Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali , imádni való kis old timert lehet belőle faragni csak az a gond hogy míg nevemre veszem addig legatyásodok meg ha nincs forgalomba akkor már nem is lesz mivel 94 előtti mocikat már nem is engednek vissza a forgalomba.
Szia és merre felé lax , érdekel végülis a lényeg hogy bírja a strapát meg ne legyen izom lázam mire berugom. Várom válaszod ha minden klaffol akkor felhívlak és egyeztetünk.
Magyar forgalmis, de még papírkeresőben vagyok , azért képet addig is küldök
heló! nekem van 1 50s simsonom teljesen gyári állapotra felújítva ha érdekel hívj! 30 2903088
Bocs előbb kifelejtettem az e-mailom:akos22@citromail.hu
ÜDV!
Tudom hogy nem ide tartozik de segítségeteket szeretném kérni. Nem tudtok valahol olcsó autó gumit mérete 255/70R15. Vagy valakinek alig használt. E-mailra írjatok lécci mert azt jobban nézem de ide is válaszolhattok! Előre is köszönöm a válaszokat.
További szép napot!
ÜDV!
Szia!
Nekünk van, 5E forintka, ha érdekel írj vagy hívj
itt
Üdv: Andi
Vagy bár nem tudom képet tudnál fel lökni róla meg egy kis leírást papirokkal mi a helyzet stb köszi.
Köszi de inkább ötvenes kéne mivel csak munkába járásra használnám így nem igazán akarok rá áldozni arra van másik .
Szia!
Egy MZ 125-ös érdekel?
Üdv: Andi
Sziasztok keresek simsont vagy bármilyen motort adok érte egy Varstroj ventis hegesztőt (nem gagyi tescós) egy lácfűrészt és egy sport légpuskát távcsővel mindennel bontatlanul ha valakinek van egy feleslegessé vált mocija az írjon egy mailt : s51simo@freemail.hu vagy írjon ide, képet küldök mindenről köszi.
Hello, mennyi lenne a gép ára? Komoly érdeklődő lennék!
Hát ne tedd. Nem ér sokat.
Rajta voltak a mocin amikor vettem. A tankbőr a bagster márka, a plexi meg Puig márka. www.bagster.com
Jah, én is filóztam, de az átmérőjével van a baj, mert a másik motoromon a karbon Arrow 60mm-es átmérővel faszát szólt...
Michelin AC10 120/90 18" Teljesen új...méretprobléma miatt eladó. Ár: 12.000
Cimborámnak van egy 88-as, az még GPZ 1000 RX, főtengelyes, nemtom egyezik-e a váz esetleg, az magyar forgalmis, de áll neki vagy két éve, szerintem megválna az egésztől nemsok pézér, ha gondolod adok trelszámot...
keresek megvételre 89es Kawasaki zx10 vázat papiros vagy papirozható érdekel. sürgős. elérhetőségek tel:06304875663 msn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft
pedig majdnem ilyet vettem
a plexit meg a tankbőrt honnan szerezted nagyon jól néz ki
elfogom metélni a kipufogómat szerintem ha nem lesz valami jobb
Gilera RC gyújtótrafót keresek!

06 20 521 84 99
Nekem titán Akrapovic volt a motoromon, és utáltam, h halk.
Vettem rá egy Yoshit. Hát ilyet se vegyél rá... Egy picivel hangosabb mint az Akra...
jó neked én 52ért vettem. No mind1 sajna az rr-re nem jó mert kissebb a lyuktávolság.
biztos jó,de 30 ért kaptam volna újat, de nem tetszik
szeva van egy raptorom teljesen nyitott ovál szép állapotu. ha érdekel szolj üdv Gábor
elcserélném a kipuffomat valami másikra
kicsit halk