ellátó csövek, égők, karburátor kipucolva. A tank jobb oldalán és az első sárvédőn karcolások, motorikusan jó állapotban van. Csere érdekelne 125-150 ccm-es robogóra.
Ára:160000Ft
Érd: Telek Gábor
Pécs
Tel:0630/5770973
email: jitsu.pecs@gmail.com
Szia!
Sztem bemész az 1ik Yamaha kereskedésbe és adnak neked helyben.
Tiszteletem mindenkinek!
Segítségre lenne szükségem: 1994-es évjáratú XJR400-ashoz kellene olyan műanyag csavar ahová az olajat kell beönteni........sajnos elrepedt!
Előre is nagyon szépen köszönöm!
heló!eladó yamaha dt 125 hiányos de üzemképes pöc röf,vagy cserélném nsr re vagy af1 re árában akár üzemképtelen is vagy jiányos is érdekel a dt ára 55000 ft,ja és az ülés a karok a lámpák is megvannak csak nincs fent rajta.
190E-re leáraztam a vasat, 1980as GS1000es chopper. érdeklödni telefonon:06304875663 msn:hsskf@freemail.hu, skype:hsskft
Sziasztok!
Eladó egy 2 állásos, ráfutó fékes motorszállító, megkímélt állapotban, érvényes műszakival.
irányár: 200.000 ft.
tel.: 20/477-2276
Sziasztok. Van egy ultraszép Kawasaki Team Racing kabátom, hamargyorsan eladó, férfi fazon, M-es méret, nagyon olcsón. 14000ért kinálom, uj ára 36ezer, vagy afölött, makulátlan. Barátomnak vettem, 185 centi, 80-85 kilo, jó is rá, csak nem használjuk ki. Szóval most keresi új, hasonlo adottságu gazdiját. akit érdekel az EMAILBEN! keressen, andykaa@gmail.com
van egy női kawakabátom is, bőr, puhaprotektoros, az is eladó, képen mellékelem, XS-es méret. 17ezer forintot kérek érte.

helyette vennék: kawás hátitáskát, vagy bármilyen egyéb kawás csoda is szobajöhet, hátha érdekel