Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

2004-es Hayabusához ezüst színű "púp", kifogástalan állapotban, eredeti csomagolásban eladó.
Fix ár: 15.000,- Ft
jah van rajta Garmin magyarország térképpel, wifi, jobb böngésző, sok program, 2gb memókari, dobozzal, mindennel ;)
45, ha van msned, coldf@vipmail.hu, vagy 06709458389
udv!

aprilia sportcity 125 vagy 200 erdekelne. aki esetleg tud eladot, jelezze pls.
Eladó

Gilera RX125 Arizona, 1987es
115.000 -

részletes info roland80@totalcar.hu
70-2827377
ColdF!Mi a díjja a telónak?
Kawasaki ZX7R motorblokk alkatrészek valakinek?
igaz, ezt benéztem, hamarosan kiderül mit és mennyyiért. üdv
92-93-as. A két év közül valamelyik, tuti…
van egy eladó Nokia N95öm ;)
Eladó Simson
link
elcsesztem skacok, ez az iromány egy cbr1100xx röl jött nekem basszus, nyomozgatok egy kicsit a kdx-el kapcsolatban
bocsi a tévedésért
én nem értek az endurokhoz, de nekem pontosan ezeket az infokat irta:"üdv: a motor 2008 juni 6-án hoztam ki a szalonbol 4200km van benne , tavaly augusztusba volt 1000 km-es szervizen, az idén még nem motoroztam vele, a moci makulátlan. szinte tiszta uj állapotba van! 50felett vagyok csak turázásra használtam még 6000felé nállam nem pögött a motor, a gumiján még látszanak a szörök! 04-23-án lesz ujra forgalomba. a csere oka kizárolag csak anyagi! nagyon szeretem." most erre mit mondjak nekem az endurok olyanok mint disznónak a qwarcóra a blokkját ismerem meg régről még a mtx dt meg xl-ek ezután nekem lezárult az endurós korszak.
2008? ....jó lesz ez 98-nak is de inkább előtti.
2008?
2008 juniusi a gép 2400 Kmer van benne. most egyezkedek a sráccal
A KDX érdekelhet...több hasznát venném, mint ennek a ZX4-nek, azzal lehet szántáson át menekülni a rendőr elől.
Nekem van egy emberem, aki itt rágja a fülem, hogy írassam a nevemre a ZX-et, és műszakiztassam le, akkor ad érte 320-at, de gyűlölök okmányirodába járni, időm sincs rá, és nekem nem éri meg a fáradtság. Na, majd beszéljünk, köszönöm!
van egy kdx 250 cserém a gs-re de nem tudom hogy számolja be és mennyibe lessz a végére de az biztos hogy 220 felett jövök ki a kawábol remélem nem sokkal, ha az érint akkor rámozdulok a cserére
Na, azzal pláne mit kezdjek. Nyem kell. ENDURO nincs, tessék mondani?
érdekel cserébe a 80as évjáratu gs 1000es suzuki ?képek lent vannak pár oldallal vissza. üdv gábor
Milyen GS? Enduro-d nincs? Arra még cserélném talán.
Te, magyar rendszámos, forgalmis, törzskönyves, nem is lenne vele baj, ha nem megy át 2 kézen átiratás nélkül. Így nehezebb átiratni, ami engem nem érdekelt, mert pályázni vettem, de nincs rá időm, megvenni meg csupa olyan ember akarja, aki utcán használná, de ahhoz nem elég szorgalmasak, hogy visszahelyeztessék forgalomba.
(volt, aki a motort kabikkal akarta megvenni 90ezerért, hát pláne nem biznisz )
szeva vidd el érte a gs-t igy ahhogy van generálozott blokk a töltést kell megcsinálni ugy jár mint az óramü. egyébként magyar rendszámos a zx4? üdv gábor
Kawa ZX4 1990 idomsérülten 200 000 (cross/enduro csere)
(a képen még nem töröttek az idomok)
Akit érdekel egy 250-es Trophy, papírok nélkül, szép állapotban, kék/vajszínű 30.000Ft-ért az szóljon nyugodtan.

munkatársam motorja